dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. J.Lea Do wynajęcia nowe komfortowe mieszkanie 2 - pokojowe położone na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu "Lea Residence" przy ul. Juliusza Lea (krowodrza) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków śródmieścieul. Grzegórzecka. Kompleks apartamentowców tarasy wiślane. Do wynajęcia oferujemy Państwu atrakcyjne, nowe mieszkanie 40 m2, urządzone w wysokim standardzie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

196 000 zł31 m² 6 242,04 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 31,4 m2, składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie do indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

1 750 zł52 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia bardzo ładny 2-pokojowy apartament o powierzchni 52 mkw w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjście na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

229 000 zł46 m² 5 014,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zachęcam do kupna przestronnego, pięknie doświetlonego mieszkania znajdującego się na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie mieści się w 2 piętrowym budynku z cegły na 2 piętrze. Nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Prądnik Czerwony,Kraków

304 000 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| do sprzedania piękne 2-pokojowe własnościowe mieszkanie z miejscem postojowym - księgi wieczyste (do mieszkania przynależy 1/4 gruntu). Budynek z 2007 roku mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Stachiewicza. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie (m.in. instalacja co, elektryka, kuchnia, łazienka). W mieszkaniu znajduje się łazienka wyposażona w nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mistrzejowice

Mistrzejowice Nowe,Kraków

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

| do sprzedania mieszkanie 3 - pokojowe 62, 5 m , na os.Mistrzejowice Nowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, nowy blok z 1997 r, mały , kameralny dwu klatkowy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

297 000 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania mieszkanie po gruntowym remoncie w stanie deweloperskim z możliwościami aranżacyjnymi pozostawionymi dla przyszłego właściciela. Lokal o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Grzegórzki,Kraków

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie otoczone zielenią, blisko Ronda grzegórzeckiego, 15 minut od Rynku Głównego. Lokal znajduje się przy ul. Szafera. Niska 4 piętrowa zabudowa, budynki ocieplone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

489 000 zł67 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 (II piętro), składające się z salonu częściowo otwartego na kuchnię, 2 sypialni, łazienki, toalety i przedpokoju. Umeblowane, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie do wejścia w atrakcyjnej lokalizacji Krowodrza, ul. Kujawska, super okolica dla studentów. Mieszkanie o metrażu 57,9m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie przy ulicy Stefana Batorego. Mieszkanie świeżo po remoncie. Metraż 52 m2, salon, aneks kuchenny oddzielony, sypialnia z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

145 000 zł27 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| do sprzedaży bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie juz przygotowane do indywidualnego wykończenia. Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, na krakowskim Starym Podgórzu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborskiego

Grzegórzki,Kraków

232 000 zł40 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klient Polecamy do zakupu mieszkanie o powierzchni 40m2 w dzielnicy Olsza, położone na wysokim parterze w kameralnej kamienicy po generalnym remoncie. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Dębniki,Kraków

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie na Ruczaju, dzielnica Dębniki - ulica Drukarska. Cicha, zielona okolica. W niedalekiej odległości nowa linia tramwajowa. Dogodna okolica ze względu na infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 900 zł73 m² 26,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, częściowo umeblowane, ładne mieszkanie 73 m2 przy ulicy Chmieleniec, piętro: - dwa pokoje (w jednym szafa wnękowa) - salon połączony z umeblowaną kuchnią (rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu centrum handlowe, przychodnia medyczna, usługi, kefirek, lewiatan, żabka, przedszkola, żłobki, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

214 000 zł36 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

| do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 36m, zlokalizowane Mistrzejowice, os. Oświecenia, mieszkanie w niskim 4 piętrowym kameralnym bloku na 2 pietrze. Duży pokój 17m z wyjsciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

565 800 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

| do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na ul. Kwartowej, prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku (blok z cegły) rok budowy 1996. Wielkość mieszkania 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46,60m2, zlokalizowane Mistrzejowice os. Bohaterów Września. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w nowym 11 piętrowym bloku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków bieżanów ul. Duża Góra. Wygodne, jasne i przestronne (52 metrowe) mieszkanie na ul. Duża Góra. Bardzo blisko przystanek tramwajowy Ćwiklińskiej, supermarkety i sklepy, a pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanej kamienicy przy ulicy Karmelickiej. Powierzchnia mieszkania 52m2. Ogrzewanie gazowe własne, winda w budynku. W budynku portiernia 24h. Sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

674 000 zł85 m² 7 910,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe położone przy ul. Radziwiłłowskiej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 85,2m2, powierzchnia użytkowa 64,4m2. Na I poziomie: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Kołowa/armii Krajowej. Tarasy verona. Do wynajęcia oferujemy ładne dwa pokoje z aneksem kuchennym w pełni wyposażone. Pow. ok. 50 m2, położone na $ pietrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Głowackiego. Do wynajęcia proponujemy apartament o pow. ok. 36 m2 położony na I piętrze w V piętrowym apartamentowcu. Jasny i doświetlony z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny Borkowskie

Łagiewniki,Kraków

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| do sprzedania piękne przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2006 roku w spokojnej okolicy (kliny Borkowskie). Mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Nowa Huta,Kraków

245 000 zł56 m² 4 350,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania ustawne, przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 56,31 m , zlokalizowane na terenie Starej Huty na os. Zielonym, mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kameralnym bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konecznego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 4 pokojowe , dwupoziomowe mieszkanie na Żabińcu, ul. Konecznego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 101 m2 (użytkowa 85 m2), składa się z dwóch poziomów. Usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Artura Grottgera

Krowodrza,Kraków

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne kameralne mieszkanie 1-pokojowe w kamienicy - ok. Al. Słowackiego, radio Kraków ( blisko Centrum)- al.GROTTGERA - po generalnym remoncie - pokój + kuchnia + łazienka - nowe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjście na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z tarasem wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy z 2008 roku w prestiżowej lokalizacji na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza salwator city ul. Stańczyka. Do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2. Bardzo przytulne i jasne. Położone na drugim piętrze z widokiem na zieleń. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

540 000 zł115 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza. Dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje, wspaniałe miejsce do mieszkania! Całkowity metraż lokalu to 115 m2, użytkowej powierzchni jest 105,91 m2. I poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy Miasteczku Studenckim agh, ul. Armii Krajowej. Lokal mieści się na 11 piętrze, co zapewnia zapierające dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

674 000 zł98 m² 6 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

| do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim, znajdujące się przy ul. Łokietka (skrzyżowanie z ulicą Wrocławską). Transakcja na zasadzie cesji praw, kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Krowodrza,Kraków

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia eleganckie mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zdrowej ( boczna z Prądnickiej ) na Krakowskiej Krowodrzy. Mieszkanie mieści się w wieżowcu na 3 piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł45 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w pięknej, odnowionej kamienicy na starym Podgórzu w rejonie ul.Lwowskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz osobnej.