dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 42,6 m2, zlokalizowane Mistrzejowice, os. Złotego Wieku. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku, puchatku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Nowa Huta,Kraków

330 000 zł73 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 73m , lokalizcja Nowa Huta, os. Zielone, stan prawny pełna własność, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym , Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kraków, ul. Kluczborska. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow.31 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze 10-piętrowego bloku z 1974 roku. Oddzielna kuchnia, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kraków, dębniki, ul. Lipińskiego. Nowe budownictwo z bardzo dobrym dostępem do komunikacji publicznej - w pobliżu przystanek o nazwie Grota Roweckiego. W odległości 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

150 000 zł33 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia mieszkanie Wola Duchacka ul. Włoska. Mieszkanie 33m2 jednopokojowe z loggią, jasną kuchnią, łazienka z wc. Mieszkanie wymaga remontu, podłoga parkiet do cyklinowania, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 położone na parterze budynku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych sypialni, osobnej kuchni z balkonem i łazienki. Mieszkanie przewidziane dla 4 osób. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belwederczyków

Prądnik Biały,Kraków

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu w cenie! Lokal o powierzchni 40 m2, położony na 2 piętrze w 5 piętrowym nowoczesnym budynku z 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania ustawne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 42m , usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, w zielonej i spokojnej dzielnicy Bieńczyce (osiedle Albertyńskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

682 000 zł91 m² 7 494,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zarezerwowane do 15 września 2014 R.! Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 91m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy (1936 r.) przy ul. Bandurskiego (śródmieście, osiedle Oficerskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łobzów,Kraków

470 000 zł66 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65,7m2, znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowej kamienicy (1958 r.) z windą, zlokalizowanej przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

108 000 zł16 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 16,2 m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Mieszkanie do indywidualnego wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

15 000 zł144 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny w pełni wyposażony czteropokojowy apartament w centrum Krakowa na ulicy Piłsudskiego. Apartament składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Abp. Felińskiego. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2010roku. Składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dąbie, ul. Bajeczna. Lokal o powierzchni 46,5 m2, składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, balkonu oraz łazienki z wc. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Śródmieście,Kraków

196 000 zł31 m² 6 242,04 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 31,4 m2, składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie do indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych sypialni, aneksu kuchennego w przedpokoju i łazienki. Mieszkanie przewidziane dla max. 4 osób. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

475 425 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Prądnickiej. Lokal znajduje się na 3-im piętrze w 4-ro piętrowym nowym budynku z 2013roku, z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

1 500 zł49 m² 30,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dębniki,Kraków

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,38 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi ( 46,7 m.kw. mieszkanie + 6,8 m.kw przynależna piwnica), zlokalizowane na II piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

285 000 zł52 m² 5 493,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe położone na wysokim parterze w kameralnym budynku z cegły na os. Willowym. Mieszkanie o powierzchni 51,88 m2 składa się z dwóch pokoi (19,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kronikarza Galla

Krowodrza,Kraków

850 zł27 m² 31,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajmu jednopokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie usytuowane w suterenie odnowionej kamienicy z windą w znakomitej lokalizacji w centrum Krakowa w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Stare Miasto,Kraków

229 000 zł36 m² 6 273,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

| oferujemy do sprzedaży przestronne jednopokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy w znakomitej lokalizacji w centrum Krakowa, w rejonie Kleparza. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

920 000 zł97 m² 9 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| do sprzedania piękny apartament znajdujący się na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (możliwość oddzielenia kuchni -osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 51m , zlokalizowane Nowa Huta os. Na Skarpie. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym z cegły z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prusa

Zwierzyniec,Kraków

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania jednopokojowe mieszkanie z dużą kuchnią łączoną z jadalnią. Lokal do remontu, lokalizowany przy ul. Prusa, salwator. Kamienica po remoncie, nowa elewacja, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ariańska

Śródmieście,Kraków

493 000 zł71 m² 6 914,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Do sprzedania mieszkanie w centrum Krakowa! Mieszkanie o pow. 71,3 m2, położone na II piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Ariańskiej: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 24 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania wynajem 53-metrowego mieszkania. Mieszkanie składa się z umeblowanego aneksu kuchennego z wyposażeniem tj. kuchenka elektryczna, zmywarka, lodówka, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków, ul.RADZIKOWSKIEGO. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 35 m2 znajdujące się na parterze. Jeden duży pokój z balkonem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Zwierzyniec,Kraków

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w znakomitej lokalizacji na Salwatorze. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze zadbanej kamienicy z nową elewacją. Okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Salwatorska

Salwator,Kraków

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków salwator. Do wynajęcia proponujemy świeżo odremontowaną kawalerkę mieszczącą się na wysokim parterze w kamienicy położonej przy ulicy Salwatorskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

645 000 zł93 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu Mozarta, prądnik Biały. Lokal o powierzchni 93 m2 składa się z trzech oddzielnych sypialni, salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

305 000 zł55 m² 5 505,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam piękne, ustawne mieszkanie, częściowo umeblowane (zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem - kuchnia gazowa z piekarnikiem, chłodziarko-zamrażarka, zabudowa łazienkowa, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, ul. Młyńska, prądnik Czerwony. Mieszkanie jest w trakcie gruntownego remontu, znajduje się w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

455 000 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| do sprzedania przestronne zadbane 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu w świetnej lokalizacji przy ul. Lea. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

353 000 zł54 m² 6 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy, dąbie, ul. Widok. Lokal o metrażu 53 m2, na które składa się 3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawiory

Krowodrza,Kraków

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - na miasteczku studenckim agh Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kawiory (czarnowiejska/nawojki). Mieszkanie o pow. 31m2 położone na I piętrze kamienicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Krakowa w rejonie ul. Długiej - kilka minut pieszo do Rynku Głównego, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Stare Miasto,Kraków

619 000 zł95 m² 6 515,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży ekskluzywny apartament usytuowany na 4 piętrze kamienicy w sercu Kazimierza. Apartament o powierzchni 95m2 składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| w sprzedaży piękne, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na spokojnym osiedlu z 2003r. Blok z cegły. Mieszkanie usytuowane na I piętrze. Składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, ul. Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 68 m2 składa się z salonu, oddzielnej, jasnej kuchni, 2 sypialni, łazienki.