dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

650 000 zł58 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Okólnej na prokocimskim Kozłówku. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 4/4. Nieruchomość o powierzchni: 58 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

523 000 zł26 m² 20 115 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Rydlówka. Lokalizacja: budynek znajduję się obok ul. Zakopianka. Przystanek autobusowy i tramwajowy oddalony o 300m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piltza

Piltza,Kraków

759 000 zł62 m² 12 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Piltza na Ruczaju w Krakowie. Budowa etapu, w którym znajduje się mieszkanie zostanie zakończona w I połowie 2024 roku - Czerwiec!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w świeżo oddanym apartamentowcu, wykończone w wysokim standardzie - zlokalizowane przy ulicy Adama Vetulaniego w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzecze

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 910 zł61 m² 19 028,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ul. Na Błonie Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 60,80 m2 Układ mieszkania : - 2 pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

3 300 zł55 m² 60,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia apartament w Angel Plazie. Nowoczesny i ekskluzywny kompleks apartamentów Angel Plaza zlokalizowany w odległości 5 minut pieszo od Rynku Głównego i zamku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Bronowice Małe,Kraków

1 098 000 zł62 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

English version below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,73m2 na ulicy Bartosza Głowackiego 24 w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lublańska

Śródmieście,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Osiedle Ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

1 098 000 zł62 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie 61,7 m2 w znakomitej lokalizacji - Bronowice, ul. Głowackiego - autobus tramwaj - 4 minuty! mieszkanie I budynek - 61,73 m2, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane przy ulicy Federowicza, znajdującej się tuż obok Centrum atut na Ruczaju english version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kleparz,Kraków

6 100 zł71 m² 86,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament o bardzo wysokim standardzie znajdujący się w luksusowym kompleksie Angel City zaledwie kilka minut pieszo Rynku Głównego, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

1 150 000 zł43 m² 26 534,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piltza

Piltza,Kraków

749 000 zł62 m² 12 084,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Piltza na Ruczaju w Krakowie. Budowa etapu, w którym znajduje się mieszkanie zostanie zakończona w II połowie 2024 roku - Czerwiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 904 zł50 m² 17 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera! Regularna cena mieszkania 1 000 005 zł Cena po rabacie 850 904 zł zatrzymaj na inne wydatki 149 101 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

765 000 zł61 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Infinity Estate z przyjemnością prezentuje Państwu apartament w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu przy ul. Masarska 8, w sąsiedztwie Galerii Kazimierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Olsza,Kraków

769 000 zł49 m² 15 665,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niniejszą ofertę po ukończeniu remontu kapitalnego. Lokalizacja: kraków, prądnik Czerwony, olsza, ul. Ugorek Lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

698 000 zł41 m² 17 079 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Zakup bez podatku pcc 2% budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Złotego Wieku - Mistrzejowice. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Wola Duchacka,Kraków

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowe mieszkanie 2-pokojowe w wysokim standardzie Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze VII-piętrowego budynku z 2023 roku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

539 000 zł34 m² 15 946,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku (bez windy), os. Tysiąclecia, mistrzejowice. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

819 000 zł47 m² 17 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta w pobliżu osiedla Widok. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

710 000 zł38 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Do sprzedania, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 000 zł9 m² 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest pokój znajdujący się w 3-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w budynku przy ul. Reduta - Prądnik Czerwony Szukamy studentki na pokój który się zwolnił, do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

777 500 zł53 m² 14 585 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lindego w Krakowie (dzielnica Bronowice). Powierzchnia użytkowa: 53,31 m2 orientacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

758 000 zł47 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie przy ulicy Vetulaniego. Trzy jasne pokoje zapewniają mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych potrzeb i preferencji. To idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

769 000 zł50 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z radością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50m , z dwoma balkonami i przestronną łazienką, usytuowane na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naukowców

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Naukowców na Bronowicach małych. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Ulica: naukowców Przystanek: bronowice ska W pobliżu: szybka kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Płaszów,Kraków

579 000 zł37 m² 15 669,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie blisko zalewu bagry. Oferuję na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na drugim piętrze w pięcio-piętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane przy ulicy Zdrowej. Nieruchomość dwoma oddzielnymi pokojami oraz kuchnią z oknem, idealne dla studentów, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

590 000 zł34 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Tadeusza Seweryna w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. English version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów-Prokocim Ulica: tadeusza Seweryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Augustynka-Wichury

Krowodrza,Kraków

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy przy ul. Augustynka-Wichury w dzielnicy Krowodrza. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

637 000 zł47 m² 13 495,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe, piękne mieszkanie mieszczące się na 11 piętrze, z widokiem na cały Kraków. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów z najwyższej półki, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe, piękne mieszkanie przy ul. Banacha na Prądniku Białym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: stefana Banacha Przystanek: papierni Prądnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

729 000 zł54 m² 13 393,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 750.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, klimatyzacja, nie ma windy, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł32 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się w nowej prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej w Krakowie. Ta niezwykła nieruchomość dostosowana jest do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Łobzów,Kraków

1 250 000 zł93 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Przestronne 5-pokojowe Mieszkanie z Widokiem na Kopiec Kościuszki Lokalizacja: budynek z oferowanym mieszkaniem zlokalizowany jest w prestiżowej dzielnicy Łobzów, uznawanej za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

754 000 zł38 m² 19 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Czyżyny - al. Pokoju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

816 000 zł51 m² 15 990,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Bohaterów Września. Zlokalizowane na trzecim piętrze dziewięciopiętrowego bloku wybudowanego w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 640 zł37 m² 98,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe (37 m2) z balkonem, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy Błoniach. Akceptujemy zwierzęta! Umowa najmu już od 3 miesięcy. Opis mieszkania:.