dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 415 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia! Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowe, jasne studio z oddzielną sypialnią o łącznej powierzchni 30 m położone na nowym osiedlu Mierzeja Wiślana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł30,49 m² 19 022,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka 30,49 m z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 w Borku Fałęckim do wynajęcia. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze, składa się z przestronnej kuchni z salonem, sypialni i drugiego pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się przy ul.Halszki w Krakowie - dzielnica Kurdwanów/Podgórze Duchackie. Mieszkanie posiada 36 m2 i znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł24,92 m² 14 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 25m2 z balkonem, w Starym Podgórzu, tuż obok Korony, ul Kalwaryjska co sprzedajemy? Kawalerka w kamienicy z zamykaną bramą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1 pokój /23 m2 /śródmieście /ul. Janusa. Idealne do zamieszkania, bądź jako inwestycja na wynajem długo lub krótko terminowy. Oferta dostępna u nas. Do sprzedaży mieszkanie o metrażu 23.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,69 m² 14 036,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy - Czerwone Maki, kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax oraz podatku pcc Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje).

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł112,75 m² 16 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Mint Property prezentuje na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 112,75 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Мы также говорим на русском! ul. Zakopiańska, borek Fałęcki-Łagiewniki, kraków. Obok ulica: zbrojarzy, niemcewicza, kościuszkowców, marcika atuty nieruchomości: piętro III.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Dębniki / Ruczaj | 3 pokoje | 2 ogródki + taras + balkon | garaż Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56,30 m² 15 257,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Na Zakolu Wisły (nowohucka, saska) w rejonie dąbia/podgórza zaledwie 7 min. samochodem do ronda Grzegórzeckiego. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,30 m² 15 241,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,3 m, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja: kraków, dzielnica XII.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników -jestem właścicielem. Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem Kraków, wola Duchacka ( wolne od 01.07.26) LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Sas-Zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 987 000 zł115,44 m² 25 874,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament 115 m | 4 pokoje | Taras - 100 m | Jacuzzi | Sauna Gotowy do zamieszkania | Nowoczesny design | Bez pośredników Cena: 2 987 000 zł + Garaż For English please call or write message.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszknie 3-pokojowe ul.Pychowicka 18 w Krakowie. Mieskanie składa się z dwóch osobnych sypialni oraz dużego salonu z kuchnią. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,48 m² 13 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie. Mieszkanie: - 47,48 m , 1 piętro - układ: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na parterze cztero kondygnacyjnego bloku na os Na lotnisku w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł44,56 m² 14 587,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. Atuty! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne *.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44m, 2 pokoje, balkon, garaż podziemny | koło expo | pierwszy najem Nowe mieszkanie do wynajęcia, ul. Ciesielskiego 44m2, 2 pokoje + balkon, garaż, wyposażone. [english below] Szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45m2, w bloku przy ul. Macedońskiej 6. Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below - Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55,5 m przy ul. Dywizjonu 303 62b. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie - meble na wymiar, na podłogach położona jest naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,94 m² 15 403,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz piwnicą na sprzedaż w świetnej lokalizacji - os. Na Lotnisku 6, w bezpośrednim sąsiedztwie dh Wanda.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49 m² 13 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką przy ulicy kluczborskiej, jest również komórka lokatorska w piwnicy. Dokładny metraż to 48,5400 m2 ok. 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł41 m² 14 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Stańczyka 8. Nowoczesny apartamentowiec, wysoki standard, 10 piętro, balkon, doskonała komunikacja miejska - to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,53 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 75 m2 z jednym balkonem znajdującego się na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł47,88 m² 18 588,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | 2 pokoje | wysoki standard | zieleń za oknem | kraków Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na 2. piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szukasz nieruchomości na wynajem z 4 sypialniami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję mieszkania z pięknym ogrodem. Wygodny dojazd do miasta i na autostradę, miejsca postojowe,.