dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie w dogodnej lokalizacji! Myślisz o własnym, komfortowym mieszkaniu w świetnie skomunikowanej okolicy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 600 zł78 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy, nowoczesny apartament w Wiślanych Tarasach, przy ul. Grzegórzeckiej. Urządzony przez architekta wnętrz apartament ma pow. 78m2. Składa się z z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

699 999 zł48 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nie zwlekaj Z kontaktem - obniżona cena Oferuję do sprzedaży ustawne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

990 000 zł49 m² 20 282,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2.-pokojowe, Kraków, ul.Kobierzyńska WILGA PARK Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.81 m2 na sprzedaż z rynku wtórnego. Standard wykończenia: bardzo wysoki. Forma prawna: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przewóz

Przewóz,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avalon Apartments ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 45m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

689 978 zł49 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim, bez podatku pcc! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w dziewięciopiętrowym nowym budynku w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Nowe,Kraków

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Bochenka. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu zlokalizowane są przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Krowodrza,Kraków

830 900 zł56 m² 14 776,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w eleganckiej inwestycji! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

2 800 zł34 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) położone przy ul. Sołtysowskiej w pobliżu M1 Kraków, atut, philip Morris. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł50 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu wygodne i gotowe do wprowadzenia się mieszkanie w Krakowie nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, zadbane i bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Wysłouchów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Wysłouchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

2 250 zł34 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe (33,50 m2), salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, balkon, komórka, winda. Blok oddalony od głównej ulicy, na terenie objętym ochroną (karta parkingowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł46 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Stylowe Mieszkanie 2-Pokojowe na Kazimierzu, Dajwór 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

485 000 zł34 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Krakowie - Osiedle Tysiąclecia Powierzchnia: 34 m Piwnica: 7 m Lokalizacja: kraków, osiedle Tysiąclecia Piętro: 4/4 Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Swoszowice,Kraków

1 380 000 zł148 m² 9 344,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oryginalne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w malowniczej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice. Znajduje się w budynku dwulokalowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piltza

Piltza,Kraków

1 098 656 zł65 m² 16 866,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie Mieszkanie z księgą wieczystą, pełna własność Sprzedaż na fakturę vat, co zwalnia z podatku pcc 2% od zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera wysoki standard 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 piętrze o metrażu 63.12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

5 470 zł57 m² 95,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

680 000 zł51 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Miło mi zaprezentować jasne, przestronne i wyjątkowe mieszkanie ulokowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Mieczykowej na Klinach. Na ponad 50metrach kwadratowych znajdują się 2 pokoje, dające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 690 zł49 m² 96,52 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsza,Kraków

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ulicy Janusza Meissnera w dzielnicy Olsza. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomiana

Podwawelskie,Kraków

780 000 zł58 m² 13 518,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków - dzielnica dębniki - osiedle podwawelskie rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z odrębną jasną kuchnią, dużą loggią położone w świetnej lokalizacji, w centrum zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

415 000 zł35 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł na własne mieszkanie i stworzyć wspaniałe nowoczesne wnętrza, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj wielki potencjał, jaki kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybałtowska

Prądnik Biały,Kraków

919 287 zł68 m² 13 509 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera - bez prowizji - bez podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie w nowopowstającym bloku, który zlokalizowany będzie w dzielnicy Prądnik Biały. Termin realizacji inwestycji to 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

2 800 zł34 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszaknie, 2 pokoje ul Sołtysowska opis mieszkania: nowe, komfortowe i ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.6 m2 mieści na piątym ostatnim piętrze. Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

525 264 zł42 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł57 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57,25 m , znajdujące się przy ul. Felińskiego 20a w Krakowie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i składa się z: - sypialnia 1: duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

595 000 zł43 m² 13 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, os. Jagiellońskie, dzielnica Bieńczyce. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avalon Apartments ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

9 900 zł79 m² 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy zlokalizowany na ostatnim piętrze z wyjściem na prywatny taras na dachu z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na Wawelu. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońskie,Kraków

620 000 zł42 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wygodne i gotowe do wprowadzenia się mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, zadbane i bardzo jasne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

810 000 zł62 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane na zadbanym Osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Opis nieruchomości: -3 niezależne pokoje (23 m , 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 191 214 zł82 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Bonarki zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne mieszkania 2- 4 pokojowe -zadzwoń I poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

3 500 zł48 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem na starym podgórzu N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, położone w znakomitej lokalizacji przy ul. Przedwiośnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

723 251 zł50 m² 14 499,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko teraz system płatności 15/85! Przestronne mieszkania zlokalizowanego w sercu Mistrzejowic. Idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i wygodę życia w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avalon Apartments ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 42m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Ruczaj przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Nowa Huta,Kraków

441 000 zł35 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr. lok. M-26 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 34,8 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Stare Miasto,Kraków

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.65 mkw znajdujące się przy ul.Jana w Krakowie. Mieszkanie to: obszerny przedpokój, sypialnia, przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 031 135 zł87 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego w Krakowie (pogranicze Prądnika Białego i Zielonek). Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie zlokalizowane w obecnie najpopularniejszej dzielnicy Krakowa, zabłocie Concept House II to Nowoczesna Inwestycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Królewskiej Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 5 minut jednym tramwajem. Kraków / ul. Królewska / 5 pokoi / osobna kuchnia / Mieszkanie:.