dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

847 000 zł57 m² 14 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M3 w zielonej okolicy | 57 m | Gotowe od ręki | Bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, w którym po pracy słychać ptaki, a nie trąbienie spod świateł? Tu masz zielono,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łęg,Kraków

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność profit Home ma przyjemność zaprezentować kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 29,77 m2. Nowy apartamentowiec zlokalizowany jest przy ul. Nowohuckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

504 942 zł36 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 36,07m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kordiana, dzielnica Kurdwanów. Lokalizacja: ulica Kordiana mieści się w pobliżu takich ulic jak: witosa, nowosądecka, łużycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 15 piętrze. Mieszkanie składa się 3 osobnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz dużego balkonu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon: 20 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Piltza 40a (kilka min pieszo od pętli autobusowo-tramwajowej Czerwone Maki). Budynek znajduje się na nowoczesnym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 129 375 zł70 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 69,50m zlokalizowanego na III piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą od zaraz! Zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze nowej inwestycji w topowej lokalizacji Prestiżowe osiedle z naciskiem na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Małe,Kraków

920 000 zł63 m² 14 603,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2009 roku, w sercu Bronowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

790 000 zł29 m² 27 241,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na krowodrzy W wysokim standardzie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kazimierza Wielkiego, dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 133 zł66 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Novej inwestycji wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

698 987 zł42 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Lokalizacja: ul. Ciesielskiego/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

630 000 zł39 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie odświeżone w sierpniu 2025 r. o powierzchni: 39 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Bieżanów,Kraków

585 000 zł40 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe - zielona okolica, świetna komunikacja | Kraków Z radością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafera

Grzegórzki,Kraków

789 000 zł57 m² 13 798,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,18 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Szafera, w dzielnicy Grzegórzki, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stradomska

Kazimierz,Kraków

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy penthouse o powierzchni ok. 148 m2 z dużym i balkonem oraz widokiem na Wawel - Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

985 000 zł66 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,77 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku z 2008 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

920 000 zł49 m² 18 733,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w rejonie Zalewu Bagry, przy ul. Bagrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

920 000 zł57 m² 16 055,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji To miejsce, w którym styl, wygoda i funkcjonalność spotykają się, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Klinach przy Ul. Anny Szwed - Śniadowskiej 40. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnie piętro) a jego metraż liczy 39 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

837 890 zł36 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z 2021 r., o powierzchni 36,5 mkw., położone w świetnej okolicy, w Podgórzu przy Placu Bohaterów Getta. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 000 zł76 m² 12 493,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F/03 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie 76 m2 z tarasem 33m2 i balkonem. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Podłęskiej i Aleksandry na Prokocimie. English version below lokalizacja Dzielnica: prokocim Ulica: podłęska Przystanek: aleksandry W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Kraków

1 380 000 zł51 m² 26 806,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1364

Mieszkanie podzielone na dwie niezależne kawalerki po generalnym remoncie w 2013r. z możliwością adaptacji na jedno mieszkanie. Zlokalizowane zaledwie 230 m od Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

4 200 zł63 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 30.11.2025 r. Zostań pierwszym najemcą - nowy 3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie Kraków Podgórze, ul. Myśliwska. Powierzchnia: 63,03 m 4 piętro w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

916 427 zł53 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Rydlówka 31 Zakup bez prowizji i podatku pcc oferta dotyczy lokalu 4.A.1.07 Piętro 1/3 Metraż 52,82 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem

Opatkowice,Kraków

730 000 zł70 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni apartament na sprzedaż! merus deweloper oferuje mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Libertowie przy ul. Św. Floriana. Libertów Zacisze to prestiżowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

885 398 zł50 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentacje! Elegancka, nowoczesna architektura w niskiej zabudowie Apartament z dużym ogrodem | Wola Justowska, ul. Józefa Becka | Zacisze Nad Rudawą Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

728 703 zł53 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie zapewni ci po prostu więcej miejsca. Dwa ogródki, bez prowizji! Zadzwoń podręczyć swojego agenta o szczegóły oferty. Osiedle Piastów, mistrzejowice: - tramwaj? Jak najbardziej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skawińska

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem przestronny, stylowy apartament w luksusowej inwestycji Kazimierz Paradise w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy ul. Skawińskiej. (English below).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

372 000 zł22 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 21,5 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy przy ul. Meissnera. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w VIII piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rezedowa

Prądnik Czerwony,Kraków

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 33,8 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Rezedowej w Krakowie. * idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

1 732 745 zł112 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

1 197 340 zł68 m² 17 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie, 68m2, aleja Pokoju Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 68m2, w pełni wyposażone z dwoma klimatyzacjami i podwójnym miejscem w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Przewóz,Kraków

5 900 zł69 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - podgórze / ul. Lipska 16 luksusowy nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony nowy! dotąd niezamieszkały apartament 3-pokojowy z klimatyzacją , bardzo dużym balkonem, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

3 180 zł45 m² 70,46 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 18.12 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 599 000 zł84 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Penthouse w Bagry Park - Spokój, prestiż, widok, w którym się zakochasz Kraków, bagry Park | 4 pokoje | 84,85 m + taras 13,16 m | Gotowe do zamieszkania | Bez pcc Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Wrocławskiej w chronionej, prestiżowej inwestycji ny Residence. Nieruchomość.