dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Marii Konopnickiej w okolicy Ronda Matecznego. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

790 000 zł59 m² 13 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe 59 m2 przy ul. Kwartowa, kraków Prądnik Czerwony. Opis Przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez opłaty prowizyjnej i podatku pcc! Mamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

2 750 zł54 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, odświeżone mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy - ul. Bujaka, kraków Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w bloku z 2013 roku, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 970 zł138 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

521 736 zł45 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Mieszkanie bez prowizji dla kupującego i podatku pcc! Możliwy program kredyt bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Plac na Groblach, kraków Lokalizacja: plac na Groblach, stare Miasto Powierzchnia: 43,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 / 2 Ekspozycja: południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowy apartament zlokalizowany przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość: - pow. 78 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia 1 z prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Bielany,Kraków

670 000 zł46 m² 14 445,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

46,38 m | 2 pokoje | Bielany | Taras | Klucze na już | Bez pcc Agencja Nieruchomości Krakowski Metraż ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce inwestycja Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 73,60 m2 na ul.Piltza dzielnica: (Ruczaj ) Oferowane mieszkanie zostało w pełni urządzone oraz wyposażone. Do mieszkania doprowadzona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. dr. Jana Piltza 43, w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

669 000 zł52 m² 12 965,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start lub dla pary - 2 pokoje na Żabińcu, gotowe do zamieszkania! Szukasz pierwszego mieszkania dla siebie lub wspólnego miejsca na nowy etap życia we dwoje? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonarka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

625 894 zł34 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o metrażu 33,56m zlokalizowanego na III piętrze w budynku z windą od dewelopera. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Augustynka-Wichury

Krowodrza,Kraków

2 490 zł41 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-rezerwacja- do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Augustynka-Wichury na Krowodrzy. W pobliżu budynku wiele sklepów oraz punktów handlowo-usługowych min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

851 846 zł57 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,02 m z balkonem, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 340 zł51 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** english *** No commission, directly from the owner! Pets are welcome! apartment: stylish 1-Bedroom Apartment in Kazimierz, dajwór 8 Enjoy living in the heart of Kazimierz, krakow s historic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 999 999 zł82 m² 24 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 82,29 m2 zlokalizowany w kompleksie aparamentowo-usługowym Fabryczna City. Cena apartamentu: 1 999 999 zł. Apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 910 zł39 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! dostępne od 03.12 Wyposażenie: Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

565 000 zł40 m² 14 069 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Podłęskiej na Bieżanowie Nowym. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowy 3-pokojowy apartament Z balkonem, klimatyzacją I garażem cieszyńska 9, kraków Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Cieszyńska 9 nowoczesnym apartamentowcu z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł36 m² 20 162,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Umów się na spotkanie w Biurze Sprzedaży! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowinowa

Swoszowice,Kraków

770 000 zł58 m² 13 289,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Swoszowice w Krakowie przy ulicy Borowinowej. Nieruchomość znajduje się w trzypiętrowym apartamentowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

699 000 zł55 m² 12 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie położone w sercu historycznej części Nowej Huty, na os. Szkolnym 15. Lokal znajduje się na parterze zadbanego, odnowionego bloku, otoczonego zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

736 000 zł37 m² 19 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabłocie, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostatnia

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji w świetnie skomunikowanej okolicy. Mieszkanie odświeżone - świeżo pomalowane ściany, nowe drzwi I nowy blat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podłącze

Wola Justowska,Kraków

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępny od 01.12.2025 English below Do wynajęcia przestronny apartament zlokalizowany w ultra kameralnej inwestycji "Magnoliowy Ogród" na Woli Justowskiej - ul. Podłącze. Nieruchomość: - pow. 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 250 zł36 m² 90,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w odnowionej kamienicy przy ulicy Dajwór 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ul. Krowoderska na Krowodrzy. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: krowoderska Przystanek: radio Kraków, nowy Kleparz W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

581 900 zł34 m² 17 185,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z balkonem w spokojnej części Krakowa! Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu w kameralnym, eleganckim budynku, położonym w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

829 786 zł54 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

2 200 000 zł72 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem w centrum Krakowa | ul. Krowoderska, kraków | 72 m | Parter | 2003 r. Na sprzedaż funkcjonalne i eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kurdwanów,Kraków

475 000 zł34 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa 1 pokój z balkonem | 33,85 m | Kurdwanów Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

820 000 zł43 m² 18 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w wysokim standardzie z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Prądnik , ul. Bociana, prądnik Biały, kraków. Na sprzedaż oferuję nigdy niezamieszkałe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

1 050 000 zł52 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu przestronne, eleganckie mieszkanie - ul. Przemysłowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się komórka lokatorska. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

664 825 zł46 m² 14 452,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

799 800 zł60 m² 13 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronny taras z widokiem na piękną zieleń! Od tego myślę najlepiej zacząć opisując to wyjątkowe mieszkanie. Nie ma nic lepszego niż możliwość odpoczynku po pracy z takim widokiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

829 000 zł47 m² 17 504 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w zielonej okolicy na Zabłociu przy ul. Kiełkowskiego dostępne natychmiast. Piętro: 2 (winda). W lokalu - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Śródmieście,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków Śródmieście. mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m duży salon sypialnia łazienka przedpokój i kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche dwupokojowe na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbane mieszkanie dwupokojowe w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. W pełni wyposażone: meble w zabudowie, kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

3 299 zł70 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Ogłoszenie grzecznościowe - bez prowizji - od właściciela eng description below Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70,50m2 zlokalizowane w Krakowie przy ulicy.