dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

3 500 zł52 m² 67,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na wynajem nowy 3-pokojowy apartament znajdujący się na piątym piętrze nowoczesnego apartamentowca będącego częścią inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

649 000 zł45 m² 14 307,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,36 m zlokalizowane na 3 piętrze bloku znajdującego się w Krakowie, w cenionej dzielnicy Dębniki obok ul. Bobrzyńskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości "sulma Real Estate" ma zaszczyt zaprezentować na wynajem wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie segmentu premium znajdujące się na jednym z bardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 629 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | loggia 8 m | piwnica 8 m | Teligi 20, prokocim Dlaczego warto (w skrócie) ~ Niski blok, druga linia zabudowy - cisza i zieleń, klatka po remoncie, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

5 400 zł64 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament usytuowany nieopodal Wisły Opis apartamentu Apartament o powierzchni 64 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwerowa

Dębniki,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Ronda Grunwaldzkiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

503 415 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 37,29 m - Ruczaj, kraków Na sprzedaż mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku, położone w spokojnej części Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Powierzchnia: 71,65 m Piętro: ostatnie - prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

600 000 zł38 m² 15 735,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 38,13 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku, w spokojnej i zielonej okolicy, przy ul. Zdunów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na osiedlu Trzy Ogrody w Opatkowicach, przy ul. Dębskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

970 000 zł67 m² 14 477,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 69m2 na Ulicy Centralnej w Czyżynach. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 032 000 zł65 m² 15 864,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.0.9 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 65,05 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Tylko U nas wyjątkowa oferta W sercu krakowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Adama Mickiewicza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł47 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrodem znajdujące się na nowoczesnym osiedlu solaris park położonym przy ul. Stanisława Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 38 m2. Mieszkanie jest umeblowane kompletnie w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

2 999 zł56 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na jednym z bardziej prestiżowych osiedli w Krakowie tj. osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

819 000 zł56 m² 14 521,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z 2006 roku przy ul. Zamoyskiego / Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 087 000 zł70 m² 15 528,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.0.02 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Cena plus cena m.p. 60.000 zł Dostajesz system SMART HOME PREMIUM! Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenczyńska

Stare Miasto,Kraków

1 389 999 zł62 m² 22 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczny i cichy dwupokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z widokiem na Wawel w centrum Krakowa przy ulicy Tenczyńskiej, 3 minuty spacerem do Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójtowska

Krowodrza,Kraków

599 995 zł36 m² 16 666,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Cztery dni marketingu, uzgodniona rezerwacja. Dwa pokoje 36 m Nowoczesna kuchnia i łazienka Zintegrowane sprzęty agd Duża przestrzeń do przechowywania Balkon 5. piętro Schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Borek Fałęcki, przy ul. Ruczaj. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Dębskiego ( Opatkowice) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami usytuowane na spokojnym osiedlu nieopodal Zalewu Bagry Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

3 900 zł53 m² 73,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 2 sypialnie Balkon Klimatyzacja ul. Adama Vetulaniego, kraków Opis Do wynajęcia jasne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie (35 m ) przy ul. Armii Krajowej 7 w Krakowie. Lokalizacja bezpośrednio przy kampusie agh. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Gustawa Morcinka. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

590 000 zł45 m² 13 199 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Więcej informacji *510 *297* 341 Oto Alternatywa 2 pokoje z balkonem | 44,7 m | Ruczaj ul. Drukarska | blisko Kampusu uj Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

819 000 zł48 m² 17 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal składa się z jasnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% Prezentuję Państwu na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w malowniczej dzielnicy tuż obok Bulwarów Wiślanych-Grzegórzki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Tonie,Kraków

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 20 m2 kraków/zielonki osiedle Wiarusa Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 20m2. W pełni wyposażona z łazienką i aneksem kuchennym. Po usunięciu łózek można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryniczna

Oficerskie,Kraków

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Kryniczna, grzegórzki wolne od zaraz Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynicznej, w popularnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Krowodrza,Kraków

4 500 zł49 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament w Krakowie na ulicy Kościuszki. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 289 zł57 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 57,31m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

689 000 zł55 m² 12 509,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie z widokiem na zieleń i dużym balkonem Osiedle Malinowe Moderna ul. Macieja Dębskiego, kraków Zamieszkaj w spokojnej, zielonej części Krakowa, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Bronowice Małe,Kraków

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²