dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł52 m² 14 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Reja. Nieruchomość wyróżnia się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60,64 m | ul. Rydla, bronowice Na sprzedaż jasne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 60,64 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

5 600 zł71 m² 78,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia wyjątkowy apartament położony w samym sercu Krakowa w luksusowej inwestycji Angel Wawel, jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kraków Podgórze Duchackie Piaski Nowe | ul. Łużycka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze (z 10) w bloku z 1976 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, 38 m Atuty mieszkania: 2 niezależne pokoje, idealne dla pary, singla pracującego zdalnie lub dwóch osób osobna, kompaktowa kuchnia powierzchnia ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Wola Justowska,Kraków

990 000 zł52 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie: - 52.5m2 - stan: do zamieszkania - 1 piętro w 3-kondygnacyjnym budynku - narożne - przedpokój - sypialnia z osobną garderobą z oknem - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 61,63 m , zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Krakowa na Prądniku Białym, w rejonie ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 63m2 - kazimierza wielkiego - piwnica - parking - loggia Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (łobzów), przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

659 000 zł42 m² 15 509,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 42,49 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Bulwarowej w Krakowie. * zielona okolica * zalew nowohucki * 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Rydlówka (okolice Ronda Matecznego) Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Rydlówka, w pobliżu Ronda Matecznego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zamiejska

Dębniki,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Zamiejskiej na Dębnikach english version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: zamiejska Przystanek: skośna W pobliżu: komunikacja miejska, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 988 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35m2 ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila Opis nieruchomości: do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m2 w znakomitej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na Czerwonych Makach english version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: czerwone Maki Przystanek: czerwone Maki P + R W pobliżu: komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerozolimska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

818 000 zł38 m² 21 459 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! obecny właściciel na życzenie przyszłego może zostać najemcą na kolejne 12 M-cy po zakupie! Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni: 38 mkw. położonego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

4 500 zł65 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku z 2023 roku przy ulicy Bajecznej, dzielnica Grzegórzki, 2minuty od Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 999 zł55 m² 18 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 54,87 m wraz z balkonem 5,77 m2 , usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Fredry niedaleko Centrum Handlowego Bonarka w dzielnicy Łagiewniki. Mieszkanie: mieszkanie mieści się na 2 piętrze, jego metraż liczy liczy 50 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania, które będzie idealne na start, świetne dla pary albo bezpieczne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

2 850 zł53 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 52,8m2 zlokalizowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Stojałowskiego, dzielnica Kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż | 2 pokoje | ul. Wielicka | płaszów | idealne pod najem Kraków Podgórze / Płaszów ul. Wielicka przy dworcu kolejowym Kraków Płaszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 301 850 zł58 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia samodzielne jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze 3 -piętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie umeblowane: - w pokoju łózko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górali,Kraków

2 900 zł62 m² 46,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na Osiedlu Górali. Lokal jest świeżo po remoncie i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Oświecenia,Kraków

899 000 zł66 m² 13 637,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Krakowa Mistrzejowice os. Oświecenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

874 580 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe | 62,47 m | taras 50 m | kraków - bronowice Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 62,47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | 44 m | I piętro | os. Jagiellońskie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Jagiellońskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kasztanowa

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

8 000 zł130 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 130m2 w Krakowie na Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu: - 1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

930 000 zł55 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji o powierzchni 55 m2. Mieszkanie: układ: salon z aneksem kuchennym Dwie sypialnie Łazienka Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Łagiewniki,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

All in One Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania typu studio ( 1 pokój ) w kameralnym budynku zlokalizowanym w spokojnej, cichej okolicy w niedalekiej odległości od pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 031 zł69 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

1.C.1.01 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,63 m2 +2 balkony - Kraków Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cechowa

Kurdwanów,Kraków

892 024 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji Wzgórze Łagiewnickie przy ul. Cechowej w Krakowie. To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

680 000 zł38 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

5B/11 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 38,23 m2 + ogródek 24 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

220 000 zł32 m² 6 832,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy mieszkanie 32,2 m2 w systemie tbs (cesja - sprzedaż partycypacji) położone przy ul. Tomickiego w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja: doskonała lokalizacja na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc Bez prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Portowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 350 zł53 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z dwoma sypialniami, oddzielnym salonem z aneksem kuchennym oraz balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

760 500 zł31 m² 24 909,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

|R| Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pilotów niedaleko ronda Młyńskiego english version below lokalizacja Dzielnica: śródmieście Ulica: pilotów Przystanek: pilotów W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

840 000 zł57 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. To propozycja idealna zarówno dla pary, jak i pod bezpieczną inwestycję na wynajem, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 568 600 zł68 m² 22 973,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne 5/6 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 120m2 zlokalizowane na 5 tym piętrze i poddaszu bloku z 2003 roku przy ulicy Pilotów, dzielnica Olsza.