dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

520 000 zł32 m² 16 169,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32.16 m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z dwiema windami przy ul. Białoruskiej w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 54 m z balkonem Prądnik Biały, ul. Mackiewicza Opis nieruchomości: na wynajem mieszkanie o powierzchni 54 m z balkonem, położone na 1. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z 2 osobnymi pokojami o powierzchni 52 m , położonego na 3. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

565 000 zł47 m² 11 910 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 47,5 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Okólnej. Lokal dostępny w ciągu 1 m-ca. Piętro: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Reduta w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

2 100 zł48 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim ul. Czerwieńskiego - nieopodal ulicy Radzikowskiego,Ikea,Makro, a przede wszystkim Stacji Łobzów i Pętli Autobusowej na Azorach. Z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

510 000 zł29 m² 17 782 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Interesujące 2-pokojowe mieszkanie do wejścia o powierzchni 29 mkw. położone przy ul. Sudolskiej na Prądniku Czerwonym. 2020 r. - generalny remont. 2026 r. - odświeżenie. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 marca Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wysokości ul. Mogilskiej 116. Gwarantuje to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 850 zł39 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne! Dwupokojowe, ładne mieszkanie na Prandoty 10b (możliwość wynajęcia miejsca postojowego) Apartamentowiec na Osiedlu Filmowym. Cicha, spokojna okolica, mimo bliskiej odległości od centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 190 zł34 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 06.02 Mieszkanie Typu Studio - przystosowane do potrzeb osób poruszających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Ignacego Krasickiego, nad Wisłą Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 1. piętrze w świetnej lokalizacji: tuż obok bulwarów wiślanych i plant, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

2 900 zł52 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na wysokim parterze apartamentowca na osiedlu Eldorado przy ulicy Jana Pawła II, tuz przy Parku Lotników Polskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbie,Kraków

3 800 zł58 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje Nowe - jeszcze nieużywane - mieszkanie na krakowskim Dąbiu przy ul. Lema. Lokalizacja. Dąbie należy do dzielnicy Śródmieście. Dzięki przystankom tramwajowym i autobusowym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wlotowa

Na Kozłówce,Kraków

710 000 zł44 m² 15 955 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Generalnie wyremontowane i urządzone w 2026 r. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 44,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Osiedlu Na Kozłówce dostępne natychmiast. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

560 000 zł36 m² 15 427 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Czarnogórskiej. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/3. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

1 850 zł53 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość doposażenia mieszkania na prośbę najemcy (do ustalenia) Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krowodrza,Kraków

1 450 000 zł64 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szukasz mieszkania z duszą , które doceniły ogólnopolskie media? Ta nieruchomość była prezentowana w Dzień Dobry tvn oraz magazynach Label, magazif i Hygge. Położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ojcowska

Bronowice Wielkie,Kraków

3 390 zł76 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia wyjątkowy, stylowy apartament dwupoziomowy o łącznej powierzchni 76 m (poziom 1: 56 m + poziom 2: 20 m ) na 2 piętrze apartamentowca z 2006 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

753 744 zł54 m² 13 909,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie o metrażu 54,19 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł29 m² 14 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ceniona i poszukiwana lokalizacja na Starym Podgórzu w rejonie ulic Limanowskiego / Wielicka Kamienica po generalnym remoncie , wymienione nowe okna , wszystkie instalacje , w lokalach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

279 000 zł16 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni o statusie garażu. Ta nieruchomość znajduje się w ciągu garażowym, przeszła gruntowny remont i została wyposażona w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

296 000 zł20 m² 14 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Angel Plaza to prestiżowa i ekskluzywna inwestycja apartamentowa w centrum Krakowa, przy ul. Zwierzynieckiej, w bliskim sąsiedztwie Wisły i Wawelu. Powierzchnia: 71 m2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

3 300 zł52 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica w której znajduje się apartament usytuowana jest w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, w samym centrum Starego Miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prokocim,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Republiki Korczakowskiej lokalizacja: mieszkanie znajduję się na bardzo spokojnym oraz przyjaznym osiedlu na Prokocimiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

999 000 zł104 m² 9 568,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i antresolą ul. Mikołaja Reja, żabiniec, kraków Na sprzedaż bardzo ustawne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 966 zł51 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

4 500 zł65 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku z 2023 roku przy ulicy Bajecznej, dzielnica Grzegórzki, 2minuty od Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na Prądniku Białym przy ul. Rusznikarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

579 000 zł40 m² 14 856,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Meiera w Krakowie w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów Nowy,Kraków

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

845 000 zł58 m² 14 569 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

MB Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Mozarta. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 760 zł40 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie dostępne od lutego! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 510 zł49 m² 71,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona o 20% rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, zielonej okolicy Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

399 000 zł22 m² 18 412,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Inwestycyjna kawalerka | 21,62 m + piwnica | Najem od zaraz| Róg Krzywego Zaułka i Stańczyka |rydla Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna o powierzchni 21,62 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

5 300 zł47 m² 113,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o wielkości 46,78 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa Angel Stradom, stare Miasto, ul. Stradomska. Jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok Trasy Łagiewnickiej Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kazimierz,Kraków

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kazimierz 2-pokojowe mieszkanie 52 m Z oddzielną kuchnią I ogródkiem | ul. Starowiślna Cena: 1 500 000 zł | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe,.