dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

728 000 zł63 m² 11 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż najlepsza cena Apartament 2/2 | segment środkowy | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 044 000 zł63 m² 16 576,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Listopad 2025! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 061 260 zł56 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone, trzypokojowe mieszkanie na Myśliwskiej. Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 654 884 zł88 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję Krakowskiej Grupy Deweloperskiej zlokalizowaną w prestiżowej części Woli Justowskiej - morelife Apartments. Przedmiotem ogłoszenia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Księcia Józefa

Salwator,Kraków

2 905 000 zł145 m² 20 052,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Często klienci pytają o nieruchomości w idealnej lokalizacji. Chcą żeby były blisko centrum, w zielonej okolicy, z przystankiem obok i szybkim dojazd do obwodnicy. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 713 600 zł86 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

870 000 zł63 m² 13 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4/2 w segmencie narożny - południowy - - apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, duży balkon, taras na dachu. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

713 000 zł63 m² 11 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i tarasem na dachu Niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny nr 6/2 segment narożny Z ogródkiem Zamieszkaj w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

1 099 000 zł68 m² 16 142,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na 1 piętrze, przy Alei Pokoju w Krakowie (czyżyny). Nieruchomość wykończona, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł56 m² 20 469,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Chopina w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 284 000 zł122 m² 10 524,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartamenty 2 pack Spacerowa 49 m2 plus 63 m2 wyjatkowa okazja Szukasz inwestycji, która daje więcej możliwości Mamy dla Ciebie unikalny 2 pack apartamentów przy ul. Spacerowej w rejonie Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mateczny,Kraków

3 200 zł40 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates presents a 2-room apartment in the heart of Podgórze at Zamoyskiego Street. No pets allowed. / brak akceptacji zwierząt. Location: the apartment is located at Zamoyskiego Street in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - najlepsza cena 2/1 parter środkowy z ogrodem. Ceny parterów różnią się w zależności od wielkości ogródka i ekspozycji. Osiedle 12 apartamentów - ul. -Spacerowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

815 000 zł63 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3/2 w segmencie narożny - możliwy dodatkowo ogródek - apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, duży balkon, taras na dachu. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Ruczaj,Kraków

907 900 zł61 m² 14 986,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Ruczaju! Zamieszkaj w kameralnym budynku o nowoczesnej architekturze, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Lubocza,Kraków

795 000 zł81 m² 9 818,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż wystartowała! Masz do sprzedania swoją nieruchomość? Pomożemy Ci w tym! Świąteczna promocja! 795 000 zł za dwupoziomowe mieszkanie 9b Nowe Wzgórza - Twój nowy etap życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - bezpośredni dostęp z 2 pokoi, niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny z ogrodem nr 4/1 segment narożny - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

4 350 zł56 m² 77,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium estates ma zaszczyt zaprezentować doskonałą ofertę na wynajem w prestiżowej inwestycji Imperial City Yes przy ulicy Nowohuckiej./ Czyżyny LOKALIZACJA: Inwestycja Citi Yes znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie - ul. Nadwiślańska 11. Nieruchomość: - pow. 57m2 - parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

najlepsza cena 2/1 parter środkowy z ogrodem. Ceny parterów różnią się w zależności od wielkości ogródka i ekspozycji. Osiedle 12 apartamentów - ul. -Spacerowa / obok Zawiła to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

790 000 zł63 m² 12 466,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1/2 w segmencie narożny - apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, duży balkon, taras na dachu. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

752 380 zł60 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania! Brak Podatku pcc! Brak prowizji dla Biura! Do sprzedania narożne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Górka Narodowa, w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Dookoła zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

650 000 zł49 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

5/1 parter środkowy z ogrodem. Salon na południe Ceny parterów różnią się w zależności od wielkości ogródka i ekspozycji. Osiedle 12 apartamentów - ul. -Spacerowa / obok Zawiła to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

1 947 750 zł135 m² 14 427,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 135,0 m + prywatny garaż w cenie Nowoczesny apartament dla Ciebie. Jeśli chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą , mieć własny trawnik pod oknami i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

1 087 814 zł70 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogród 51m Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Bohomolca ( Prądnik Czerwony) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

585 000 zł49 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - bezpośredni dostęp z 2 pokoi, niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny z ogrodem nr 5/1 segment środkowy - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Premium Estates oferuje nowe, dwupokojowe mieszkanie z ogrodem - wykończone w wysokim standardzie. Kraków. Prądnik Biały. Lokal znajduję się na parterze, 6-cio kondygnacyjnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

990 000 zł80 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 80,2 m , znajdujące się w spokojnej okolicy przy skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Łokietka - nieopodal jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słomnicka

Stare Miasto,Kraków

1 072 560 zł52 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3- pokojowe z ogródkiem w cichej części centrum miasta. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela 2 pokojowe mieszkanie 35m2. Dwa niezależne przytulne pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie umeblowane. Dogodna lokalizacja i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

890 000 zł58 m² 15 470,20 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem - Kraków Czyżyny, city Towers Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

752 380 zł60 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka 30 m | kalwaryjska 34 | stare podgórze Do wynajęcia stylowa, świetnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 1. piętrze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku przy ulicy Orlińskiego 10f - osiedle Avia w Krakowie. Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

899 000 zł57 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z własną zieloną przestrzenią - Kraków Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

605 990 zł37 m² 16 378,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz normalnego, ustawnego mieszkania dla jednej osoby lub pary, bez wchodzenia na trzecie piętro i z kawałkiem własnej zieleni? To jest dokładnie taki układ. Wolisz balkon? Inną ekspozycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strycharska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Stawu Płaszowskiego Rozkład pomieszczeń Salon z jadalnią Otwarta kuchnia Łazienka z prysznicem Wyposażenie Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 01.02.2026 2-pok mieszkanie z oddzielną kuchnią- Cystersów - Złota Brama- Kraków - ENGLISH Właściciel wynajmie od stycznia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 56m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

447 848 zł33 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z ogródkiem, kraków Podgórze Przedstawiamy mieszkanie B0.13 w nowej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Bukowej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią.