dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Kazimierz,Kraków

8 360 zł124 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament przy ul. Józefa Sarego na Starym Mieście english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: józefa Sarego Przystanek: św. Gertrudy W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

815 546 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc Biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem od strony zachodniej - ostatnie mieszkania w takim metrażu w prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dostępne od stycznia 2026! Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Wawel,Kraków

1 099 000 zł45 m² 24 265,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 45,29 m znajdujące się przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

630 700 zł53 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe 53m2 mieszkanie W stanie deweloperskim Z ogródkiem 20 m kraków, klinyzacisze, ul. BP. Albina malysiaka 24e Zapraszam do zakupu komfortowego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem we wschodniej części Krakowa - Czyżyny Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego na osiedlu Avia - Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

649 350 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego, klucze po zakupie. Zadzwoń pododbieram też w weekendy. Potrzebujesz innego metrażu, układu, ogródka, balkonu? Mam w ofercie wiele mieszkań, na pewno coś wymyślimy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

752 380 zł60 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania! Brak Podatku pcc! Brak prowizji dla Biura! Do sprzedania narożne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Górka Narodowa, w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Dookoła zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

713 000 zł63 m² 11 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i tarasem na dachu Niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny nr 6/2 segment narożny Z ogródkiem Zamieszkaj w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - bezpośredni dostęp z 2 pokoi, niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny z ogrodem nr 4/1 segment narożny - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

585 000 zł49 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - bezpośredni dostęp z 2 pokoi, niezależna część segmentu - budynku 2 lokalowego Lokal mieszkalny z ogrodem nr 5/1 segment środkowy - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 284 000 zł122 m² 10 524,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartamenty 2 pack - dwa mieszkania obok siebie | cały segment w jednym pionie Szukasz inwestycji, która daje realnie więcej możliwości niż pojedyncze mieszkanie? Przedstawiamy unikalny 2 pack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ludwinów,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament z dużym ogrodem - Apartamenty Ludwinów Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament z 1 sypialnią, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Apartamenty Ludwinów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

880 000 zł63 m² 13 886,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 6/2 | segment narożny | piętro 1 | balkon na południe + wielki taras na dachu + ogródek boczny Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

860 000 zł63 m² 13 571,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 5/2 | segment środkowy | piętro 1 | balkon na południe + wielki taras na dachu Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - najlepsza cena Apartament nr 2/1 | parter środkowy z ogrodem Ceny mieszkań na parterze różnią się w zależności od wielkości ogródka oraz ekspozycji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od stycznia uroczy apartament w najbardziej prestiżowej inwestycji w mieście: angel wawel przy ulicy Sukienniczej. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 900 zł27 m² 20 120,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne studio - znajdujące się na parterze w 4-piętrowym budynku z 2021 roku wysoki standard | topowa lokalizacja | dla siebie | na wynajem mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

498 135 zł33 m² 15 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

649 350 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Kraków,małopolskie

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

45 mkw, ul. Jana Brożka 8, 30-405 Kraków, dwupokojowe wynajmie właściciel, wysoki standard wykończenia, z roku 2020, salon z aneksem w pelni wyposażonym, sypialnia z sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

815 000 zł63 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 13/2 | segment narożny | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu + ogródek Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

839 000 zł37 m² 22 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Makowa

Wola Duchacka,Kraków

1 915 000 zł162 m² 11 790,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament 143,05 m z tarasem na dachu i garażem. Szukasz realnej alternatywy dla ciasnych mieszkań i trudnych dojazdów? Tu dostajesz przestrzeń, lokalizację blisko wszystkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

870 000 zł63 m² 13 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsrzedaż Apartament 4/2 | segment narożny | piętro 1 | balkon na południe + wielki taras na dachu Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 873 zł68 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 590 zł34 m² 77,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w pobliżu pętli Czerwone Maki Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe 2 pokojowe mieszkanie. . Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 149 000 zł65 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej 66d w Krakowie. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 030 000 zł63 m² 16 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność Lokal 4 A 002 o powierzchni 62,98 m 2, znajduje się na parterze, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

715 000 zł49 m² 14 511,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż Apartament nr 6/1 | parter narożny z ogrodem na południe / ostatni po lewej stronie, największy ogródek. Ceny mieszkań na parterze różnią się w zależności od wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

990 000 zł80 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej części Krakowa Krowodrza, ul. Józefa Friedleina. Opis mieszkania Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

7 000 zł61 m² 115,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Kompleksie Angel Stradom - o powierzchni ok. 60,61 m2 z balkonem. Zapytaj o więcej szczegółów pod numerem:! budynek I okolica: kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

709 000 zł52 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Koniecznie zobacz prezentację video! Jeśli szukasz przestronnego i gotowego do wprowadzenia się mieszkania w cichej okolicy, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Łobzów,Kraków

999 000 zł62 m² 16 212,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez kłopotów. Potrzebujesz czegoś innego? Zapytaj mnie o dostępność Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 760 300 zł72 m² 24 509,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 6 pow 71,82m2 ,piętro 2 - 4 pokoje, 2x kuchnia w aneksie, 2x łazienka. Duże okna. Unikalny taras 28m2 - dosęp z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł41 m² 86,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament z tarasem i klimatyzacją w wysokim standardzie wykończenia na Wiślanych Tarasach 2.0. przy ul Grzegórzecka. Lokalizacja: wiślane Tarasy 2.0 to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne, eleganckie mieszkanie - ul. Przemysłowa, kraków. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w inwestycji Garden Residence, w dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwiema garderobami ul. Albina Małysiaka Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 181 550 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania, które będzie idealne na start, świetne dla pary albo bezpieczne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 500 zł51 m² 15 223,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.