dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 714 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 714 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem 48,5m2 ul. Zielińska, prądnik Biały Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 przy ul. Zielińskiej w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kostrze,Kraków

1 200 000 zł97 m² 12 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok mieszkanie wysoki standard duży odród garaż W bryle kostrze N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w domu dwulokalowym z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kliny Zacisze,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Złocień,Kraków

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Borek Fałęcki,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowe klimatyzowane mieszkanie z miejscem postojowym w garażu położone przy ul. Koszykarskiej w dzielnicy Płaszów. Dostępne dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

3 166 533 zł127 m² 24 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W zielonej, willowej części Zwierzyńca znajduje się apartament, który łączy przestrzeń domu z wygodą życia w centrum miasta. 127-metrowa przestrzeń została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 683 000 zł102 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy 2 poziomowy apartament z ogródkiem - Wola Justowska Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w prestiżowej części Krakowa - Woli Justowskiej, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 836 zł81 m² 18 297 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 573 740 zł198 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-