dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 713 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 713 ogłoszeń

749 000 zł32 m² 23 406,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży Stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego z aneksem - praktycznie gotowe. Osiedle przy ul. Federowicza w Krakowie to nowoczesna inwestycja składająca się z sześciu budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 416 zł47,39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 055 912 zł58,95 m² 17 912 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 000 zł59,35 m² 15 804,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem z panoramicznym widokiem na tereny zielone [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł96 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie/ połowa domu o powierzchni 96 m2 usytuowanego na 15 arowej działce w okolicy ul. Lubockiej i Łazowej w dzielnicy Nowa Huta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 525 zł47,75 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł56 m² 17 589,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz: 1) Mieszkania do 60m2 z oddzielną sypialnią oraz otwartą strefą dzienną, przestronnym układem. 2) Chcesz mieszkać w zaciszu, ale w centrum. Najlepiej jeszcze dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł45,40 m² 21 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje W odrestaurowanej kamienicy, ul. Kościuszki Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja - 7 nowoczesnych dwupiętrowych domów, jedynie 14 mieszkań Niska zabudowa, zielone otoczenie, niezależne wejście, prywatny ogród oraz taras. Inwestycja usytuowana na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74,31 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Homfi ma przyjemność zaprezentować trzypokojowy apartament przy ul. Kasztelańskiej w Krakowie. Lokalizacja: zwierzyniec to nie tylko prestiżowy i ekskluzywny adres.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 399 zł57,93 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,42 m² 14 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Bartla na osiedlu Kliny Zacisze w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 012 zł41,06 m² 19 143,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 306 222 zł109,82 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 615 zł45,95 m² 11 917,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny 3 pokojowy apartament z dużym ogródkiem blisko centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł168,85 m² 8 883,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! swoszowice mieszkanie Z dużym ogrodem na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 135 m2 zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego. Cały budynek to tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł56 m² 40 178,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament o powierzchni 56 m2 z urzekającym widokiem z każdego okna na Wawel w znakomitej lokalizacji Starego Miasta i prestiżowym budynku Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 639 zł42,89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 42,89m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 077 090 zł51,29 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowym rejonie miasta kuszącym bliskością terenów zielonych i ciszą. Blisko centrum miasta blisko Błonii na Woli Justowskiej. Mieszkańcy to osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 680 zł65,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39,21 m² 18 337,16 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Wola Duchacka | W. Sławka Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku. I są takie, do których chce się wracać po pracy. To 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 369 000 zł104 m² 22 778,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Designerski penthouse z 112-metrowym tarasem na ostatnim piętrze english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament z 112-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł28,18 m² 22 143 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowego, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,50 m² 18 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł111,36 m² 10 686,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta sprzedaży na bielanach W krakowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł29,06 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody - Żabiniec Cenna lokalizacja: - bliskość Centrum i Starego Miasta - Dworzec Główny - Autobus i Tramwaj - Uczelnie: rolnicza, politechnika, agh, uek, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 700 zł42,87 m² 18 747,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nową inwestycję powstającą blisko centrum miasta. Udogodnienia : wielkomiejski projekt, bliskość natury, przyjazne środowisku rozwiązania, znakomita lokalizacja, rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 przy ul. Stelmachów. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,42 m² 16 756,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament z ogródkiem, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Dominikanów w Krakowie. Lokalizacja Prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 376 zł43,67 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z ogrodem nad Wisłą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie znajdujące się w inwestycji Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 207 zł47,48 m² 15 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje 5 % rabat wraz z miejscem postojowym gartis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort.