dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 712 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 712 ogłoszeń

Rynek pierwotny

930 000 zł38,40 m² 24 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję apartament jednopokojowy o metrażu 38,4 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska / Zwierzyniec. Inwestycja River Lane została wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż stan deweloperski! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 43,40 m Piętro: parter Ekspozycja: zachodnia Układ: 2 niezależne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 2-pokojowe w 3-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 730 zł36 m² 21 770,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | południowa ekspozycja | smart home Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m z prywatnym ogródkiem 22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł52,05 m² 19 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce zaczyna się przy Rydlówce - poczuj komfort od pierwszego dnia! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż w inwestycji z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 000 zł80 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od Dewelopera 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: gotowe do odbioru. Mieszkanie 79,74m2 w stanie deweloperskim, składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32,86 m² 17 650,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustawne studio 27,6m2 z wieloma udogodnieniami obok Wawelu - Apartamenty Kościuszki 22 Lokalizacja: rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,83 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł43,30 m² 15 981,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko 20min na Stare Miasto | 0% prowizji | Kameralna zabudowa - 2 piętra | Odbiór w 3q2026 | Ogródek 38m2 zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 807 125 zł144,57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł24,58 m² 29 698,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przemyślana przestrzeń i wyjątkowy klimat, mieszanie o powierzchni 25m został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Duże okno balkonowe z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 000 zł30,60 m² 18 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 720 zł107 m² 15 231,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł206,48 m² 6 538,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Do sprzedania przestronny apartament o pow. całkowitej 206,48m 2 i pow. użytkowej 119,47m 2 położony w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji do biura! Kraków 2 Pułku Lotniczego 3 pokojowe mieszkanie english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,61 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Ta oferta łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i komfort pracy w standardzie, którego trudno szukać w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 462 zł68,09 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / zielona oaza W mieście - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne mieszkanie położone w pobliżu Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,73 m² 25 321,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwoma ogródkami na Woli Justowskiej - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,37 m w prestiżowej inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł65,31 m² 17 531,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 65,31 m , (wysokość 330 cm) usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Samuela Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 075 zł92,15 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 92,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na ul. Chłopickiego 1. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy z ogródkiem. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 722 zł66,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64 m² 14 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy funkcjonalny układ - znów W sprzedaży! łap swoją szansę! idealne dla rodziny: 4-pokojowe 64 m2 w inwestycji Glogera 32 - Prądnik Biały / rozwinięta infrastruktura: zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł287 m² 9 407,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Prezentuję Państwu nieruchomość, która mnie jako pośrednika bardzo urzekła. A dodatkowym atutem ujętym już w cenie są : 2 miejsca postojowe w hali garażowej, piwnica, 69-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł137,77 m² 10 597,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 137,77m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 072 zł87,96 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż mieszkania: 87,96 m Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 890 zł70,99 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,99 m zlokalizowanego w dzielnicy Kraków-Podgórze, rybitwy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł126,11 m² 25 087,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English below Czy można mieszkać 5 minut od tętniącego życiem centrum, a jednocześnie budzić się przy szumie rzeki i śpiewie ptaków? Emaus to adres, który udowadnia, że nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, piękne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji w centrum miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pln | eng | ua | ru Do wynajęcia przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Chełmońskiego w Krakowie. Lokalizacja I budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 078 000 zł143 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 143 m z tarasem na dachu tylko dla Ciebie! Prywatny garaż w bryle budynku. Przestrzeń, lokalizacja blisko wszystkiego i technologie, które obniżają rachunki. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł104 m² 12 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz 2 garderobami na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą! Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł49 m² 20 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkaniowy lub komercyjny z wyjściem do ogródka w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji Kazimierz Paradise english description below - please do not hesitate to contact us Lokal.