dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 687 994 zł110 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110m z ogrodem i tarasem (176m ) zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

791 000 zł55 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie 54,80 m | Federowicza, kraków Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym osiedlu Versus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prokocim,Kraków

619 974 zł38 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

779 247 zł61 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w Krakowie, w rejonie nowej Trasy Wolbromskiej. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piltza

Piltza,Kraków

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Eng version below. Oferuję do wynajęcia (bez prowizji) nowoczesną, w pełni wyposażoną kawalerkę na Osiedlu Piltza X, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

915 000 zł39 m² 23 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ), położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Bronowice Małe,Kraków

849 000 zł52 m² 16 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską zlokalizowane na Bronowicach Małych w Krakowie. Powierzchnia: 52,3 m Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

939 098 zł93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Idealnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 93m od strony południowej I zachodniej. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

825 396 zł53 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i tarasem 72m! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

1 022 312 zł75 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w sercu starej części Nowej Huty niecały kilometr od Placu Centralnego. Czteropiętrowy budynek zrealizowany od podstaw i nawiązujący architekturą do otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł68 m² 16 152,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Мы говорим на русском языке и с радостью поможем Вам в покупке этой недвижимости! Piaszczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

733 320 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. To kameralna okolica z niską zabudową, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Rybitwy,Kraków

985 900 zł82 m² 12 023,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne, 4 pokojowe mieszkanie 82 m z balkonem Bez prowizji i pcc. 82 metry, cztery pokoje, nowe osiedle w dzielnicy Podgórze, w miejscu, gdzie właśnie powstaje nowoczesna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul. B. Czerwieńskiego, azory. Lokalizacja: ulica B. Czerwieńskiego znajduje się na północy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mitkowskiego

Dębniki,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament z garażem w cenie najmu- tuż przy Centrum Kongresowym Nieruchomości: mieszkanie znajduje się na I piętrze VI-piętrowego budynku z 2015 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Zielone,Kraków

699 000 zł61 m² 11 427,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

[bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji] Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i tarasem 61,17 m ulica Gustawa Morcinka Wzgórza Krzesławickie, kraków Mieszkanie numer 1-B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 135 085 zł55 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. Kameralne i malowniczo położone wielorodzinne wille miejskie w Bronowicach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Krowodrza,Kraków

1 585 980 zł90 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* dostępne od zaraz * * wykończone I wyposażone * * wysoki standard * Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 30 m2 na parterze w czteropiętrowym nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rękawka

Stare Podgórze,Kraków

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dwupokojowy apartament położony przy ul. Rękawka 32 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem na wynajem o ekspozycji zachodniej w inwestycji Bunscha Park zlokalizowanej przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł39 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, jasny apartament w Krowodrzy idealny dla Singla lub pary! Lokalizacja: al. Kijowska, obok Królewska, kazimierza Wielkiego, lea cicha i spokojna okolica, a zarazem blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

1 060 000 zł50 m² 21 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Pychowicka, dębniki, kraków Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Na 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwonym, składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 395 000 zł81 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą i całodobową ochroną. Nieruchomość wyróżnia się wysokością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

694 560 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 27m do 110m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

663 840 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studentów! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

893 000 zł64 m² 13 953,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko w kwietniu: klimatyzacja gratis Wyobraź sobie miejsce, do którego po prostu dobrze się wraca. Kameralne, wygodne, z balkonem na poranną kawę i przestrzenią, którą łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

853 516 zł58 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W cenie mieszkania - miejsce postojowe w garażu podziemnym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

939 152 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju Mieszkanie: metraż: 59,44 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

1 240 000 zł69 m² 17 984,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belwederczyków

Prądnik Biały,Kraków

839 000 zł55 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

890 000 zł35 m² 25 428,60 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 069 655 zł69 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i balkonem od południowej strony, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Woli Duchackiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Dębniki,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Komfortowe, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Praskiej, na nowoczesnym, zielonym osiedlu. Lokal idealny dla jednej osoby lub pary, ceniących komfort, spokój oraz dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

3 490 zł60 m² 58,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z klimatyzacją - Wola Justowska, kraków Oferujemy na wynajem przestronne, nowoczesne mieszkanie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ - wygodna okolica - połączenie dostępności infrastruktury usługowej Z terenami chronionymi (dolina prądnika) optymalny metraż W korzystnej cenie: 3-pokojowe / 50,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowia

Łagiewniki,Kraków

1 629 720 zł107 m² 15 231 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Płaszów,Kraków

609 084 zł48 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij