dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

609 500 zł40 m² 15 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w nowoczesnej inwestycji look up, zlokalizowane przy ulicy Pękowickiej - na osiedlu wyróżniającym się funkcjonalną, dopracowaną architekturą oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 150 zł56,69 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W SERCU STAREGO MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 757 zł59,61 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji położonej w samym sercu Zabłocia, przy Wiśle i bulwarach spacerowych. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 974 999 zł133 m² 14 849,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł76,66 m² 19 306,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje do sprzedaży 3-pok. mieszkanie z częściowo osobna kuchnią o pow. 76,66 m2 położone na czwartym piętrze w budynku "nowy Świat" na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł106 m² 22 169,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

W doskonałej lokalizacji na Prądniku Białym przy ul. Wybickiego w Krakowie powstaje wyjątkowa przestrzeń do życia. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięciopokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 042 zł69,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym W cenie mieszkania! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Z przyjemnością prezentuję elegancki, 2-pokojowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony przy ul. Prandoty w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Siemaszki w Krakowie. Możliwość dokupienia wolnostojącego, murowanego garażu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 713 zł45,14 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 922 zł25,52 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,17 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,17 m2, zlokalizowe na parterze przy ul. Ks. Biskupa Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 662 zł47,89 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 298 zł67,90 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł60 m² 15 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 60 m + garaż | Krowodrza | ul. Wrocławska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,29 m² 19 665,89 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

WYJĄTKOWA OFERTA W WYJĄTKOWYM APARTAMENTOWCU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 502 526 zł83,94 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje / 27 M / - 1 piętro / klimatyzacja / ogrzewanie podłogowe / jasne wnętrze / blisko jubilat / obok salwator / stare miasto / piwnica przerobiona na piękne funkcjonalne mieszkanie kto może.

Szczegóły ogłoszenia

977 600 zł61,10 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Leach & lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krokusowej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61,1 m kw składa się z: i poziom: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 350 zł47,89 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 736 zł52,45 m² 16 239,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł91 m² 17 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 91 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 600 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 91 m Piętro: trzecie piętro w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 730 zł44,90 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 709 zł36,61 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 432 zł80,92 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Prądnik Biały, kraków 4. piętro | termin oddania: III kwartał 2026 r. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł43,21 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60,20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w centrum Krakowa - ul. Bajeczna. Lokalizacja: dzielnica: dąbie, grzegórzki. Bardzo dobry dojazd do centrum - przystanek autobusowy- 7 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KRAKOWSKIM SALWATORZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Krakowie świetna lokalizacja, dużo zieleni i pełna infrastruktura. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 853 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 539 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 226 zł60,79 m² 14 529,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł39,16 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 020 zł102,70 m² 14 118,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które możesz kupić jako duże 3 pokoje z antresolą albo - jeśli potrzebujesz więcej sypialni/pokoi - spokojnie podciągnąć go do układu 5-pokojowego. - poziom 1: 67 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 428 146 zł82,59 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.