dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,kamienice Herbowe, nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 988 zł54,53 m² 24 536,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż Apartament 3 pokojowy w prestiżowej inwestycji wykonanej w najwyższym standardzie w topowej lokalizacji Krakowa -to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, design,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 209 zł61,69 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest gotowe do odbioru! nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. Układ mieszkania: - jasny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

891 426 zł51,80 m² 17 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 680 zł66,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł108,17 m² 13 404,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych domów w Krakowie przy ulicy Łokietka! To przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 753 000 zł67,50 m² 25 970,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,46 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (7,62 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 120 zł38,66 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł72,70 m² 12 998,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 680 zł61,36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł33,40 m² 15 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak pcc brak prowizji Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,40 m ), położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 274 zł52,24 m² 13 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 227 zł57,93 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje, przestronny, 3 pokojowy apartament z balkonem, położony przy ulicy Lea w dzielnicy Krowodrza. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

838 050 zł55,50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -sypialnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł60,14 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł83,28 m² 22 802,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Annderson Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 83,28 m , zlokalizowany w prestiżowej części Krowodrzy, ul. Kazimierza Wielkiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 796 zł66,09 m² 14 265,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - VII etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla swojej dla rodziny, jak również pod inwestycję. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze strefą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34 m² 19 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Bagrowej w Krakowie. * 2 piętro * idealne dla rodziny, singla, studenta lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76,21 m² 15 089,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe Z balkonem oraz miejscem parkingowym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 285 zł36,95 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 236 zł68,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 710 zł47,98 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 691 000 zł107,64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja ***** O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m + balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Świetny układ dla rodziny: salon z aneksem ok. 22,4 m + 3 sypialnie (ok. 10,6 / 8,5 /.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 788 zł74,74 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,45 m² 17 488,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł115 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Płaszów | panoramiczny widok | jedyne takie! Na sprzedaż nietuzinkowe, widokowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Myśliwskiej, na ostatnim - 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków, ruczaj, ul. Obozowa - 2 pokoje / 58 m2 + balkon / nowe budownictwo / 2x parking We speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 007 zł36,17 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 355 zł54,06 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij