dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 149 000 zł82 m² 13 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 82,12 m2 (C6-1-5) na 1 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

6 200 zł72 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment in a modern building located in the Podgórze - Pychowice district at Pokutyńskiego Street The Pychowice area is a dynamically developing villa and apartment area of Krakow. It is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

675 620 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muzyków

Prokocim,Kraków

649 000 zł43 m² 15 227,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny. W pełni umeblowane i wyposażone, szafa zabudowana w przedpokoju. Posiada piękny taras! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Wola Duchacka,Kraków

845 127 zł75 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wola Duchacka - bez podatku - bez prowizji - zakup od dewelopera Oferuję do zakupu mieszkanie w nowym budynku przy ul. Trybuny Ludów Budynek: kameralny 3 piętrowy (tylko 10 lokali mieszkalnych + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

599 760 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 42,84 m2 nr 23 mieszczący się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

532 280 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Wola Duchacka,Kraków

854 430 zł75 m² 11 424,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 217 021 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

1 043 280 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy czteropokojowe mieszkanie w inwestycji na Starym Podgórzu. Termin oddania: III kwartał 2024 Inwestycja: inwestycja to ponad 200 mieszkań zaprojektowanych tuż nad rzeką Wilgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

775 000 zł64 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Reduta (prądnik Czerwony). Mieści się na 1 piętrz 3 piętrowego bloku z 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 910 000 zł146 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękny apartament inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 2 piętrze. Apartament składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia 4x -łazienka 2x -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Warszawskie,Kraków

369 070 zł22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22m2, mieszczące się w powstającym, 4-piętrowym budynku ironstreet 2.0, położonym niezwykle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

950 000 zł67 m² 14 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać na prywatnym osiedlu? Cenisz sobie ciszę i spokój? Jeśli tak, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i wyremontowane mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

1 150 000 zł88 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie na osiedlu Złocień "słoneczne Miasteczko" Zapraszamy do zakupu świeżo oddanego mieszkania w nowym bloku, które idealnie sprawdzi się dla rodziny. To wyjątkowa oferta z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem(3,5 m2) położone w Imperial City Yes przy ul. Nowohuckiej w pobliżu centrum handlowego M1 Kraków. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 260 518 zł70 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

890 000 zł60 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Мы также говорим на русском! ul. M. Słoneckiego - Dzielnica Prądnik Czerwony. Niepodal Rondo Barei. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu, mieszkanie dwupoziomowe, ustuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 814 445 zł99 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

609 000 zł60 m² 10 066,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pok. w bdb stanie z piwnicą i garażem w bryle! Cena do negocjacji! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Zielonkach na granicy z Krakowem - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 475 512 zł82 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,52m2, mieszczące się w nowopowstałym, kameralnym osiedlu U Przybyszewskiego, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 590 057 zł89 m² 17 833,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

775 000 zł67 m² 11 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w szybko rozwijającej się części krakowskiego Płaszowa - ulica Myśliwska. V piętrowy budynek został wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

2 199 000 zł105 m² 20 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 105,35 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Emaus. Cena mieszkania: 2 199 000 pln. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 219 706 zł67 m² 18 174,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Oficerskie,Kraków

1 118 750 zł62 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Mogilskiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 62,50 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

776 286 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Bohaterów Września usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą. Posiadam w ofercie również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

499 001 zł25 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy jednopokojowe mieszkanie w inwestycji na Starym Podgórzu. Termin oddania: III kwartał 2024 Inwestycja: inwestycja to ponad 200 mieszkań zaprojektowanych tuż nad rzeką Wilgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Henryka i Karola Czeczów na Osiedlu Złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

630 123 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Bohaterów Września usytuowane na piątym piętrze w budynku z windą. Posiadam w ofercie również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

915 000 zł60 m² 15 352,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne mieszkanie z dwoma sypialniami. I speak English; розмовляю українською Nieruchomość: mieszkanie o pow. 59,6 m.kw. znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

851 046 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 61,67m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia 2x -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowohuckiej, dzielnica Czyżyny. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w nowej inwestycji (imperial City) tuż przy ul. Nowohuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

587 190 zł43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 42,55 m2 nr 103 mieszczący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 180 000 zł74 m² 15 930,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.74,07m2,3-pokojowe mieszczące się na 2-piętrze w 5-piętrowym budynku(2023r.) z windą. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

1 552 516 zł87 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w zielonej części Krakowa. Termin realizacji inwestycji II kwartał 2024. Inwestycja Nowa inwestycja w zielonej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

527 936 zł36 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,16 m2 nr 97 mieszczący się na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (e4b) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 51,84 m2 składającego się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 920 zł72 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim gotowe do odbioru! bez prowizji I pcc metraż: 71,91 m2 piętro 10 cena: 958 920 pln Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

580 300 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

2 500 zł42 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka Z osobną sypialnią przy ul. Przemysłowej opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42,07 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Salon.