dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołowa

Krowodrza,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 44 m jest świeżo po remoncie, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc i prowizji 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 000 zł56 m² 21 284,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od właściciela oferuję na sprzedaż znakomicie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56.38 m , z przynależnym, w pełni urządzonym tarasem o powierzchni 76 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

729 000 zł63 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z dużym ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

839 107 zł56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,57m położone na I piętrze w 2-piętrowym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w II kwartale 2025 r. na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

694 694 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

648 103 zł41 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

892 416 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Brak podatku pcc, brak prowizji! Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

868 000 zł62 m² 13 923,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o powierzchni 62,34 m2 przy ul. Adama Bochenka lokalizacja: dzielnica: pogórze Duchackie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem (2,5 m2) w inwestycji Pasaż Podgórski, znajdującej się w industrialnej części Krakowa - Zabłociu. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie składające się z ; - osobnej kuchni ( 9,5 m2) - pokoju (10,5 m 2) - pokoju (20,5 m 2) - łazienki ( 5 m 2) - przedpokoju (6m2) Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

651 255 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie nr. 30 z balkonem. Nowoczesne budownictwo z przestronnymi dobrze oświetlonymi mieszkaniami. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

710 000 zł34 m² 21 005,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie nr. 260 z balkonem. Ukończona inwestycja. Inwestycja składa się z 4 budynków. Wokół pełna infrastruktura, sklepy, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

981 000 zł52 m² 18 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat z możliwością wykończenia pod klucz Inwestycja gotowa do odbioru IV 2025 Mam przyjemność do zaprezentowania mieszkania w najbardziej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

965 000 zł56 m² 17 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2 przy ul. Wrocławskiej na krakowskiej Krowodrzy Lokal znajduje się na 1 piętrze w 6-piętrowym budynkz 2013r Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

539 000 zł34 m² 15 998,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Home Drop ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 63g. Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

722 592 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezprowizyjny bronowice - 3 pokojowe nowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami! Mieszkanie ma powierzchnię 50,18 m2 - mamy tu pokój z aneksem, sypialnię, łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (2,5m2) i miejscem postojowym, położone przy ul. B. Głowackiego w pobliżu kompleksu biurowców gtc Galileo-Newton-Edison,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

698 500 zł50 m² 14 077 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją i balkonem - idealne dla osób ceniących spokój i wygodę! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,72 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej przy ulicy Wiosennej. Kameralna Inwestycja - gotowa - oddana do użytkowania Powierzchnia: 124,93 m2 Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

619 000 zł40 m² 15 302,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (40,45m2) na parterze wraz z podwójnym ogródkiem i jednym miejscem postojowym w parkingu podziemnym (płatnym dodatkowo 50tys zł) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

919 926 zł63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja oraz podatku pcc Termin oddania II kwartał 2026 W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

1 550 000 zł95 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

|R| Property prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w Krakowie przy ulicy Braci Czeczów w dzielnicy Złocień. Lokalizacja: bardzo cicha i spokojna okolica, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

716 000 zł39 m² 18 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

m.37 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Oferujemy do zakupu mieszkanie 38,9m2 w nowopowstającej inwestycji na Zabłociu z terminem oddania na 4Q2025r. Inwestycja: dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

678 015 zł37 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 3 piętrze, w bardzo przyjemnej lokalizacji Krakowa - zabłocie. Zapraszam na prezentację mieszkania! inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

635 000 zł38 m² 16 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym nowym budynku przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie o powierzchni 38,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

749 000 zł44 m² 17 100,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji (agencje zapraszam tylko z klientem) Dostępne od zaraz gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

863 929 zł49 m² 17 769 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 3 pokojowe gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim z ogródkiem (ok.70 m2), położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

826 000 zł44 m² 18 988,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wyższym standardzie, bezpośrednio bez Prowizji , znajdujące się na osiedlu przyszłości Slow City. Jak ogródek w mieście to tylko Tu między budynkami został stworzony piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

650 916 zł44 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

865 050 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 1,9 z dużym ogródkiem. Nowoczesne budownictwo, przestronne mieszkania z ogórkami, na przeciwko domy jednorodzinne (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

498 000 zł33 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

904 000 zł55 m² 16 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 260 z balkonem. Ukończona inwestycja. Inwestycja składa się z 4 budynków. Wokół pełna infrastruktura, sklepy, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Facimiech

Na Kozłówce,Kraków

730 000 zł49 m² 14 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowej inwestycji Kraków os. Kozłówek ul. Facimiech Mieszkanie ma 49,38 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wislane Tarasy 2 Apartament usytuowany jest na 4 piętrze, bardzo widne, pięknie doświetlone dzięki panoramicznym oknom. Powierzchnia apartamentu to 70,5 m plus duzy balkon Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

648 000 zł33 m² 19 565 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Powierzchnia użytkowa: 33,12 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Łagiewniki,Kraków

670 000 zł38 m² 17 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Krakowa - Łagiewniki, przy ul. Gen. Bolesława Roi. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

975 000 zł52 m² 18 932 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W dzielnicy: wola justowska Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe 38 metrowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany przy al. Kijowskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem ul. Myśliwska, podgórze Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz!. To doskonała oferta dla osoby, która poszukuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek