dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w cichej spokojnej okolicy. Osiedle wybudowane w 2011/2012r. Mieszkanie o pw. 54 m2, narożne na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,23 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

840 000 zł29 m² 28 965,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Niepowtarzalny apartament w znakomitej lokalizacji! Niewątpliwym atutem jest taras na ostatnim piętrze - 20m2 Inwestycja nie tylko w wyjątkową nieruchomość ale również w prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 54m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

825 000 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 1. piętro | os. Bohaterów Września / Mistrzejowice Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

2 800 zł42 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ulicy Mierzeja Wiślana w nowopowstcałym budynku z 2014 roku. Lokal czeka na pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Czyżyny,Kraków

829 900 zł46 m² 17 998,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Ronda czyżyńskiego please scroll down for english version. Nowa, kameralna inwestycja to 3-piętrowy budynek z windą w atrakcyjnej lokalizacji na wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

1 110 000 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Dogodne warunki finansowania. To parter dla rodziny, sensownie ułożone 4 pokoje, dwie łazienki, zero schodów, rytm dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

950 000 zł47 m² 20 144,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 6 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wrocławskiej na nowoczesnym, wykończonym w wysokim standardzie osiedlu Nowa 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 990 zł43 m² 69,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15 grudnia Prezentujemy 43 metrowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany przy al. Kijowskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

971 331 zł61 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stelmachów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

915 705 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cichy Kącik,Kraków

2 910 000 zł73 m² 39 863 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament o powierzchni użytkowej 72,91 m2, położony na 6 kondygnacji (5 piętrze, przedostatnim). Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, hollu, sypialni oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 55 m w wysokim standardzie - ul. Sebastiana Klonowica, kraków. Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

916 120 zł55 m² 16 702,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Bronowice łączą spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 127 000 zł66 m² 17 179,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65,6 m , położone na Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. To oferta idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

818 000 zł52 m² 15 610,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a_111 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,4 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 034 000 zł59 m² 17 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | 59,46 m | Forma Otwarta Ekopark | Kraków ul. Sosnowiecka. Lokalizacja: kraków, prądnik Biały Powierzchnia: 59,46 m Liczba pokoi: 3 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Prądnik Czerwony Apartament nr 32 ma powierzchnię 41,70 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

571 597 zł35 m² 16 331,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

1 224 938 zł70 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mamy przyjemność zaprezentować państwu 4-pokojowe mieszkanie z salonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 449 000 zł75 m² 19 320 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 732 800 zł144 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

- zakup bez pcc Prezentujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144.40 m , położony w nowoczesnej inwestycji łączącej elegancką architekturę z funkcjonalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

541 554 zł34 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

The buyer does not pay pcc tax or commission other apartments with various layouts and sizes available in this development Contact us and get to know the details! We are pleased to present a 34.06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łobzów,Kraków

996 494 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bieżanów,Kraków

933 394 zł70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Bez pcc i prowizji! Mieszkanie składa się z: duży pokój z wyjściem na balkon Kuchnia Pokój (sypialnia) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

517 020 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 334 zł26 m² 33 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

NO pcc tax & no commission We offer other apartments in this area as well as in other neighbourhoods in Kraków! Introducing a modern 26.43 m studio apartment located in a building on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - 3-pokojowe mieszkanie | ul. Wrocławska 33, krowodrza Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Wrocławskiej 33 w inwestycji New York Residence, w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

979 000 zł55 m² 17 917,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania, które mieści się w nowej inwestycji na Ruczaju - Kobi House by Imperial. /Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

996 340 zł64 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Witkowice,Kraków

798 000 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Do sprzedania lokal mieszkalny na osiedlu Łokietka przy ulicy Pękowickiej, granica Krakowa i Zielonki. Lokalizacja Kameralny budynek 3 kondygnacyjny z 2006r - Kraków-Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

590 000 zł36 m² 16 195,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Olsza,Kraków

2 800 zł34 m² 82,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, ul. Śliczna - wynajem mieszkania 2-pokojowego Do wynajęcia mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela, bez pośredników! Do wynajęcia 2-pokojowy stylowy apartament z balkonem mieszczący się przy ulicy Rakowickiej, stare miasto. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie na osiedlu Górka Narodowa, które obecnie jest jednym z najprężniej rozwijającym się rejonem. Okolica charakteryzuje się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

MB Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sołtysowskiej.