dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

569 512 zł41 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 690 zł49 m² 96,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! 1.500 ZŁ +OPŁATY ATRAKCYJNE MIESZKANIE.NOWE BUD. Ruczaj-ul.TORFOWA Rezerwuj już dzisiaj WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie wolne od JUŻ TEJ OFERTY NIE ZNAJDZIESZ PRYWATNIE. Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 149 000 zł58 m² 19 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Dąbie ). Forma własności: odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

924 679 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżyńska

Czyżyny,Kraków

1 119 000 zł67 m² 16 701,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą jasną kuchnią, o powierzchni 66,69 m2 znajdujące się przy ulicy Czyżyńskiej, w Krakowie. * 2 piętro * gotowe do wejścia * duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 290 zł35 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

699 000 zł54 m² 13 039 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw. Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

548 856 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji, bez pcc. Budynek oddany do użytku! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 2x - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

549 000 zł34 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 549 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, na zasadach cesji w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

879 712 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Adama Bochenka, dzielnica Podgórze Duchackie (bliski wyjazd na autostradę A4 i Zakopiankę). Miejsce dobrze skomunikowane kilka minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

3 400 zł51 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem, ul. Glogera 2. Nowe osiedle Ogrody Glogera. Mieszkanie w małym 3 piętrowym budynku z dużą ilością zieleni. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

970 000 zł82 m² 11 897,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2-poziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 81,53 m2 przy ulicy Białoprądnickiej w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie: -bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

808 843 zł68 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mięsowicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

694 048 zł42 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Sosnowieckiej składające się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój Do mieszkania przynależy loggia. Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł75 m² 13 293,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie 3 pokojowe 75 m2 - Prądnik Biały, os. Mozarta, z garażem w podziemiu i komórką lokatorską, komunikacja: tramwaj i autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

630 000 zł40 m² 15 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obozowa, 2 pokoje, do wejścia dla zdecydowanego klienta negocjacja ceny M. Postojowe, komórka lokatorska oferta na wyłączność Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 750 zł51 m² 93,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Stylowe Mieszkanie 2-Pokojowe na Kazimierzu, dajwór 8 Zamieszkaj w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

885 000 zł61 m² 14 427,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w dzielnicy Dębniki / Ruczaj, przy ul. Dr. Jana Piltza. /Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

542 876 zł36 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

894 000 zł55 m² 16 359 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z 2015roku, w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 550 zł36 m² 98,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w odnowionej kamienicy przy ulicy Dajwór 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

549 000 zł37 m² 14 946,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + łazienka + osobny przedpokój o łącznej powierzchni 36,73 m na Osiedlu Bohaterów Września w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 Mieszkanie o powierzchni 33m2 z balkonem znajduje się na 6 piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

517 876 zł36 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe Bez prowizji i pcc! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

860 000 zł57 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe ul. Białoprądnicka, kraków Opis Cena mieszkania: 860 000 zł Cena miejsca w garażu podziemnym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Polach

Bronowice Wielkie,Kraków

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz nietuzinkowego mieszkania? Twoim marzeniem jest własny kawałek zielonej trawy? A może cenisz sobie ciszę i sielską atmosferę, a jednocześnie bycie blisko centrum miasta? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 4.08 nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Pychowicka, dębniki, kraków Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

956 972 zł69 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji usytuowanej na rogu ul. Prandoty i al. 29 Listopada. Lokalizacja ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Dębniki,Kraków

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tec Real Estate prezentuje ofertę wynajmu apartamentu w stylu loft w malowniczej lokalizacji tuż obok Zakrzówka. Lokalizacja: ul. Norymberska, dębniki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Poranek na dużym balkonie, chwila relaksu z kawą i świeżym powietrzem - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 85.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu położonym w Opatkowicach przy ulicy Petrażyckiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Myśliwska 66c City Vibe. Wysoki standard, 3 pokoje, ogródek i miejsce w hali garażowej. Mieszkanie: metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

630 000 zł38 m² 16 653,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home prezentuje wyjątkową okazję - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! To idealne rozwiązanie dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij