dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 150 000 zł76 m² 15 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ruczaj, obozowa, II poziomowe mieszkanie Z dużym potencjałem do przearanżowania Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,6m2 ( powierzchni całkowita to 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

819 980 zł53 m² 15 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz normalnych 3 pokoi, a nie 2,5 na doczepkę, w miejscu gdzie masz wszystko pod ręką i nie tracisz życia w korkach? To mieszkanie jest dokładnie takie. Nowe / rok budowy 2027 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpakowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 214 325 zł90 m² 13 506 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,91m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -przedpokój -łazienka -wc Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w nowym budynku z 2025 r. na spokojnym, dobrze skomunikowanym osiedlu City Vibe ul. Myśliwska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

893 780 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36,88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 020 zł26 m² 78,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Atrakcyjny 2-pokojowy apartament z tarasem ul. Jasińskiego 4a Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , 2 pokoi, zlokalizowane na parterze w nowo oddanym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Przewóz,Kraków

795 000 zł55 m² 14 499,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Podgórze - przewóz - bagry 3 pokoje - 55 M2 - 2 balkony - garaż Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy Przewóz. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem o powierzchni 55m2 ( 48m2 po podłodze ), znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

646 000 zł40 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

738 500 zł53 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

450 000 zł26 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,25 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łupaszki

Mydlniki,Kraków

775 000 zł71 m² 10 915 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie z 2014roku! Możliwość zakupu 2 garaży na osobnych księgach wieczystych! okazja! W pobliżu osiedla przystanek ska (10min do centrum) oraz przystanek autobusowy. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

6 900 zł80 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, designerski apartament premium o powierzchni 80 m przy ul. Chełmońskiego w Bronowicach Małych. Dwupoziomowe mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Łęg,Kraków

740 000 zł56 m² 13 302,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Czyżynach - ul. Ciesielskiego 6, kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 55,63 m , zlokalizowanego na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

568 127 zł39 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

4 000 zł63 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 180 m2 i południową ekspozycją , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

712 000 zł49 m² 14 530,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.0.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 49 m2 z dużym ogródkiem Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34m2 znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Prądnik Biały Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Powierzchnia: 71,65 m Piętro: ostatnie - prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

484 000 zł33 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

17.2 Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 32,6 m2 z ogródkiem. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez pcc 2% , Bez prowizji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze nowego apartamentowca w prestiżowej inwestycji "grzegórzki Park" zbudowanej w 2021 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

973 620 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

820 000 zł52 m² 15 922,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

04 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w promocji 51,3 m2 plus miejsce postojowe 30.000 zł. Centrum Podgórze / Dębniki 7-10min tramwaje , autobusy Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczęśliwa

Wola Duchacka,Kraków

1 747 698 zł127 m² 13 808,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 126 m + prywatny garaż Nowoczesny apartament dla Ciebie. Jeśli chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą , mieć własny trawnik pod oknami i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Borek Fałęcki, przy ul. Ruczaj. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krokusowa

Dębniki,Kraków

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.01.2026 Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnia i balkonem przy ulicy Krokusowej 4 w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Krokusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 115 772 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Zupełnie nowe mieszkanie na krakowskim Zabłociu przy ulicy Pana Tadeusza 10. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: apartament z 30 metrowym tarasem znajdujący się na 7 piętrze w Inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Inwestycja w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w Krakowie o powierzchni 36m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Dąbie,Kraków

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | zielona okolica | świetna komunikacja Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

744 691 zł45 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena. Promocja do konca miesiąca. Bez prowizjii. Bez pcc. Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 22.09 m2 Pokój 13.89 m2 Łazienka 4.18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 54m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

782 000 zł58 m² 13 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.0.3 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 58 m2 z 2 ogródkami w cenie taniej o 25 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

695 000 zł52 m² 13 495,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach w wyjątkowej cenie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij