dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

768 240 zł64 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 41m do 93m. Podgórze to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łagiewniki,Kraków

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 50m do 107m. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

809 000 zł55 m² 14 787,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 809 800zł zamiast 837 100zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 650 zł33 m² 140,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 33,11 m na wynajem wiślane tarasy 2, kraków balkon, garaż opis ogólny Na wynajem komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33,11 m , położona na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

910 000 zł54 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru, bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 3 mieszkanie o pow. 54m2 położone na ostatnim 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

708 320 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału! gotowa inwestycja - klucze do odbioru od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł55 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Marczyńskiego. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

750 000 zł48 m² 15 569,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy Ruczaj | 44 m | Balkon | Garaż podziemny | Gotowe l Kampus uj l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 083 440 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,72 m , zlokalizowane na 11. piętrze w nowo powstającej inwestycji w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

1 600 000 zł71 m² 22 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na ul. Jesionowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

958 332 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

1 110 000 zł65 m² 17 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65.14 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

745 524 zł48 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

619 000 zł37 m² 16 802 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

994 136 zł82 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Podgórze to dynamicznie rozwijająca się dzielnica z wyjątkowym klimatem. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

2 094 400 zł112 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - apartament zajmujący całe piętro nowo dobudowanej kondygnacji w zabytkowej kamienicy. Połączenie historii z nowoczesnym komfortem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

746 950 zł38 m² 19 708,40 zł/m²

 

Piętro:1/4