dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 480 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

842 456 zł53 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 53,32 m | Kraków, bronowice Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,32 m zlokalizowane na parterze nowoczesnej, kameralnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 181 433 zł81 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

580 124 zł37 m² 15 532,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

911 905 zł71 m² 12 900,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 kwietnia 2026 Apartament trzypokojowy o powierzchni 58m2 znajdujące się na 4 piętrze w Inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. przy ulicy Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Śródmieście,Kraków

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia luksusowe mieszkanie przy ul. Daszyńskiego 8 w centrum Krakowa lokalizacja Dzielnica: śródmieście Ulica: daszyńskiego (możliwość wejścia od Grzegórzeckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 200 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 41m do 71m. Na 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

794 582 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 524 601 zł99 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

677 520 zł47 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 41m do 71m. Klimatyzacja Viessmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

772 560 zł52 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce postojowe w garażu podziemnym wliczone cenę mieszkania! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

817 989 zł48 m² 16 865,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ok. 49 m w Krakowie idealna propozycja dla pary, singla lub pod inwestycję! najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: ok. 49 m Układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Prądnik Biały,Kraków

594 000 zł28 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 27,5 m znajdujące się w północnej części Krakowa (prądnik Biały) - blisko centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o pow. 30 m2 znajduje się na 4 piętrze sześciopiętrowego bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

799 000 zł42 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z prywatnym ogródkiem i tarasem, położone w nowej, kameralnej inwestycji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

678 000 zł41 m² 16 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do mieszkania przynależy miejsce postojowego w hali garażowej (platforma) - płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

2 178 674 zł107 m² 20 455,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rączna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

689 436 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie od południowego-zachodu! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

580 000 zł33 m² 17 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

593 062 zł29 m² 20 613,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

466 484 zł25 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

3 990 zł56 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2 przy ulicy Przedwiośnie 2a. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, rozkładana sofa - Sypialnia z dużą garderobą i sejfem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

532 000 zł36 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 683 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

796 026 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.69 m2 w nowej kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym, jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

629 000 zł42 m² 14 810,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Cena promocyjna: 629.000zł zamiast 655 200zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł42 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Rybitwy,Kraków

1 270 000 zł138 m² 9 171 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

748 369 zł52 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul. Mieczykowa - Podgórze- osiedle Kliny Sprzedamy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z 2008 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 69,47m2 Piętro 2 w niskim 3 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

4 310 zł65 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

584 000 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 914 745 zł126 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Zlokalizowane w kompleksie kameralnych apartamentowcach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Borek Fałęcki,Kraków

850 000 zł52 m² 16 377,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

l 2 pokoje | 51,9 m | Balkon | Garaż | Budynek 2017 | Ruczaj l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , zlokalizowane przy ul. Krokusowej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

768 240 zł64 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 41m do 93m. Podgórze to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łagiewniki,Kraków

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 50m do 107m. Kameralna inwestycja.