dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

569 900 zł35,97 m² 15 843,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,63 m² 86,14 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł43 m² 15 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł57 m² 15 175,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje nowe miejsce na mapie Krakowa - Komfort i nowoczesność przy Parku Drwinka! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard z bliskością natury i doskonałą infrastrukturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 000 zł54,73 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 201 zł64 m² 14 800,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 377 017 zł92,71 m² 25 639,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 126 zł77,34 m² 17 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 380 zł65,67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne połączenie spokoju i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 866 zł58,58 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 58,58m2 inwestycji zlokalizowanej na krakowskim Zabłociu, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

680 233 zł36,84 m² 18 464,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 000 zł73,50 m² 11 197,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części Krakowa - komfort i swoboda na co dzień. To miejsce dla osób, które chcą połączyć ciszę i zieleń z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

490 920 zł36,13 m² 13 587,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,13 m z imponującym balkonem o powierzchni aż 40,36 m , położone w nowoczesnej inwestycji realizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł42,62 m² 18 768,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Banacha w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na II piętrze II-piętrowego bloku przy ul. Białoprądnickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł45 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 28 maja dwupokojowe mieszkanie z balkonem (15 m2) położone przy ul. pl. Bohaterów Getta w inwestycji Verona House. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. pl. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł43,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Conrada w Krakowie. Układ mieszkania: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł81,50 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztero pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł41,52 m² 19 265,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie 41,52 m z balkonem przy Ul. Conrada. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie wykończone pod klucz, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

588 800 zł40,07 m² 14 694,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,07 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 000 zł65 m² 15 723,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego większość osób szuka, tylko rzadko dostaje: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,79 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45 m² 19 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 000 zł79,50 m² 15 383,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł50 m² 16 340 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

3 220 zł42,14 m² 76,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nasze biuro ma przyjemność Państwu zaprezentowania apartamentu w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Kosocicka oddane w II kw 2023 roku, więc będą Państwo pierwszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł50,69 m² 39 455,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na Starym Podgórzu Plac Serkowskiego, kalwaryjska, warneńczyka Przestronny apartament ze strefą dzienną otwartą na kuchnię i jadalnię. Duże okna dające optymalne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł68 m² 13 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 68 m z dwoma balkonami | Mydlniki | garaż podziemny | spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43,02 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44,64 m² 15 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Fenig Home prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe Art Life przy ul. Myśliwskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 zł26,64 m² 90,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo przyjemne mieszkanie (sypialnia i salon z kuchnia, lazienka i balkon), bardzo blisko pieknego zalewu Zakrzowek. Mieszkanie na 1 pietrze, w pelni wyposazone (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 200 zł56 m² 15 378,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje Górka Narodowa - Widok na zieleń i świetna komunikacja! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z dostępem do pełnej infrastruktury i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł37 m² 16 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 37 m | Meble na wymiar | Garaż + b. duża komórka | Monitoring 24/7 Nowocześnie zaprojektowane i urządzone, komfortowe, z przemyślanymi w każdym szczególe rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 427 zł36,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł57,73 m² 15 399,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 57,73 m | Inwestycja bona Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,73 m , położone na 6. piętrze z 7 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 160 zł67,62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże 3 pokojowe mieszkanie tuż przy Zalewie Bagry - prosto od dewelopera - kup bez prowizji i podatku pcc! To niepowtarzalna oferta mieszkania zlokalizowanego w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 184 zł43,68 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m2 z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Poznańskiej. Na powierzchnie 65.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij