dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł45 m² 44,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w swojej ofercie na wynajem mieszkanie 44,6m , znajdujące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2004 roku, położonego na Osiedlu Bohaterów Września w Krakowie. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Bronowice Wielkie,Kraków

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drodzy Państwo, do wynajęcia piękne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka (inwestycja Oaza Bronowice). Mieszkanie o powierzchni 52 m2 + 18,5 m2 tarasu. Dzięki temu pomieszczenia są duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Mistrzejowice,Kraków

2 600 zł46 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46.08 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne 2-pok. mieszkanie na wynajem z balkonem znajdujące się przy ul. Szuwarowej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej inwestycji, położonej w samym sercu Krakowa, w urokliwej dzielnicy Zwierzyniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Lokal jest klimatyzowany i bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 320 zł32 m² 73,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowa kawalerka na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbaną kawalerkę w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. Kawalerka w pełni wyposażona: meble, kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

3 500 zł60 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla Ciebie- oferta dla Rodzin - osiedle ogrodzone z całodobową Ochroną ekskluzywne,prestiżowe nieopodal Rybitwy,Płaszów oferta dla pracujących od 1 czerwca 2026 roku rezerwuj już dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Banacha. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

2 990 zł48 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Rakowicka | Osiedle Oficerskie | Grzegórzki | 47,6 m Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krowoderska

Piasek,Kraków

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Krakowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, centrum Miasta ul. Krowoderska. Trzy minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej (szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane na krakowskim Podgórzu, na Rynku Podgórskim. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym, sypialnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Krakowa Garden Residence. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy dwupokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy stare miasto - ul. Stefana batorego metraż 41 M2 - tereny zielone oraz park krakowski zaledwie 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Stare Miasto,Kraków

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Ludwinowskiej! film z wnętrza mieszkania: gratis! Na terenie obiektu parking W garażu podziemnym, basen, sauna, siłownia, jacuzzi, dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Armii Krajowej, na cichym zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: świetna komunikacja do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł60 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tokarskiej w Podgórzu lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: tokarska Przystanek: łagiewniki ska W pobliżu: ch Zakopianka, szybka kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość: apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryniczna

Oficerskie,Kraków

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Kryniczna, grzegórzki | Dostępne od zaraz Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynicznej, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Berwińskiego

Azory,Kraków

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze zadbanego budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy Azorów. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowa Huta,Kraków

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje 2 pokojowe, absolutnie słoneczne mieszkanie przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie. Idealne zarówno dla pary jak i dla singla. Mieszkanie: prezentowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Wrocławskiej na Krowodrzy english version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: wrocławska Przystanek: urząd Marszałkowski W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

2 000 zł31 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,21 m , zlokalizowane przy ul. Telimeny w Krakowie. Lokal jest wykończony i gotowy do zamieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kurdwanów,Kraków

3 000 zł70 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas. |R| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się przy ulicy Marii i Bolesława Wysłouchów w Krakowie w dzielnicy Kurdwanów. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 24m2 z balkonem, znajdujące się na ul. Grzegórzeckiej 98. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English scroll down. Właściciel - Piękne mieszkanie, takie komfortowe i nowoczesne, bardzo przyjazne osiedle, blisko centrum a tak dużo zieleni wokół, wydaje się, że jest tu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 700 zł38 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie dostępne od Marca! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

1 500 zł35 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pok. mieszkanie znajdujące się w południowej części Krakowa - Kurdwanów przy ulicy Witosa! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 880 zł44 m² 65,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza - Nowe Osiedle. Mieszkanie: mieszkanie mieści się na 2 piętrze, jego metraż liczy liczy 42 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Odrowąża w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

2 500 zł41 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem funkcjonalne mieszkanie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Obozowej. Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł27 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania z własnym kawałkiem zieleni w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis mieszkania Do wynajęcia nowoczesna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaźnina

Prądnik Czerwony,Kraków

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m przy ul. Kniaźnina 4 w Kraków - idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 890 zł44 m² 66,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bronowice Małe,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak