dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bełzy

Swoszowice,Kraków

3 599 zł49 m² 73,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni blisko 50m2 w zielonej części Swoszowic. Mieszkanie w uzdrowiskowym, zielonym sercu Krakowa Swoszowicach. Dzielnica ta stała się w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Krzesławice,Kraków

1 999 zł65 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, wzgórza Krzesławickie. Lokalizacja: uiica Gustawa Morcinka położona jest północno-wschodniej części Krakowa. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Dębniki,Kraków

2 200 zł45 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ruczaj przy ul. Ruczaj 43 w cenie 2200 zł. Mieszkanie Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, jego metraż liczy 45,05 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej w krakowskiej dzielnicy Ruczaj (dębniki). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, 38 m Atuty mieszkania: 2 niezależne pokoje, idealne dla pary, singla pracującego zdalnie lub dwóch osób osobna, kompaktowa kuchnia powierzchnia ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa (bieżanów-Prokocim) przy ul. Mała Góra. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krowoderskich Zuchów w rejonie Prądnik Biały, kraków. Zapraszam! lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Krowoderskich Zuchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Łąkach

Czyżyny,Kraków

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleja Pokoju, nowohucka, centralna, M1, galicyjska English description below. Jasne, w pełni wyposażone, nowe i umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 610 zł29 m² 89,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z tarasem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

3 800 zł46 m² 82,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wysoki standard | Ocean Apartments | Zabłocie lokalizacja Inwestycja Ocean Apartments przy ul. Pana Tadeusza 10 z 2024 roku to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates przedstawia kawalerkę z oddzielną kuchnią w ścisłym centrum miasta przy ul. Karmelickiej! Brak czynszu administracyjnego! Do wynajęcia od 1 kwietnia! Nie ma możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Płaszów,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Płaszów - lipska - goszczyńskiego - bagry 2 pokoje- 40 m2 - 3000 pln - 2xgaraż Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Goszczyńskiego w Płaszowie w nowej inwestycji znanego dewelopera Bryksy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamoyskiego 73 Przedstawiamy piękne mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu May Apartments, przy ulicy Zamoyskiego na Kazimierzu. Na 51 m2 składa się, przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Ludwinów,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ludwinów - ulica rydlówka - rondo mateczny 2 pokoje - 50 M2 - 4000 pln - taras Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego , luksusowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Kazimierz,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowane przy ul. św. Wawrzyńca na krakowskim Kazimierzu. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Dywizjonu 303. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 składa się z : - 2 osobnych pokoi (każdy z balkonem) - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swoszowice,Kraków

7 900 zł80 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni blisko 80 m2 w zielonej części Swoszowic. Lokalizacja Apartament w uzdrowiskowym, zielonym sercu Krakowa Swoszowicach. Dzielnica ta stała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Ludwinów,Kraków

2 600 zł54 m² 48,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe Mieszkanie 4-pokojowe | Balkon | Wysoki Standard | ul. Mieszczańska Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,16 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul. Saskiej 12. Prezentowana nieruchomość znajduje się na IV piętrze V piętrowego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament o powierzchni 60 m2 położone przy ulicy Prądnickiej w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Prądnickiej 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnika

Kraków,małopolskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul.Chałupnika 12C BUDYNEK I OKOLICA: Kraków, ul.Chałupnika. Olsza. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 1 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV. Mieszkanie dostępne do wynajęcia na maksymalnie 7 miesięcy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zbożowa

Stare Miasto,Kraków

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji z 2021 roku - Browar Kleparz, położonej przy ulicy Zbożowej tuż obok Rynku Kleparskiego w spacerowej odległości od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pułaskiego

Dębniki,Kraków

1 750 zł22 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajdujące się przy ul. Pułaskiego. Lokalizacja: dębniki są jedną z najlepiej rozwiniętych części Krakowa pod względem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Krowodrza górka - kluczborska Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Kluczborskiej. Dzielnica Krowodrza Górka posiada całe mnóstwo sklepów , lokali usługowych czy punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od zaraz Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

3 600 zł79 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy - ul. Konarskiego English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu ozon, przy ulicy Banacha! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w nowej inwestycji ozon przy ulicy Banacha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł29 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje mieszkanie typu studio w prestiżowej inwestycji Rajska 3 w samym centrum miasta! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam! lokalizacja: apartament znajduje się w kamienicy z 1930 roku przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, komfortowe, dla rodziny, super lokalizacja! Bronowice - ul. Radzikowskiego - tuż przy rondzie Ofiar Katynia. Do wynajęcia od zaraz, po generalnym remoncie - 3 pokojowy (2 osobne pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m + 35 m tarasu, położone na nowoczesnym osiedlu Bagry Park przy ul. Bagrowej w dzielnicy Płaszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, przestrony apartament wykończony w wysokim standardzie oraz z dbałością o szczegóły w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem w sercu Starego Podgórza! przy ul. J.H.Dąbrowskiego Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz!. To doskonała oferta dla osoby, która poszukuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na północy Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze III-piętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Kwartowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł45 m² 44,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w swojej ofercie na wynajem mieszkanie 44,6m , znajdujące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2004 roku, położonego na Osiedlu Bohaterów Września w Krakowie. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Bronowice Wielkie,Kraków

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drodzy Państwo, do wynajęcia piękne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka (inwestycja Oaza Bronowice). Mieszkanie o powierzchni 52 m2 + 18,5 m2 tarasu. Dzięki temu pomieszczenia są duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Mistrzejowice,Kraków

2 600 zł46 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46.08 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij