dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 026 ogłoszeń

2 600 zł38,42 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,16 m² 71,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 39,16 m z prywatnym ogródkiem (35 m ), położony na parterze budynku przy ul. Starego Dębu 50 w Krakowie Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,18 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł30,77 m² 100,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,77 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 8a, na osiedlu Lokum Salsa. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30,77.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z dużym balkonem, w Łagiewnikach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Dostępne od czerwca. Najważniejsze atuty: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od 1. Czerwca opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł75 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 z widokiem na tereny zielone! Apartament składa się z: -sypialni nr 1 -sypialni nr 2 (gabinetu) - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 091 zł18,21 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wyjściem na ogród - gotowa do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł29,31 m² 95,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem wyjątkową kawalerkę segmentu premium, zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Apartamenty novum III przy ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,58 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od maja dwupokojowe mieszkanie po remoncie generalnym położone na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: budynek znajduje się na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować państwu ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, usytuowanego na 3 piętrze w bloku z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł33 m² 72,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, świeżo po remoncie przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m2 przy ul. Bolesława Czerwińskiego na Azorach. Zostań pierwszym Najemcą! Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na ul. Chłopickiego 1. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy z ogródkiem. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 01.01.2026! Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2020 r. przy ul. Czerwone Maki 49C w dzielnicy Ruczaj. Kilka minut pieszo do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł30 m² 83,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kijowska 64, krowodrza - Oferta Wyłączna realdom Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci urządzić wnętrze zgodnie z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe apartamenty na wynajem. 4500zł plus media - bezczynszowe! To odpowiednik ok. 3900 zł + 600 zł opłat W pełni wyposażone apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,51 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, wyposażony apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Krowodrza. Budynek I lokalizacja: ulica: racławicka 47; przystanek: łobzów ska, / komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,50 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Konopczyńskiego o powierzchni 29,5 m , idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej komfort i dobrą lokalizację. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint property prezentuje na wynajem zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość składa się z:Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł71 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w centrum krakowamieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z 2012r - szybkobieżna winda, garaż podziemny, monitoring, ochrona.Apartament bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 87m2 mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Zyblikiewicza 5. Lokalizacja: gwarancja najwyższego komfortu mieszkania i bliskość tętniącego życiem Starego Miasta. Lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o pow. 73,96 m na ul. Brązownicza w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu ulicy Armii Krajowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,40 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przytulnego mieszkania z klimatyzacją o powierzchni ponad 40 m , zlokalizowanego przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy stylowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Lokum Salsa przy ulicy Klimeckiego, w samym centrum krakowskiego Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Benedykta 9, stare Podgórze Mieszkanie od strony podwórza ciche i spokojne. Do wynajęcia od końca czerwca Mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aleja Pokoju, nowohucka, centralna, M1, galicyjska English description below. Jasne, w pełni wyposażone, nowe i umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + czynsz administracyjny ok. 550 zł + prąd i gaz wg zużycia Kaucja: 1800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla jednej osoby bądź pary najlepiej pracującej, ceniącej spokój, porządek i dobrą lokalizację. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,94 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu Fajny Dom przy ul. Sołtysowskiej 12b w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Inwestycja została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Sierpnia 2026, do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul Sodowej. Debniki/pychowice Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,22 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! |r| Property przedstawia dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Słoneckiego 4 w Krakowie - dzielnica Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej przecznicy z ulicy Limanowskiego. Idealne dla singla lub pary.