dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 028 ogłoszeń

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Metropolia Nieruchomości oferuje do wynajęcia - nowe, superkomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na 6-tym piętrze budynku w nowym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł52 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (52m2) w bloku przy ul. Włoskiej w Krakowie (dz. Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, 10 minut spacerem do przystanków tramwajowych, lokal położony w cichej okolicy z jednoczesnym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym ul. Pachońskiego, kraków Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na wynajem przy Parku Lotników - ul. Stanisława Lema Na wynajem piękne mieszkanie z balkonem: powierzchnia: 36 m2 Piętro: 2/4 Winda: tak Garaż podziemny: tak Balkon: tak Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,42 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 10-piętrowego apartamentowca z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem mieszkanie w centrum Krakowa- tuż przy Rondzie Mogilskim.Nieruchomość położona jest na drugim piętrze, ma powierzchnię 62 m2 i składa się:2 pokoikuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się w północno zachodniej części Krakowa, przy ulicy Gnieźnieńskiej, na Azorach. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Lipska 16. Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na Ul. Obozowej z miejscem parkingowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Mikołaja Reja Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni około 30 m2, zlokalizowaną przy ulicy Mikołaja Reja, która znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy - ul. Bagrowa, kraków Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w bloku z 2018 roku, przy ul. Bagrowej, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł83 m² 95,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 83 m2 w prestiżowej inwestycji - Wiślane Tarasy 2.0 na Grzegórzkach. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu | Kraków ul. Wybickiego | 28 m dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, łobzów, ul. Wybickiego Cena: 2300 zł + czynsz administracyjny ok. 700.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ul. Bociana Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł140 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament typu penthouse o powierzchni 140 m2 w prestiżowej inwestycji "angel Plaza" przy ul. Zwierzynieckiej. Inwestycja Angel Plaza przy to luksusowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,12 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie w sercu Krakowa - os. Centrum B (nowa Huta) Szukasz wygodnej przestrzeni do życia lub idealnego miejsca na biuro? Ta oferta może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Zdunów w Krakowie (borek-Fałęcki). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje nieruchomość położoną w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Armii Krajowej. Jest to lokalizacja o nowoczesnym charakterze, zapewniająca wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, kilka minut spacerem na krakowski Kazimierz i do centrum miasta. Lokal wyposażony we wszystkie sprzęty, idealny dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, zaciszne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się w Krakowie w bliskim sąsiedztwie Placu Inwalidów oraz Parku Krakowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwo całkiem nowe, nigdy nie zamieszkane mieszkanie przy ul. Glogera, dzielnica Prądnik Biały w Krakowie,Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jasnego mieszkania z balkonem! Szukamy najemcy posiadającego stałą pracę. Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób. Lokalizacja Osiedle położone przy ul. Telimeny 31.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem Kraków, ul. Macieja Dębskiego Oferujemy na wynajem nowoczesne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poczuj się tutaj jak we własnym domu- oferta była chwilowo wstrzymana. Wraca na rynek najmu! Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na siódmym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w centrum historycznej części Nowej Huty - os. Centrum B. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka, bardzo zadbane. Do wynajęcia 2- pokojowe, bardzo zadbane, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 47 m 2 , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,10 m² 76,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 w Krakowie przy ul. Romana Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie w bloku przy ul. Saskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 2 min pieszo znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Nowy Kleparz - 3 pokoje [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 120 m2 w nowoczesnym budynku położonym w dzielnicy Podgórze przy ulicy Armii "kraków" 77. Więcej zdjęć, rzut i film z wnętrza lokalu oraz z drona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 55 m2, położony jest na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,17 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60 m | Podgórze Duchackie | od zaraz Zapraszam do wynajęcia komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,17 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą, położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 52m2, w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy A. Zauchy w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu z balkonem,.