dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 701 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 701 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

735 005 zł54 m² 13 697,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 53,66 m2 nr 56 mieszczący się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

858 570 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

871 239 zł62 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wesoła,Kraków

1 047 000 zł59 m² 17 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum C

Centrum C,Kraków

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim, 5 piętrze w 5-piętrowym budynku (z windą), w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Nowej Hucie, os. Centrum C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niwy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw. położone w Podgórzu na Zabłociu przy ul. Niwy, w budynku z 2000 r. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 2/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł82 m² 13 336,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

English below Z przyjemnością prezentujemy apartament w loftowym stylu znajdujący się przy ul. Łokietka na północy Krakowa. Nieruchomość - pow. 82.48 m2 - parter - 3 sypialnie - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Kocmyrzowskie Księdza Józefa Gorzelanego

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł54 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta w pobliżu ronda Kocmyrzowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

785 000 zł51 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż gustownie wykończone mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ulicy Niebyła. Główne zalety: -nowe budownictwo (2019) -brak gazu -stan "do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

570 000 zł34 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentuję 2-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na drugim piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Prof. Seweryna w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

549 000 zł29 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu inwestycyjny i wykończony lokal na krakowskim Zabłociu z fantastycznym widokiem z balkonu. Mieszkanie gotowe do wejścia! Brak pcc! lokal Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

749 000 zł43 m² 17 366,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: kraków, mistrzejowice, ul. Piasta Kołodzieja Cena sprzedaży : 749 000zł Powierzchnia: 43,13m2 Piętro: 3/9 Pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia Na sprzedaży mieszkanie 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

682 058 zł39 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie gotowe do odbioru mieszczące się na 7 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

908 958 zł46 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowo osiedle Kraków Zabłocie, oferta 0% Ocean Apartments to zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, biurową i usługową. Kompleks zlokalizowany jest na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2009 roku o powierzchni 75 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Wielickiej. Lokal dostępny w terminie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

585 000 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Home Drop maja przyjemność zaoferować Państwu piękną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Krakowa dzielnicy Krowodrza Górka z pięknym widokiem na Kraków! Mieszkanie jest położone na 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

795 000 zł29 m² 27 413,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Szlak w Krakowie. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

536 000 zł36 m² 14 972,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,8 m 2 usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

754 920 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For English below. Myśliwska- podgórze Retoryka 24 ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy położony w nowowybudowanej inwestycji na ul. Myśliwskiej. % prowizji! Narożny lokal posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

699 000 zł47 m² 14 796,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Narożne 3 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 47,24 m2, idealne "na start" lub do zakupu w celach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

410 000 zł29 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe (pokój oraz salon z aneksem kuchennym), na 4, najwyższym piętrze w bloku z 2012 roku z windą. Mieszkanie do remontu, po zalaniu w grudniu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefińska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł34 m² 17 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Mam przyjemność przedstawić państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Starym Podgórzu obok Placu Bohaterów Getta. W sam raz dla osób chcących zamieszkać przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacka

Dębniki,Kraków

845 000 zł49 m² 17 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

865 541 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

650 000 zł48 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Czarnogórskiej na Woli Duchackiej-Wschód. Lokal dostępny w terminie od uzgodnienia. Piętro: 4/4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

742 288 zł55 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 54,58 m2 nr 30 znajdujący się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z antresolą (45m2, po podłodze 63 m2) na Starym Mieście, przy ul. Długa W budynku znajduje się winda! Piętro IV / IV. Apartament położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

678 000 zł44 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Opis Oferuję dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką o powierzchni 44,23 m2 położone na parterze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wesoła,Kraków

1 023 000 zł43 m² 23 598,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

747 746 zł55 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 54,58 m2 nr 35 znajdujący się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

720 000 zł59 m² 12 141,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, przerobionego na 2 niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 59,30 m2, zlokalizowanego w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

560 000 zł38 m² 14 737 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Zapraszam do prezentacji mieszkania na ulicy Nowosądeckiej. Mieszkanie położone jest w na południu miasta, zaledwie 2 minuty od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

570 000 zł27 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Rydlówka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na dębnikach. W pobliżu znajduje się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

1 550 000 zł80 m² 19 326,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w bardzo pożądanej lokalizacji jaką jest ul. Józefa Friedleina. Mieszkanie jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

1 200 000 zł105 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Home-Estate przedstawia Państwu apartament w pełni wyposażony dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia. Trzykondygnacyjny apartament ma 105m2 + oświetlony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

729 000 zł28 m² 25 578,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu piękne, 1-pokojowe mieszkanie na krakowskim Starym Podgórzu, przy ul. Kalwaryjskiej. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, z pełnym wyposażeniem, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Jagiellońskie,Kraków

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż, położone na malowniczym osiedlu Jagiellońskim w sercu Nowej Huty, krakowa. Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kazimierz,Kraków

869 000 zł42 m² 20 939,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu wyjątkowe "mieszkanie Z duszą" , które znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Kazimierz i ronda Grzegórzki - kilometr od Rynku Głównego. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 294 837 zł67 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowo osiedle Kraków Zabłocie, ocean Apartments to zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, biurową i usługową. Kompleks zlokalizowany jest na krakowskim Zabłociu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia