dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Grzegórzki,Kraków

641 850 zł26 m² 24 358,60 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

14-piętrowa inwestycja w sercu Krakowa. 10 min od ścisłego centrum miasta. Nowa inwestycja premium! Cechą charakterystyczną inwestycji jest przywrócenie blasku historycznym budynkom poprzemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

667 786 zł44 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do sprzedania nowe 2 pokojowe poddasze 44 m2 mieszkanie w dzielnicy Bronowice na nowoczesnym eleganckim osiedlu otoczonym enklawą zieleni. Brak pcc! brak prowizji! 1. Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 299 000 zł48 m² 27 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania 3- pokojowego z dużym balkonem, miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

674 656 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do sprzedania nowe 2 pokojowe 41m2 z balkonem mieszkanie w dzielnicy Bronowice! bez pcc! bez prowizji! Mieszkanie znajduje się w kompleksie 2 piętrowych budynków.z windami .Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Swoszowice,Kraków

779 000 zł59 m² 13 110,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nową inwestycje deweloperską - wiile miejskie - zlokalizowaną w dzielnicy Krakowa , Swoszowicach w otoczeniu przyrody. Nowoczesna architektura budynków o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Hutnicze

Hutnicze,Kraków

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości dkb invest ma przyjemność zaoferować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie, na osiedlu Hutniczym (nowa Huta). Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wicherkiewicza

Kliny,Kraków

749 000 zł55 m² 13 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie w Krakowie przy ul.Wicherkiewicza-dzielnica Kliny. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym ,po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

861 113 zł54 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

723 250 zł50 m² 14 499,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkania zlokalizowanego w sercu Mistrzejowic. Idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i wygodę życia w dobrze skomunikowanej okolicy. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

654 000 zł36 m² 17 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, w pełni wyposażone! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, istnieje możliwość dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Azorach. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - Jasne i przestronne centrum mieszkania z dużymi oknami wychodzącymi na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stalowe,Kraków

699 000 zł58 m² 11 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do prezentacji 3 - pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego na wysokim parterze w IV piętrze w bloku z 1954 roku na osiedlu Stalowym w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

736 768 zł50 m² 14 741,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesne mieszkanie na osiedlu Ozon. Mieszkanie jest gotowe do odbioru i idealne dla osób ceniących komfort oraz bliskość natury. Dostępna profesjonalna ścianka wspinaczkowa oraz boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 223 342 zł80 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowy 4-pokojowy apartament o pow. 79,91m położony na I piętrze w 7-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

685 000 zł71 m² 9 593,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: dom wielorodzinny, połowa domu, z lat 60-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do odświeżenia; dodatkowo: 3 balkony, domofon, działka, garaż;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż interesującą nieruchomość mieszczącą się w zadbanej willi z 1937 roku: mieszkanie 74,7 m2- 3 pokoje + kuchnia, duży taras z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

669 000 zł47 m² 14 261,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszknie z osobnąkuchnią, wc i łazienką na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono wszystkie instalacja, ściany wykończono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

926 205 zł58 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,09m położone na I piętrze w 7-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 215 627 zł57 m² 21 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,38m położone na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 023 080 zł63 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

568 850 zł26 m² 21 678,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 -pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w budynku zlokalizowanym przy ulicy Obozowej (ruczaj) na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodowieckiego

Czarna Wieś,Kraków

689 000 zł41 m² 16 626,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy krowodrza/czarna Wieś a dokładniej przy ul. Chodowieckiego z zapierającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

820 000 zł46 m² 17 826 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0 % prowizji dla kupującego! Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego, z potencjałem na 3 oddzielne pokoje, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a2.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 46m2 plus balkonw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

573 530 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

648 150 zł44 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nr lok. 53. Zakup bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 43,5 m2 mieszczący się na 2 piętrze wielokondygnacyjnego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opatkowicka

Swoszowice,Kraków

749 000 zł43 m² 17 226,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe, rozkładowe 3-pokojowe, parterowe mieszkanie w Krakowskich Swoszowicach z niezależnym ogródkiem i miejscem postojowym. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Wawel,Kraków

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament w unikalnym miejscu na mapie Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze III piętrowej kamienicy z piękną fasadą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Ugorek,Kraków

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na Olszy. Mieszkanie typu studio, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Górka Narodowa,Kraków

675 000 zł41 m² 16 288,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41,44m2/4 piętro z winda, w dzielnicy Górka Narodowa, al.29 Listopada 193. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 285 000 zł72 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, nowoczesny, jasny, gustowy, z klimatyzacja, bez 2% pcc - 4 pokojowy apartament /71,5m2/ - komfortowy, w pełni urządzony - gotowy do zamieszkania, w wysokim standardzie, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

765 000 zł49 m² 15 676,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

[eng] below Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - Biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

558 250 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie mieszkania na piętrze. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składa się z : przedpokoju 6,58m2 sypialni 8.74m2 sypialni 10,19m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

585 255 zł41 m² 14 229,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon + sypialnia + oddzielna kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 51 m przy ul. Radzikowskiego. Lokalizacja: dzielnica:.