dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 706 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

654 000 zł36 m² 17 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: po generalnym remoncie; dodatkowo: balkon, piwnica, winda, domofon; w pobliżu: akademia Wychowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodniki

Borek Fałęcki,Kraków

350 000 zł21 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas ok. Zakopiańska Kraków nowe kompletnie wyposażone pod klucz niezamieszkałe -posiadam również inne kawalerki na wynajem w tej inwestycji Oferuję urocze mieszkanko tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

550 000 zł29 m² 19 031,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1800

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży strychu położonego na 4 piętrze w czterokondygnacyjnej kamienicy przy ulicy Brackiej w Krakowie. Nieruchomość: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, ul. Okólna Cena: 535.000 PLN Powierzchnia: 37,47 m Liczba pokoi: 2 Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krygowskiego

Kliny Borkowskie,Kraków

870 000 zł58 m² 15 018,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, nigdy niezamieszkane, usytuowane w zielonej okolicy mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. Zapraszamy do zakupu przestronnego, umeblowanego trzypokojowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

722 592 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym nowoczesnym apartamentowcu z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2x sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 55 m2 na ul. Teligi. Lokalizacja: dzielnica: prokocim ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

2 387 709 zł95 m² 25 133,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w dzielnicy Krowodrza Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

585 150 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w północnej części Krakowa z szybkim dojazdem do centrum! Szybko rozwijająca się dzielenia Krakowa! > Powierzchnia: 39,01 m2 > Pokój z aneksem kuchennym 17,84 m2 > Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

750 000 zł62 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Zachód przy ul. Sas-Zubrzyckiego. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

902 299 zł40 m² 22 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez prowizji i pcc. Apartament - ten i inne w ofercie! w wyjątkowym miejscu Starego Miasta. Projekt zlokalizowany jest w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oraz prowizji! Na życzenie oferujemy wykończenie "pod klucz" Na sprzedaż: luksusowy Apartament 3-pokojowy w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Układ mieszkania: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Janickiego

Ugorek,Kraków

499 000 zł26 m² 19 492,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Jeśli poszukujesz nowocześnie zaprojektowanej kawalerki w Krakowie położonej w świetnej lokalizacji, gotowej do zamieszania, niedaleko Parku Lotników, tauron Areny, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

/ bohaterów września / 4 pokoje / loggia / możliwa zmiana układu Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdując się na os. Bohaterów Września. Nieruchomość położona na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Przy Arce,Kraków

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na doskonałym os. Przy Arce! Jest to bardzo lubiane osiedle, przez co ilość ofert mieszkań na sprzedaż jest bardzo znikoma! Umów się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj W trzypokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m2. Położone jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

850 500 zł63 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Daszyńskiego, dzielnica Grzegórzki w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

959 000 zł56 m² 16 973,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ 3 pokoje / do wejścia / balkon / piwnica / walerego sławka / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Walerego Sławka. Nieruchomość położona na 3 piętrz e 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28m2 + ogródek 12m2, widok na zachód i ogródki działkowe. Mieszkanie jak na zdjęciach, swierzo po małym remoncie. Dostępne od zaraz. Adres to Górników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

870 000 zł58 m² 14 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

/ dębskiego / 2 ogródki ( ok. 65M 2 ) / do zamieszkania / 2 miejsca postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Dębskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 159 000 zł69 m² 16 799,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,99 m , znajdujące się na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą oddanym do użytkowania w 2023 r. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbińskiego

Łobzów,Kraków

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,7m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ul. Skarbińskiego. Znakomita lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

380 000 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: e-mail: lokalizacja: kraków - Prądnik Czerwony Przedstawiam Państwu do sprzedaży kawalerkę w kamienicy o powierzchni 27m2 usytuowaną w kamienicy z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ruczaj,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na krakowskim Ruczaju, przy ul. Bobrzyńskiego w dynamicznie rozwijającej się, ekonomicznej i studenckiej części Krakowa. Mieszkanie 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

839 000 zł52 m² 16 075,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: Mieszkanie zlokalizowane jest na 8-tym piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Tonie,Kraków

499 000 zł35 m² 14 249 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak podatku pcc oraz prowizji! Zapraszam do zakupu mieszkania w Krakowie w ramach przedsprzedaży w bardzo okazyjnej cenie! Lokal nr 2b401 ma powierzchnię 35,02 m 2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dytmara

Bronowice Małe,Kraków

1 700 000 zł86 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 86,02 m z balkonem (ok. 8 m ), zlokalizowany na 11. piętrze z doskonałą ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

673 373 zł29 m² 23 084,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,17 m . Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Świetna lokalizacja w centrum miasta, idealna dla osób prywatnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodowicza

Oficerskie,Kraków

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Oficerskim przy ul. Brodowicza Mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2. piętrze ceglanego budynku z lat 70-tych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

520 000 zł30 m² 17 627,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

/ os. Piastów / garsoniera / do zamieszkania / doskonała pod inwestycję / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 4 piętrze 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zakrzówek,Kraków

555 000 zł35 m² 15 994 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w rejonie zbiegu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

605 000 zł45 m² 16 871,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz wymarzonego mieszkania w Krakowie? Nasza oferta to idealne rozwiązanie! Przedstawiamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielickiej, która zapewnia wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

985 821 zł59 m² 16 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie 3 pokoje zablocie wysoki standard Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest już gotowa forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Dominikanów. Osiedle na którym znajduje się nieruchomość jest zamknięte, monitorowane, zapewniające komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

1 120 000 zł61 m² 18 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na osiedlu Ruczaj w Krakowie w dobrze skomunikowanej części miasta. W odległości ok. 150 m: centrum Handlowe ruczaj (apteka, lewiatan, butiki, restauracja, kwiaciarnia), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

430 000 zł21 m² 20 574,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż urokliwą kawalerkę o powierzchni 20,9 m z dodatkową antresolą 8,6 m , położoną w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

859 000 zł65 m² 13 174,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowo Klimatyczne 65,20m ( 3pokojowe mieszkanie ) ulica Pilotów - Śródmieście Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe (65,2m) usytuowane w dzielnicy Śródmieście-Ugorek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

776 286 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Tuchowska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

869 000 zł65 m² 13 369,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Z oddzielną kuchnią trzy pokoje | dwa balkony | piwnica N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 65 m2 zlokalizowane na Klinach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Na Lotnisku 19 o pow. 37m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych. Charakterystyka mieszkania: salon - ekspozycja.