dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 706 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta - os. Na Skarpie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

787 848 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biur cena promocyjna Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Przewóz/lipska (płaszów). Mieszkanie jest w dobrym stanie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 115 000 zł96 m² 11 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,60 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

340 000 zł45 m² 7 623,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Krakowie 30-001 Kraków, ul. Kamienna 8 zaprasza do rokowań na zbycie: prawa własności lokalu mieszkalnego nr 27 położonego w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 000 zł48 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja i budynek: położenie na II piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Czarnogórskiej (podgórze, wola Duchacka). Nieruchomość jest do remontu, co umożliwia aranżacje według własnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

706 655 zł40 m² 17 799,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Zabłocie w centrum Krakowa. Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 39,70m2 na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

636 000 zł42 m² 14 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

os. Na Stoku (wzgórza Krzesławickie) 48m2 + balkon 2 pokojowe (2-stronne) Przestronne, ciche Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Prądnik Biały,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Borek Fałęcki,Kraków

984 900 zł55 m² 17 907,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pokażę Ci układ, w którym dzień sam płynie. Dół do życia, góra do pracy albo luzu. Dwa poziomy, balkon na poranek, dwa osłonięte tarasy na letnie wieczory. Brzmi dobrze? To chodźmy po kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 19 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Złocień,Kraków

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na osiedlu Złocień - ul. Henryka i Karola Czeczów. Mieszkanie: - podwyższony parter - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

629 000 zł45 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,95 m , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2001 roku, zlokalizowanym przy ul. Reja na osiedlu Żabiniec w Kraków. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem - bez prowizji i bez pcc Kraków - Piaski Nowe Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i potencjał inwestycyjny - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 000 zł26 m² 33 787,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o metrażu 26,43 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

889 000 zł74 m² 12 013,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Franciszka Wężyka Mieszkanie 3 pokojowe Pomieszczenie gospodarcze przy mieszkaniu 74m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Franciszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

530 000 zł32 m² 16 788,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! English below! oferta na wyłączność! Ach cudowne, ustronne Wzgórza Krzesławickie! Pełne zieleni, rzek, terenów rekreacyjnych, a wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

698 000 zł49 m² 14 158,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/13 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 36 tys! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 49,3 m2 + ogródek 41 m2 na Ruczaju, rejon ulicy Bunscha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

429 000 zł22 m² 19 455,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ul. Ariańska, dzielnica Grzegórzki, kraków Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Adama Bochenka w Krakowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

599 900 zł45 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Krakowa - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

815 007 zł51 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura W ofercie biura dostępne są również inne mieszkania w tej inwestycji - różne metraże oraz układy Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

528 000 zł30 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 440.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: winda, piwnica, balkon; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozienicka

Dębniki,Kraków

455 000 zł38 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w zielonej części Krakowa - idealne dla osób, które chcą połączyć komfort życia z dobrą komunikacją z miastem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

849 637 zł58 m² 14 648,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

593 000 zł46 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

862 000 zł53 m² 16 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b-01 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,4 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

588 000 zł43 m² 13 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ulicy Fedorowicza, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

652 000 zł45 m² 14 488,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Włoska (podgórze Duchackie) 45m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych do wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

505 000 zł29 m² 17 413,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego w Bieńczycach przy ul. Okulickiego. Mieszkanie: - salon z kuchnią, łazienka z toaletą, przedpokój - balkon.