dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 195 260 zł72 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,44 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Ugorek,Kraków

539 000 zł50 m² 10 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pawła Włodkowica - Kraków, zapraszam! lokalizacja: lokal znajduje się na osiedlu Ugorek w dzielnicy Prądnik Czerwony. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 909 467 zł101 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nieporównywalne z innymi |101 m | 4 pokoje | Taras 115m - gotowy III kwartał 2026 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 101 m , usytuowany na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 683 000 zł102 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy 2 poziomowy apartament z ogródkiem - Wola Justowska Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w prestiżowej części Krakowa - Woli Justowskiej, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 836 zł81 m² 18 297 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

966 001 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Śródmieście,Kraków

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Tylko u nas w notus - Oferta na wyłączność :-) Kraków | ul. Śliczna | mieszkanie po remoncie | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 36 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

685 798 zł34 m² 20 135 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego na krakowskim Dąbiu przy ul. Na Szaniec Mieszkanie: - duży pokój, osobna ciemna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

620 000 zł49 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokoje z widokiem na miasto. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 48,7 m i znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Złocień,Kraków

739 000 zł87 m² 8 539,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament (5 pokoi) z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Skłonem

Olszanica,Kraków

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Śródmieście,Kraków

605 000 zł47 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Tylko U nas W notus- kraków, beliny-Prażmowskiego promocyjna cena -oferta ograniczona czasowo | Mieszkanie do wejścia , nie wymaga nakładów finansowych Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

715 000 zł58 m² 12 346,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,91 m położone w zielonej części Krakowa Mistrzejowice, os. Piastów. Lokal znajduje się na wysokim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

872 000 zł66 m² 13 112,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | duży balkon | bardzo ustawne | rzadki układ na rynku Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Tego typu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 408 873 zł80 m² 17 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 80m2. Loggia powierzchnia: 79,98 m liczba pokoi: 3 piętro: 1 cena: 1 408 873 zł cena za m : 17 615 zł/m status: gotowe do odbioru ? Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony przy ulicy Paulińskiej, w samym sercu Kazimierza, czyli jednej z najbardziej klimatycznych i turystycznych części Kraków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m w niezwykle prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq w Krakowie na równie prestiżowej ulicy Rydlówka. Lokal posiada niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blich

Grzegórzki,Kraków

1 390 000 zł79 m² 17 501,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z realizacją video |r| Property prezentuję 3 pokojowy Apartament na sprzedaż mieszczący się w dzielnicy Stare miasto (wesoła) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pod Kopcem

Stare Podgórze,Kraków

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprzedam bezpośrednio klimatyczne mieszkanie na poddaszu w bezczynszowej kamienicy na 2 piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Stare Podgórze. 200 metrów do stacji Podgórze ska i 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 643 901 zł97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małysiaka

Kliny Zacisze,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy ul. Bolesława Orlińskiego w Krakowie, dzielnica Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 112 001 zł52 m² 21 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

460 000 zł36 m² 12 742,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,10 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1968 roku, zlokalizowane na os. Kalinowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

894 475 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ariańska

Śródmieście,Kraków

747 000 zł25 m² 29 963,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 899 999 zł119 m² 24 369,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 119 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament będzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stolarska

Stare Miasto,Kraków

6 600 000 zł148 m² 44 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1610

Wyjątkowy apartament | Z antresolą | W sercu krakowskiego starego miasta Penthouse deluxe | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Dbałość o detal | Nietuzinkowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

931 890 zł59 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

640 224 zł39 m² 16 286,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,31m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

770 000 zł30 m² 25 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Studio 3 os. z balkonem idealne pod wynajem krótko i długoterminowy, bądż przytulne mieszkanko. Winda, również dla niepełnosprawnych.Pomieszczenie gospodarcze[rowerownia] Ogrzewanie MPEC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

627 399 zł38 m² 16 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 17 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.