dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

477 142 zł39 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać. Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kantorowicka

Krzesławice,Kraków

1 179 000 zł86 m² 13 709,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe, klimatyzowane mieszkanie | cisza | światło | funkcjonalność Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

773 055 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 53, inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Komfortowe, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ludwinów,Kraków

1 240 000 zł69 m² 17 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje mieszkanie zaledwie kilka minut spacerem od serca Krakowa - Wawelu Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w 4- piętrowym budynku mieszkalnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w garażu | Górka Narodowa / Prądnik Biały | Kraków Premium Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 259 000 zł65 m² 19 378,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,97 m2 (użytkowej 63,34 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Wola Duchacka,Kraków

750 000 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży bardzo przestronne, jasne i ustawne mieszkanie trzypokojowe z balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa się z obszernego, ponad 23m2 pokoju, gdzie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł50 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - w centrum Krowodrzy, przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipowicza

Kurdwanów,Kraków

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Premium Estates przedstawia Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w niskiej zabudowie. Wykończone w ciekawym standardzie o powierzchni 78,00m2 po podłodze, powierzchnia użytkowa 51,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Augustiańska

Kazimierz,Kraków

569 000 zł27 m² 20 888,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krowodrza,Kraków

649 000 zł37 m² 17 645,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Premium Estates prezentuje wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków, krowodrza, ul. Królewska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

1 690 000 zł60 m² 28 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

513 125 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa Huta - Branice Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych po remoncie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda, piwnica; Rozkład: nieprzechodni; Ogrzewanie: centralne miejskie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Górka Narodowa,Kraków

610 000 zł39 m² 15 561,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: z 2008 roku, nowe budownictwo w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, winda; Rozkład: pokoje nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 337 701 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Grzegórzki,Kraków

719 000 zł53 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,17 m , zlokalizowanego przy ul. Bohdana Zaleskiego w Krakowie, w popularnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

729 900 zł43 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem - wygodne do życia lub na wynajem Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , które dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

890 000 zł60 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ul. Sodowej (pychowice) w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

1 294 000 zł73 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 73 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

999 430 zł57 m² 17 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Piltza 40 Oferujemy nowe wykończone mieszkanie wraz z wyposażaniem w cenie Bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

849 000 zł61 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których buduje się codzienne życie. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zalesie na Ruczaju to propozycja dla rodziny 2+1, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heila

Wola Duchacka,Kraków

839 000 zł84 m² 9 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 299 000 zł54 m² 23 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stattlera

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

799 990 zł45 m² 17 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

670 000 zł41 m² 16 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł64 m² 12 219,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na Osiedlu Oświecenia, o powierzchni 63,75 m położone na 4 piętrze (z 4) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

1 872 096 zł133 m² 14 075,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

688 488 zł54 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajska

Łagiewniki,Kraków

1 041 999 zł70 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, ciche i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Władysława Podkowińskiego Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

729 000 zł34 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokoje (możliwość wydzielenia 2-pokoje) 34.02m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 377 000 zł51 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone na drugim piętrze przepięknej, zadbanej kamienicy z 1903 roku w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

913 373 zł59 m² 15 371,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 17 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 502 828 zł68 m² 22 100,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do zamieszkania wolne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Łobzów,Kraków

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskiej Krowodrzy przy ul. Friedlaina ( przecznica z Wrocławskiej) Bardzo dobra oferta zarówno jako mieszkanie dla siebie jak i oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

490 000 zł29 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 1 pokojowe 29,2 m2 ul.Tomickiego (os.Botanika) CZYŻYNY. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 roku. Metraż nieruchomości 29,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

748 000 zł66 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates oferuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Dobrego Pasterza, przy Parku Zaczarowanej Dorożki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.