dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 705 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 705 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Kraków, ul. Porzeczkowa Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 799 000 zł77 m² 23 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

564 000 zł30 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w kamienicy w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Karmelickiej Mieszkanie: - pokój z otwartą kuchnią, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Wilgi

Łagiewniki,Kraków

929 000 zł54 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dwoma balkonami | Kraków - Łagiewniki / Podgórze | ul. Do Wilgi Szukasz mieszkania, które łączy świeżość nowej inwestycji z gotowym, wyposażonym wnętrzem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

805 000 zł53 m² 15 330,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52,51 m , położone na1 p 5 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

595 000 zł37 m² 15 870,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na kameralnym, monitorowanym osiedlu. Świetna opcja dla rodziny lub dla pary, dużo terenów zielonych. Miejsce postojowe, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Krakowiaków,Kraków

930 000 zł84 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią Osiedle Krakowiaków nowa huta Kraków lokalizacja: na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na Osiedlu Krakowiaków w krakowskiej Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Krakowie rejon Łobzów, ul. Tytusa Czyżewskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

689 000 zł37 m² 18 672,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość - 2 - pokoje W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

649 000 zł35 m² 18 622,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górka Narodowa,Kraków

916 000 zł49 m² 18 785,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały (górka Narodowa) | bez pcc | 0% prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

579 000 zł34 m² 17 094,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,87m2 znajdujące się na ul. Marianna Domagały na Złocieniu. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

459 900 zł38 m² 12 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje na wysokim parterze, stan deweloperski, oddanie 4q 2027, super lokalizacja, super cena! Jeszcze masz możliwość zarezerwować najlepsze mieszkanie. Dostępne również na wyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szkolne,Kraków

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w starej części Nowej Huty na osiedlu Szkolnym. Mieszkanie: - jasna kuchnia z oknem, trzy pokoje, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

796 000 zł51 m² 15 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 51 m | 4 piętro z 4 | os. Teatralne | Nowa Huta To mieszkanie ma dokładnie to, czego wiele osób szuka: wygodny metraż, dwa ustawne pokoje, dużo światła i lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 760 300 zł72 m² 24 509,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 6 pow 71,82m2 ,piętro 2 - 4 pokoje, 2x kuchnia w aneksie, 2x łazienka. Duże okna. Unikalny taras 28m2 - dosęp z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim - Kraków, nowa Huta, os. Szkolne Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Wieczysta,Kraków

1 290 000 zł68 m² 19 105,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Widokowe, ciche 2-balkonowe 3 pokojowe + 22m taras + garaż 67,5 m Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

585 000 zł55 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 55,2 m2 mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Czerwińskiego, na Azorach. Czeka na Ciebie bardzo ,jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

566 801 zł47 m² 12 155,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,66 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 028 280 zł63 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 usytuowane na parterze, nowego osiedla wybudowanogo w 2017 r. Oferta idealnie pasuje dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

775 000 zł64 m² 12 204,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63,57 m | 7. piętro | Mistrzejowice | brak pcc i prowizji Opis ogłoszenia: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na najwyższym, 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Salwator,Kraków

3 200 000 zł123 m² 25 959,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

N sprzedaż oferta ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 123,27 m , położonego przy ul. Tadeusza Kościuszki 60 w prestiżowej inwestycji Duo Residence, na krakowskim Salwatorze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

850 000 zł56 m² 15 257,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni 55,71 m2 zlokalizowane na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Siewnej 2D. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemiarki

Dębniki,Kraków

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaję mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, o powierzchni 47 m2!+! W tej cenie zawarte jest również bardzo duże miejsce postojowe, w garażu podziemnym. Mieszkanie polożone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tonie,Kraków

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 72,97 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 045 000 zł55 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

480 000 zł31 m² 15 691,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie własnościowe (pełna własność) o powierzchni 30,59 m2 na Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Budynek z 2006 roku, wspólnota mieszkaniowa czynsz ok. 600 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 233 000 zł68 m² 18 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Huta,Kraków

558 250 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w III- piętrowym bloku przy ul. Edwarda Szymańskiego- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

529 000 zł47 m² 11 315,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Właściciel sprzeda dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i dużą piwnicą z oknem, 10m. Mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku z cegły, z lat 50tych. Mieszkanie jest przygotowane.