dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Monte Cassino

Dębniki,Kraków

530 000 zł34 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 360.00 zł; Budynek: apartamentowiec, z 2008 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: brama na pilota, domofon, balkon, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

259 000 zł30 m² 8 633 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania ? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: stare Miasto/ Podgórze Ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpakowa

Piaski Nowe,Kraków

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 41m2. Na mieszkanie składa się przedpokój, łazienka, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym oraz balkon. Stan deweloperski. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Stare Miasto,Kraków

339 000 zł45 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

379 900 zł38 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

380 000 zł47 m² 8 158,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Jednopokojowe mieszkanie. Osiedle Na Kozłówce lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (7 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

847 000 zł66 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni 66.36m 2 , w zapewniającej duży komfort i przestrzenie dzielnicy Ruczaj. Blok znajduję się na ul. Karola Bunscha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

325 108 zł25 m² 12 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: bez podatku pcc! Bezczynszowe mieszkanie! Przy zakupie tej nieruchomości projekt łazienki lub kuchni gratis! Jeśli szukasz mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

742 295 zł83 m² 8 943 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

560 000 zł65 m² 8 643,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64,79m2. Do mieszkania przynależy także piwnica. Mieszkanie idealnie nadaje się do: - prywatnego użytku - można zaaranżować 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Zwierzyniec,Kraków

1 210 200 zł81 m² 14 941 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

691 215 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze Okolice Parku Myśliwska Nowa inwestycja deweloperska to kameralny blok z windą oraz strefą wypoczynkową na dachu. W zaprojektowanym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Zabłocie,Kraków

1 175 000 zł62 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Helton Nieruchomości prezentuje luksusowe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Zabłocie. Lokalizacja: zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kordeckiego

Kazimierz,Kraków

350 000 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 150.00 zł; Budynek: kamienica w dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: Wawel, Wisła, Centrum Kongresowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

750 000 zł40 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum prestiżowy adres Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

490 000 zł56 m² 8 781,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,8m2 przy ulicy Niebyła w Nowej hucie/wzgórzach Krzesławickich. Mieszkanie posiada spory balkon - 7m2. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

475 000 zł45 m² 10 478,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 45,3m z ogródkiem, zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim idealnie nadające się dla pary, rodziny lub do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

728 500 zł65 m² 11 134 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, podgórze Duchackie - 3 pokoje o pow. 65 m2 + duży balkon! 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie nr C1-3-14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne, luksusowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2013 r w dzielnicy Kurdwanów/ Podgórze. Lokal zaaranżowany wg indywidualnego projektu, wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpakowa

Piaski Wielkie,Kraków

340 158 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowej inwestycji na Piaskach Wielkich - sprzedaż mieszkania na zasadzie cesji - ulica Szpakowa lokalizacja : Inwestycja powstaje w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

513 500 zł45 m² 11 434 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kraków, podgórze Duchackie - 2 pokoje o pow. 44,91 m2 + balkon 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie nr C2-2-9 o powierzchni 44,91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

759 000 zł77 m² 9 844,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe! kraków - podgórze duchackie okolice bonarki Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera, składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

650 000 zł57 m² 11 395,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie, na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z lat 1970/1980 w bardzo atrakcyjnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,Kraków

445 000 zł46 m² 9 569,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 4 w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Bronowice Nowe,Kraków

450 000 zł35 m² 12 726,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w 2018 roku. Kawalerka z aneksem kuchennym. Usytuowanie mieszkania - zachód. Kuchnia - zabudowa wykonana na wymiar przez stolarza. Fronty lakier, blat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

560 726 zł43 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

660 000 zł79 m² 8 373,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

cegła, wysoki sufit, łazienka i ubikacja osobno, 3 pokoje + kuchnia, drugie piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpakowa

Piaski Nowe,Kraków

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

455 000 zł47 m² 9 743,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne mieszkanie w Lokalizacji Prokocim koło Parku Lilii Wenedy oraz Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich rozkład Mieszkanie o powierzchni 46,70 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie, które sprawdzi się zarówno w celach mieszkaniowych jak i inwestycyjnych. Mieszkanie w budownictwie z 2021 roku, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małka

Bieżanów,Kraków

475 000 zł46 m² 10 326 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku z 2015 r., o powierzchni: 46 mkw., położone w zielonej okolicy na Bieżanowie przy ul. Małka, dostępne natychmiast. Piętro: 0/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł45 m² 10 478,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,33m 2 z dużym tarasem. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na parterze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

760 468 zł93 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - II/III kwartał 2022r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XVI Bieńczyce,Kraków

409 000 zł38 m² 10 820,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Doradcy Wawel Service maja Państwu do zaoferowania na sprzedaż f unkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 położone na parterze przy ul. Generała Leopolda Okulickiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

496 000 zł48 m² 10 324,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,04 mkw w bardzo dobrej lokalizacji (wola Duchackia), usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat 80 tych. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

595 000 zł56 m² 10 689,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie położone w budynku przy Os. Zielonym w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 55,66 m2 i usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komorowskiego

Salwator,Kraków

510 000 zł38 m² 13 378,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,12 m położone przy ul. Bolesława Komorowskiego w Krakowie dzielnica salwator. Opis mieszkania/budynku: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie z balkonem położone w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej 6, w dzielnicy Stare Miasto, 500 metrów od Rynku Głównego. Kamienica wybudowna w 1896 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kantora

Grzegórzki,Kraków

358 000 zł31 m² 11 649,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż kawalerka Z balkonem 30,73m2 śródmieście - ul. Kantora, blisko centrum N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,73 m2 w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

451 764 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku małopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Oświecenia w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij