dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 680 ogłoszeń

Rynek pierwotny

708 459 zł52,18 m² 13 577,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

5 666 220 zł89,94 m² 63 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group zaprasza do zapoznania się z ofertą jednego z najrzadszych i najbardziej pożądanych apartamentów dostępnych obecnie na krakowskim rynku premium. To 90-metrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35 m² 13 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe Kraków, os. Na Stoku Oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

907 000 zł61,40 m² 14 771,99 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł36,10 m² 17 867,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 581 zł62,21 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca. Atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 300 zł81,79 m² 12 450,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,79 m2 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł59,90 m² 16 026,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 59,90 m | kraków, ul. NA zakolu wisły Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,90 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

863 000 zł60,15 m² 14 347 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej, nowo powstającej inwestycji. To idealna propozycja dla singli, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 594 zł81,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł65,74 m² 25 844,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wspaniałego apartamentu, 3 pokoje, ogromny, widokowy taras Mieszkanie posiada 65,89 m , składają się na to 2 duże sypialnie, piękny, słoneczny salon z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 814 zł35,05 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 780 zł41,61 m² 24 099,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65 m² 17 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! ul. Sosnowiecka 36 - Kraków - zaraz obok G. Bronowice, ul. Jasnogórska, stawowa - Kapitalna lokalizacja! vibe home prezentuje apartament w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 500 zł63,38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Royal Space ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 63,38 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Wola Justowska. Inwestycja Inwestycja River Lane powstała w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,08 m² 14 917,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% inwestycja oddana do użytkowania Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 871 zł64,40 m² 12 047,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 630 zł54,22 m² 15 485,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł85,10 m² 12 338,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ jest przemyślany i wygodny w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla osób, które szukają jedno pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Alternatywa dla studentów, którzy chwalą sobie dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 126 zł32,79 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,80 m² 12 018,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 75 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34 m² 19 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Bagrowej w Krakowie. * 2 piętro * idealne dla rodziny, singla, studenta lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

564 800 zł35,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z tarasem ul. Bociana. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł68,79 m² 18 607,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

. Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 834 000 zł73,36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 73,36 m2 z w jednym z najlepszych projektów deweloperskich w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 680 zł65,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Stare Miasto to świetna lokalizacja zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 618 zł64,92 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 300 zł47,24 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,07 m² 13 870,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego pokoju na.