dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 918 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

795 000 zł64 m² 12 363,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty. Okolica: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myślenicka

Swoszowice,Kraków

1 500 000 zł169 m² 8 883,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Swoszowice - oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 135 m2 zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego. Cały budynek to tylko trzy mieszkania każde z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na południu Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w X-piętrowego bloku przy ul. Witosa - Kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandosów

Podwawelskie,Kraków

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, garsoniera, os. Podwawelskie -wynajmę bez prowizji W zimie słoneczna, a w gorące lato w cieniu natury, piękna, po generalnym remoncie garsoniera na 2 p. w 4 p. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

609 000 zł48 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 47,57 m , zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki - Dąbie w Krakowie na ul. Bajecznej. Układ 3-pokojowy jednostronny z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe po generalnym remocie. Przestronne I jasne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I otwartą kuchnią. Zadbana kamienica Z parkingiem W sercu kazimierza, plac nowy, stare miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

690 000 zł45 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 45,33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w rejonie ul. Majora/strzelców (prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, po remoncie, na Prądniku Białym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy! super mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość przerobienia na trzypokojowe )! idealna inwestycja! Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 62,36 m2 - Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeszowska

Kazimierz,Kraków

590 000 zł32 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż ustawne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na parterze historycznej kamienicy z 1931 roku przy ul. Rzeszowskiej w Krakowie. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

459 000 zł21 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka Stare Miasto, ul. Kątowa, kraków Atrakcyjnie położona kawalerka w samym sercu Starego Miasta, w zadbanej kamienicy przy ul. Kątowej. Idealna jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Wandy,Kraków

669 950 zł54 m² 12 406,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m w świetnej lokalizacji. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia czwartego dają dużą swobodę aranżacji. Idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

589 500 zł51 m² 11 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Grzegórzki,Kraków

654 000 zł39 m² 16 943 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 38,6 przy ul. Botanicznej dzielnica Grzegórzki lokalizacja: w pobliżu znajdziesz: uek, rondo Mogilskie, ogród Botaniczny Galeria Krakowska, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

749 000 zł48 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 mieszące się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

565 000 zł52 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Helton prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Kraków, ul. Bojki 12. Mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szkolne,Kraków

699 000 zł55 m² 12 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Cena: 699.000 PLN Powierzchnia: 55,03 m2 Piętro: parter Rok budowy: lata 50. (zmodernizowany budynek) Układ: 3 pokoje + osobna kuchnia Ekspozycja: dwustronna Forma własności: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne, wyremontowane mieszkanie na Osiedlu na Stoku gotowe do zamieszkania! Oferta sprzedaży bezpośredniej od właściciela Lokalizacja: osiedle Na Stoku 27, kraków Powierzchnia: 46 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

695 000 zł45 m² 15 437,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie przy ul. Włoskiej 3 pokoje po generalnym remoncie. Oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 5. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 100 000 zł65 m² 17 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

755 000 zł52 m² 14 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 2 balkony! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Reja, dzielnica Żabiniec. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy: sklepy, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wola Duchacka,Kraków

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49 m , które znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Sas Zubrzyckiego w dzielnicy Wola Duchacka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgody

Nowa Huta,Kraków

439 000 zł18 m² 24 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

200m od przystanku, zielona okolica Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we wschodniej części Krakowa na osiedlu Zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

2 200 zł38 m² 58,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,55 m2 zlokalizowanego na osiedlu Kolorowym 7. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! J. S. Bandtkiego - Zaraz obok ul. B. Głowackiego,J. Lea, s. Przybyszewskiego, wesele. L. Rydla. Przedstawiamy kawalerkę po remoncie - zostań pierwszym najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

1 408 403 zł67 m² 20 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie które kupujesz dla emocji a nie metrażu, klimat którego nie da się skopiować. Takich inwestycji już nie ma lokalizacja, prestiżowa kamienica a do tego rzadkość absolutna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bocheńska

Kazimierz,Kraków

590 000 zł38 m² 15 674,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Promocja do 15 lutego! Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Po częściowym remoncie m.in. wymieniona instalacja elektryczna oraz wod-kan. Świetna lokalizacja, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 100 zł82 m² 49,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w klimatycznym budynku przy ul. Kujawskiej przestrzeń, światło i spokój blisko centrum mieszkanie dostępne od zaraz Szybki internet idealne do pracy zdalnej Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryniczna

Oficerskie,Kraków

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Kryniczna, grzegórzki | Dostępne od zaraz Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynicznej, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

750 000 zł47 m² 15 842,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Estońskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

759 000 zł59 m² 12 831,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Prokocim,Kraków

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w rejonie Starego Prokocimia przy ul. Gersona Mieszkanie: - stan dobry - do zamieszkania - wymienione instalacje - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Krowodrza, ul. Oboźna N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

170 000 zł23 m² 7 362,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1928

Brak prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal położony na strychu kamienicy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa Krowodrza. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skałeczna

Śródmieście,Kraków

756 138 zł42 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu krakowskiego Kazimierza, w miejscu, gdzie historia dziedzictwo minionych epok zyskuje nowy, współczesny wymiar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Ugorek,Kraków

669 000 zł42 m² 17 325,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m . Znajduje się ono na wysokim parterze ( poniżej lokale usługowe). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kryniczna

Śródmieście,Kraków

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26 m2 w Krakowie przy ul krynicznej 17. Mieszkanie właśnie oddane po kapitalnym remoncie. Wszystko nowe i jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawel,Kraków

1 230 000 zł67 m² 18 457,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Ciche mieszkanie 3 pokojowe z garderobą i ogrodem przy samym Zamku Królewskim Wawel. To mieszkanie daje prawdziwy komfort życia - ciszę, zieleń i pełną infrastrukturę pod ręką.