dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wola Duchacka,Kraków

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49 m , które znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Sas Zubrzyckiego w dzielnicy Wola Duchacka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

650 000 zł46 m² 14 099,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność Przedstawiam Państwu przytulne, mieszkanie o powierzchni 46,10 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Leonida Teligi 23 w Krakowie - dzielnica Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Kraków

849 000 zł30 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Bernardyńskiej 6 - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic Krakowa, położonej u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

730 000 zł41 m² 17 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie 41m2 zlokalizowane jest na 2-piętrze w 4-piętrowym budynku, ul. Hetmańska ,dzielnica Podgórze. Spokojna okolica w sercu Starego Podgórza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

530 000 zł38 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Kazimierzowskie/ Bieńczyce Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 2-piętrze klimatycznej kamienicy nieopodal Jubilata. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym układem pomieszczeń oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

370 000 zł26 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Emmerson prezentuje: ustawna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą ul. Leonida Teligi, bieżanów-Prokocim. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,80 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 628,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje | loggia | duża piwnica | po generalnym remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży gotowe do zamieszkania 3-p okojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 56,67 m2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 000 zł57 m² 11 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: prokocim-Bieżanów, ul. Teligi, kraków Wyłączność na ofertę nie szukaj dalej! Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która po liftingu może stać się Twoim nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Czarna Wieś,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych i wygodnych dzielnic Krakowa na Krowodrzy, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Głównego. To idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

689 000 zł53 m² 12 965,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukaliście przestronnego mieszkania do własnej aranżacji? Właśnie znaleźliście Informacje podstawowe o budynku: lokalizacja: prądnik Biały, ulica Krowoderskich Zuchów. Rok budowy: 1978-1979.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Borek Fałęcki,Kraków

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul.Jagodowej (Podgórze, Borek Fałęcki). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

533 000 zł38 m² 14 026,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Kazimierzowskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

690 000 zł45 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grzegórzki,Kraków

1 299 000 zł83 m² 15 650,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Super oferta inwestycyjna - wynajem na pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania sześciopokojowego przy ul. Rzeźniczej ( Grzegórzki) Mieszkanie: - sześć pokoi, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie | 3. piętro | ul. Kobierzyńska- ruczaj/zaborze | Mieszkanie idealne na start! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo wygodnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

755 000 zł54 m² 13 981,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Promienistych w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od marca nowa kawalerka przy ul. Mazowieckiej na Krowodrzy. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: mazowiecka Przystanek: nowy Kleparz, grottgera W pobliżu: stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza 5 w centrum Krakowa. Wnętrze łączy nowoczesny design z klimatem stylu art déco-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

2 200 zł54 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 54,30m2, 2 pokoje, jasna oddzielna kuchnia, balkon w inwestycji z 1990 z miejscem parkingowym pod blokiem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cichej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Nowy Prokocim,Kraków

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Do zaoferowania mieszkanie 58 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Zapraszamy! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na ul. Krowoderskich Zuchów na Krowodrzej Górce. Lokalizacja: ul. Krowoderskich Zuchów to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

510 000 zł29 m² 17 782 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Interesujące 2-pokojowe mieszkanie do wejścia o powierzchni 29 mkw. położone przy ul. Sudolskiej na Prądniku Czerwonym. 2020 r. - generalny remont. 2026 r. - odświeżenie. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

450 000 zł37 m² 12 261,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Strusia, w dzielnicy Bieńczyce. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.