dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 2-P okojowe do wejścia! mistrzejowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Złotego Wieku Nieruchomość położona na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Łobzów,Kraków

460 000 zł37 m² 12 335,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Stachiewicza w Krakowie, 300 m. od stacji kolejowej Kraków Łobzów. Doskonały wybór zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

679 900 zł55 m² 12 361,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wzgórza krzesławickie/ zesławice/ ul. Morcinka 3 pokojowe, balkon, piwnica, komórka, M.POSTOJOWE PO GENERALNYM REMONCIE, PIĘKNE, NOWOCZESNE. KB Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

730 000 zł52 m² 13 947,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, gotowe do zamieszkania, super lokalizacja- ulica Strzelców. Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku, w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone w historycznej części Nowej Huty, w ścisłym Centrum, na osiedlu Uroczym przy Alei Róż, na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

678 000 zł55 m² 12 260,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home- estate ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Lilli Wenedy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzywy Zaułek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 350 zł22 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Krzywy Zaułek mieszkanie: mieszkanie mieści się na II piętrze IV piętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 22m2 z wydzielonym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Bielany,Kraków

520 000 zł36 m² 14 525,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 36,8 m2 na ul. Astronautów- dzielnica: (bielany). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowym budynek z ok 1960 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Ogrodniki

Cegielniana,Kraków

350 000 zł22 m² 15 837 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Ogrodniki ok. Zakopiańska -wykończenie pod klucz W cenie- -tylko u nas- w pobliżu Bonarka, sanktuarium, Lidl i wiele innych ciekawych miejsc. rynek wtórny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 52m2 na osiedlu Kolorowym Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na os. Kolorowym. Okolica jest bardzo zielona. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallek-Walewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

689 000 zł53 m² 12 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie jednopokojowe z możliwością aranżacji na dwa pokoje, zlokalizowane na ul. Walewskiego w dzielnicy Bronowice w pobliżu ulicy Bronowickiej niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w swojej ofercie na wynajem mieszkanie o powierzchni 35m położone na 1 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1977 roku, zlokalizowane na osiedlu Widok w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

795 000 zł57 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferują na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Podgórze w rejonie Płaszowa, okolica ulicy Glinianej. Lokal o powierzchni 57,46 m2 mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

1 220 000 zł46 m² 26 406,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Piękne mieszkanie w samym sercu Starego Miasta, przy ul. Kremerowskiej w Krakowie. Doskonale pod najem krótkoterminowy z udokumentowaną historią zarobków i setkami wspaniałych opinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

649 000 zł38 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kurczaba - osiedle Prokocim Nowy. Układ mieszkania to dwa osobne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka połączona z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Grzegórzki,Kraków

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam mieszkanie znajdujące się na ogrodzonej posesji z ogrodem. Mieszkanie bez barier architektonicznych. 2 wejścia-1 z parkingu na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

740 000 zł68 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie z dwoma balkonami w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

557 000 zł41 m² 13 509,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyłączność - posiadam klucze Atrakcyjna Lokalizacja bardzo ładne Z potencjałem -widokowe ulica Wrocławska - parking -wjazd na pilota Biuro i Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsza,Kraków

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przecznicę od: ul. Wileńska, al. 29 listopada, ul. Opolska, ul. Miechowity. Położona na ul. Bosaków. Lokalizacja: lokal znajduje się 300 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Mazowiecka

Nowa Wieś,Kraków

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Mazowieckiej 11 *parter *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *świetna lokalizacja w centrum miasta, 1,1km do Politechniki Krakowskiej, 1,2km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

648 000 zł48 m² 13 360,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zielonym Nieruchomość położona na parterz w 2 piętrowym budynku z 50lat. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 890 zł50 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: uz *przestronne mieszkanie na Krowodrzy-Łobzowie *ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej *osiedle z pełną infrastrukturą *po drugiej stronie ulicy Uniwersytet Pedagogiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Willowe,Kraków

640 000 zł46 m² 14 066 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły na os Willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

559 000 zł30 m² 18 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na 8 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Krowoderskich Zuchów 11 w Krakowie - dzielnica Krowodrza Górka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułanów

Prądnik Czerwony,Kraków

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10-cio piętrowym bloku, ul. Ułanów, dzielnica Prądnik Czerwony. Jest to oferta idealna dla pary czy rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane przy ulicy Litewskiej, zlokalizowane na dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ulicy Mazowieckiej. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi sypialniami, oddzielną kuchnią oraz balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

571 000 zł48 m² 11 995,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku (około 1975 r.) na os. Złotego Wieku, dzielnica Mistrzejowice. Parking publiczny przed blokiem. Brak strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nasze biuro ma Państwu do zaprezentowania wyjątkowy apartament 3-pokojowy w centrum miasta. Lokalizacja: kamienica znajduje się na rogu ulic Radziwiłłowskiej oraz Lubicz. Dzięki bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

685 000 zł52 m² 13 173,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 52m2 na osiedlu Kolorowym w malowniczym Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta. Rozkład mieszkania (2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta na Wyłączność dostępna u Phinance i Partnerów Współpracujemy ze wszystkimi agencjami - Masz klienta zadzwoń Mieszkanie 2-pokojowe, mieszkanie nadaje się do remontu. Biuro Phinance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

829 000 zł50 m² 16 445,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyremontowane dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 92. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

eng version below Do wynajęcia od zaraz kawalerka po remoncie położona w środku zielonego osiedla przy ulicy Mazowieckiej. Mieszkanie ma powierzchnię około 26 m2. Cicha okolica jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł50 m² 22 776,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja |r| Property prezentuje przepiękne mieszkanie w kamienicy wybudowanej w 1910 roku , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Stradom przy ul. Świętego Sebastiana. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

640 000 zł56 m² 11 490,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Jagiellońskim Nieruchomość położona na parterze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do remontu! kurdwanów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Wysłouchów Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na osiedlu "na Skarpie" w Nowej Hucie. English version below lokalizacja Dzielnica: nowa Huta Ulica: al. Jana Pawła II Przystanek: os. Na Skarpie W pobliżu: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

629 999 zł56 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa - dla siebie jak i pod inwestycję! Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 55,5 m2 do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

659 000 zł35 m² 18 807,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy lokal usytuowany w doskonałej lokalizacji. Duży potencjał, pełne wyposażenie i szybka dostępność. Zapraszam do kontaktu! prestiżowa I pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

989 000 zł84 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskiej Rżące przy ul. Rydygiera. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 0/4.