dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

568 000 zł33 m² 17 212,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji gotowe do wprowadzenia Zaprojektowane przez projektantkę wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji/ 3 pokoje/ 55,59 m2/ Bieżanów-Prokocim/ Duży balkon/ Osobna kuchnia Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Nie szukaj dalej! Odkryj to funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 38 m2. Lokalizacja: azory - ul. Różyckiego Świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

1 800 000 zł114 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 114m2, stare Miasto, ul. Studencka. Mieszkanie zlokalizowane jest w sercu Starego Miasta w Krakowie, na parterze XIX-wiecznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z 3 osobnymi pokojami + oddzielną jasną kuchnią, zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce, na os. Przy Arce. Lokalizacja Kraków, bieńczyce - os. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmieca

Krowodrza,Kraków

646 000 zł38 m² 17 049 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe ustawne mieszkanie w Dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - dużego jasnego pokoju z wyjściem na balkon - widnej kuchni - mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł50 m² 15 108,80 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe Mieszkanie po remoncie na Prądniku Czerwonym! Zobacz Już Dziś! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Młyńskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

610 000 zł36 m² 16 712,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko U nas! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Al. Pokoju w Krakowie, na trzecim piętrze w cztero-piętrowym budynku z 1970 roku. W bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 200 000 zł133 m² 16 497,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Czteropokojowe mieszkanie w centrum miasta do remontu i dowolnej aranżacji. Mieszkanie mimo lokalizacji w samym centrum miasta jest ciche , okna wychodzą na dziedziniec ( północ ) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

1 570 000 zł88 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

W pakiecie duży garaż + ogródek! Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej i cichej lokalizacji - przy ul. Racławickiej w Krakowie, bezpośrednio przy deptaku Młynówka Królewska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [oferta prywatna] Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z balkonem na os. Kalinowym 21. Mieszkanie o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [oferta prywatna, bez prowizji] Stara Huta, 2 Pokojowe, ul. Osiedle Na Skarpie. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, wymieniono instalacje elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój dzienny - duży balkon z widokiem na tereny zielone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 33 mkw mieszkanie na wynajem położone przy cichej i spokojnej ulicy w samym centrum Krakowa w dzielnicy Krowodrza przy ul. Mazowieckiej 117. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ludwinów,Kraków

720 000 zł40 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do sprzedaży zlokalizowane w samym sercu historycznego Krakowa przy ulicy Stromej 6. Stare Podgórze stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

550 000 zł34 m² 16 176 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż ustawne i jasne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój - mniejszy przytulny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł34 m² 17 942 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34.5 m2 przy ul.Widok, rejon Dąbie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynek ocieplony, czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

460 000 zł20 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam kompleksowo wyposażony apartament znajdujący się na ul. Św. Sebastiana w Krakowie Apartament o powierzchni 19,54 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie / Zamienię na dom Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

2 800 zł73 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje 4-pokojowe jasne, rozkładowe mieszkanie na Os. Dywizjonu 303 w cenie 2800 zł! rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się 5. piętrze, jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 000 zł33 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków, ul. Włoska 17 Piętro: 7. piętro (blok z windą) Powierzchnia: 33,3 m Cena: 2000 pln/miesiąc + czynsz administracyjny 438 pln + rachunki za prąd i gaz opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson poleca: przestronne mieszkanie z widokowym balkonem na osiedlu za szlabanem w dzielnicy Nowe Grzegórzki Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane w 10-piętrowej bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cienista

Bieńczyce,Kraków

662 000 zł62 m² 10 677,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home Estate zaprasza do zakupu mieszkania o powierzchni 59 m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku (bez windy) w zielonej części Nowej Huty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

715 000 zł48 m² 14 895,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Oferujemy Państwu piękne mieszkanie, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

737 000 zł56 m² 13 113,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Złotego Wieku na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1972 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Nowej Hucie, na Os. Spółdzielczym. Mieszkanie położone na słonecznym trzecim piętrze z balkonem. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Na Wzgórzach,Kraków

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - os. NA wzgórzach N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m2 , położone na Osiedlu Na Wzgórzach. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

586 000 zł42 m² 13 982,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 22.07.2024! We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok 42 m2 wraz z piwnicą w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Dywizjonu 303

Wandy,Kraków

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie po remoncie na Osiedlu Dywizjonu 303 na Czyżynach lokalizacja Dzielnica: czyżyny Położenie: osiedle Dywizjonu 303 Przystanek: dh Wanda, os. Na Lotnisku, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

950 000 zł64 m² 14 890,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze 8 piętrowego bloku z 1983 roku. - balkon - bardzo dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

749 000 zł50 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 50,5 mkw., po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2023 r., położone w zielonej okolicy przy ul. Bojki na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Stare Miasto,Kraków

1 595 000 zł79 m² 20 164,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,1 m2 usytuowane na parterze w odnowionej kamienicy z 1915 roku przy ul. Orzeszkowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia odświeżone 3 pokojowe mieszkanie na 10 piętrze z pięknym widokiem. Mieszkanie składa sie z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Złotego Wieku,Kraków

737 000 zł56 m² 13 161 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku os Złotego Wieku Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachowicza

Stare Miasto,Kraków

999 995 zł41 m² 24 390,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Dwa pokoje 41 m2 Po kompletnym remoncie Ogrzewanie podłogowe Klimatyzacja Stolarka na wymiar Wszystkie urządzenia i wyposażenie nowe Balkon Piwnica Winda Oferujemy pięknie wyremontowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Kraków Mistrzejowice, os. Złotego Wieku, w budynku otoczonym zielenią. Na powierzchnię 56 m składają się: - salon.