dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kraków - Oferty sprzedaży

3 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 184 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

815 040 zł50,94 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do odwołania please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 928 zł58,08 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 992 zł68,04 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 861 zł64,89 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

598 620 zł36,28 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 210 zł70,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru! please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 750 zł78,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. II etap inwestycji, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to dwa 5-piętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł120 m² 13 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 679 000 pln za mieszkanie z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 699 zł91,05 m² 21 358,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech komfortowych sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 932 zł70,36 m² 18 233,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 016 zł47,57 m² 20 874,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł56 m² 25 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 000 zł122 m² 12 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł61,65 m² 15 068,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, funkcjonalnym układem oraz ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowy apartament o powierzchni 152,5 m w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Bronowicach przy ulicy Złoty Róg w Krakowie. Apartament na 3. piętrze z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 330 zł38,71 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 38,71m2 z tarasem 20,18 m.kw. - układ: open space z możliwością aranżacji na mieszkanie 2 pokojowe tj. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 240 zł47,36 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 47,36m2 z tarasem 21,01 m.kw. - układ: open space z możliwością aranżacji na mieszkanie 2 pokojowe tj. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 510 zł50,37 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

- mieszkanie gotowe do odbioru - pow. 50,35m2 z balkonem 5,55 m.kw. - układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i hol - mieszkanie z zachodnią wystawą okien - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 813 zł57,93 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych. Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 300 zł66,42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł58 m² 13 568,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 58 m | Prądnik Biały | Bez prowizji | Bez pcc Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej, kameralnej inwestycji na Prądniku Białym. To.

Szczegóły ogłoszenia

912 146 zł66,58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie w sercu historycznej Nowej Huty - gotowe do odbioru. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,58 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł117,81 m² 9 073,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne 3 poziomy, pełna swoboda - dla tych, którzy chcą więcej niż standard! To zdecydowanie nie jest oferta dla osób szukających gotowego, urządzonego pod klucz wnętrza według czyjegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł35 m² 21 342,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję studio z możliwością wydzielenia osobnej sypialni o metrażu 35 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Lokal jest gotowy do odbioru i do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,32 m² 19 790,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 262 zł102,99 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: proszę dzwonić po godz. 17.00, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dziękuję i zapraszam do kontaktu. Oferujemy Państwu w pełni urządzone 58-metrowe mieszkanie na osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny lub inwestora Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, komfort i przyjazną atmosferę do życia? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł63,43 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 580 zł40,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 553 zł50,29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł32,92 m² 18 803,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 32,92 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

mieszkanie Kraków, podgórze, mateczne, konopnickiej, sprzedaż mieszkania Kraków, mieszkanie z potencjałem Kraków, nowa inwestycja Podgórze, mieszkanie deweloperskie Kraków, mieszkanie Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64 m² 17 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 63,81 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - ul. Radzikowskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 332 zł63,09 m² 15 189,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł68 m² 15 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji kupujesz za gotowke? otrzymasz na poczatek negocjacji komorke lokatorska O wartosci 20 tys zl! zapraszamy zdecydowanych klientow! Aktualizacja z 27.03.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł75,50 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na parterze | 75,5 m | ogród 105 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz nieruchomości, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Na sprzedaż apartament.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij