dowolna

Mieszkania szeregowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w domu dwulokalowym z garażem, miejscami postojowymi i dużym ogrodem. Mieszkanie posiada odrębną kw. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłącze

Zwierzyniec,Kraków

2 350 000 zł140 m² 16 767 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament Premium dla najbardziej wymagających Klientów, w sąsiedztwie Parku Decjusza. Więcej informacji: tel. 7*8*0*7*7*1*8*4*8 e-mail: wszystkie oferty: ta oferta tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

830 000 zł96 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam w pełni wyposażone bezczynszowe mieszkanie, można kupić je inwestycyjnie - obecnie jest cały czas wynajmowane (nie było remontowane z powodu najemców, więc jeśli interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z 1930 roku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

919 000 zł91 m² 10 144,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny wydzielony z domu jednorodzinnego. Mieszkanie składa się z: - 3ch pokoi - osobnej kuchni z oknem - łazienki - holu - pom. gospodarczego Przyległości: - ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

890 000 zł58 m² 15 331,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe słoneczne mieszkanie Z ogródkiem - dębskiego - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,05 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dębniki,Kraków

648 000 zł34 m² 19 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Dębniki, os Ruczaj okolica: okolica bardzo dobrze skomunikowana zarówno pod kątem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opatkowicka

Swoszowice,Kraków

749 000 zł43 m² 17 226,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe, rozkładowe 3-pokojowe, parterowe mieszkanie w Krakowskich Swoszowicach z niezależnym ogródkiem i miejscem postojowym. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Salwator,Kraków

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcie 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem przy ul. Królowej jadwigi Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82 m2 zlokalizowane na parterze, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wola Justowska. Mieszkanie o powierzchni ok 100m2 ( połowa domu) położone jest na 1 piętrze i składa się z: - 3 osobnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rączna

Rybitwy,Kraków

1 299 000 zł162 m² 7 993,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wraz z wolnostojącym lokalem użytkowym oraz dwoma naziemnymi miejscami postojowymi w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ciechanowskiego

Wola Justowska,Kraków

980 000 zł82 m² 11 916,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ładne, zadbane mieszkanie 3 - pokojowe położone w kameralnym budynku z 2002 r. w bardzo spokojnej i cichej uliczce w centrum Woli Justowskiej pow. mieszkania 60,97 m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zwierzyniec,Kraków

1 550 000 zł104 m² 14 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe W stanie deweloperskim - 5 pokoi - W budynku W zabudowie bliźniaczej, w otoczeniu domów jednorodzinnych - na woli justowskiej * Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, zapłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48m2 z Parkingiem bieżanów/kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta a jednocześnie potrzebujących dobrej komunikacji z centrum. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oficerskie,Kraków

1 790 000 zł125 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Lokalizacja: budynek znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej 15 w samym sercu Osiedla Oficerskiego. Na sprzedaż cale pierwsze piętro w pięknej willi z okresu międzywojennego z 1934 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi na Woli Justowskiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Justowska Ulica: królowej Jadwigi Przystanek: sielanka W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kazimierz,Kraków

830 000 zł46 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowym miejscu na Kazimierzu. Na prośbę zainteresowanych udostępnimy większą ilość zdjęć. Posiadamy również podobne mieszkania w okolicy. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczaj

Dębniki,Kraków

648 000 zł34 m² 19 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Skotniki,Kraków

1 250 000 zł104 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania w zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum Krakowa, które będzie komfortową przestrzenią dla rodziny, a może jesteś aktywny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krakow Zabłocie 2 pokojowe mieszkanie 2950zł Lokalizacja: zabłocie, w pobliżu Krakowskiej Akademii. Doskonała lokalizacja zapewniająca wygodny i szybki dojazd do każdego docelowego kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Witkowicka

Górka Narodowa,Kraków

324 000 zł22 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na parterze przy ul. Belwederczyków w Krakowie Prądnik Biały Mieszkanie o funkcjonalnym układzie o powierzchni 21.63m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

325 500 zł18 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. Koszykarskiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne, z pełnym wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z półotwartą kuchnią o powierzchni 70 m2, zlokalizowane w dzielnicy Podgórze w rejonie Dębniki w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłącze

Zwierzyniec,Kraków

2 390 000 zł140 m² 17 052 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament dla najbardziej wymagających Klientów, w sąsiedztwie Parku Decjusza. Więcej informacji: renata tel. 7*8*0*7*7*1*8*4*8 e-mail: wszystkie oferty: ta oferta tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Witkowicka

Górka Narodowa,Kraków

370 000 zł26 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: ładna kawalerka na ul. Witkowickiej, kraków Opis mieszkania: powierzchnia: 21 m (powierzchnia po podłodze 26 m , ze względu na skosy) Lokalizacja: ul. Witkowicka, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

729 000 zł63 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z dużym ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 65m2 do wynajęcia od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 65 m , znajdującego się na poddaszu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, które znajduje się na zamkniętym osiedlu objętym monitoringiem wizyjnym. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

856 000 zł57 m² 15 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na wszystkie strony świata oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczaj

Dębniki,Kraków

648 000 zł34 m² 19 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pustynna

Kliny,Kraków

1 200 000 zł71 m² 16 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 z balkonem, tarasem, ogródkiem, garażem i komórką lokatorską, położone przy ul.Pustynnej, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi na Woli Justowskiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Justowska Ulica: królowej Jadwigi Przystanek: sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Laurowa

Skotniki,Kraków

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w dzielnicy Kraków Skotniki (bezpośrednie sąsiedztwo Ruczaju), pełnej zieleni, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Kameralna zabudowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od października klimatyczne mieszkanie na Woli Justowskiej położone w kameralnym budynku przy ulicy Królowej Jadwigi. Rejon ulic Lajkonika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Łobzów,Kraków

1 690 000 zł100 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Kraków - dzielnica krowodrza - ulica gabrieli zapolskiej świetna lokalizacja, blisko centrum, a jednocześnie w cichym i przyjemnym do mieszkania miejscu, w sąsiedztwie niskiej.