dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kraków - Oferty sprzedaży lub najmu

5 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 970 ogłoszeń

1 199 000 zł44 m² 27 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stare Miasto! ul studencka Do sprzedania piękne mieszkanie, znajdujące się na ostatnim piętrze w kamienicy przy ulicy Studenckiej 25. Mieszkanie posiada 2 poziomy, skomunikowane wygodnymi schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 502 zł63,09 m² 16 159,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2%. W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej na Zabłociu. To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament położony na 1 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum II lokalizacja: przystanek autobusowy i tramwajowy kilka minut od budynku. Dojście do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28,41 m² 16 860,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m , zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł61,60 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie przy ul. Sarmackiej o powierzchni 61,6 m2 z dwoma niezależnymi pokojami, salonem z aneksem kuchennym, przedpokojem oraz łazienką. Mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,37 m² 15 898,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł123 m² 23 577,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Morelowa 21 to kameralna inwestycja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa - na Woli Justowskiej. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego apartamentu o powierzchni 83.69 m zlokalizowanego na Podgórzu. O inwestycji Bonarka Living to nowoczesne osiedle, które harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 832 zł79,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł55,14 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Wykończone 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w inwestycji noho lindego 2 nowoczesny apartament o powierzchni 55 m , wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 777 zł26,25 m² 14 962,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 400 zł45 m² 16 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,97 m² 16 652,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w jasnym, nowoczesnym mieszkaniu z widokiem na zieleń - połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł71 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W notus - nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację :-) Wyjątkowe mieszkanie do wynajmu, które może być wynajęte bez umeblowania lub wyposażone pod klienta. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł55 m² 19 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | Wielicka Garden | Kraków Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 115 m w prestiżowej inwestycji Wielicka Garden. - parter z tarasem (30.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł133,12 m² 26 216,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Garden Residence english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkową, rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł52,54 m² 24 267,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: oferujemy komfortowe mieszkanie na wynajem usytuowane przy ulicy Ariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię 40 m składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament z garażem w cenie najmu- tuż przy Centrum Kongresowym Nieruchomości: mieszkanie znajduje się na I piętrze VI-piętrowego budynku z 2015 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy, przestronny apartament na wynajem, położony na nowoczesnym osiedlu w bliskiej odległości od centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 196 zł73,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł75 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 z widokiem na tereny zielone! Apartament składa się z: -sypialni nr 1 -sypialni nr 2 (gabinetu) - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł25,41 m² 23 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,41 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow. 46 m przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja jest jednym z atutów nieruchomości. Okolica cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! rezerwacja! Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 154 m Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 794 zł60,68 m² 13 477,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,58 m² 14 562,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł88 m² 15 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i jasne mieszkanie, które wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. blaty w kuchni i łazience z odpornego Corianu wysokiej klasy drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł137 m² 137,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Inwestycja ("angel wawel"): bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 296 zł39 m² 15 802,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 348 zł69,86 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie , parter w 3-kondygnacyjnym budynku w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Powierzchnia 40 m2 to:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 473 zł54,77 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73 m , zlokalizowanego przy ul. Romanowicza w prestiżowej dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% planowany termin oddania do uzytkowania 2026-09-30 Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł84,08 m² 12 369,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij