dowolna

Mieszkania w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

5 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 974 ogłoszenia

849 000 zł34,60 m² 24 537,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie typu studio o powierzchni 34,6 m, zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. Francesco Nullo w Krakowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł37,70 m² 21 883,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulnie i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w centrum miasta. W 2025 r. przeszło generalny remont wraz ze wszystkimi instalacjami. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 127 zł65,47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 786 zł76,34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycji - Prądnik Biały / Plac Imbramowski Ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkania w tej inwestycji - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

921 000 zł48 m² 19 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 276 000 zł105,54 m² 21 565,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 105,54 m , zlokalizowany w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł33,87 m² 16 947,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,87m2 znajdujące się na ul. Marianna Domagały na Złocieniu. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 344 zł42,24 m² 28 346,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 42,24 m2 zlokalizowane w apartamentowcu w centrum Krakowa. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego dewelopera, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 726 zł51,89 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok ch Serenada ul. Bohomolca 1 | Prądnik Czerwony. OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie usytuowane w sercu krakowskiego Kazimierza, przy Placu Wolnica. Na powierzchnię 44.3 m2 nieruchomości, zlokalizowanej na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe premium 71m2 - ul. Grzegórzecka, wiślane Tarasy Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 71 m2 na 6. piętrze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! lokalizacja: ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (restauracje, puby, zabytki a także.

Szczegóły ogłoszenia

3 753 170 zł121,07 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M4.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,93 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 503 zł66,18 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam oferty Z ponad 60 inwestycji W całym krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 38m2 mieszczące się na IV piętrze poddaszu, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 167 zł40,40 m² 19 286,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 40,4 m | Zabłocie | 7 piętro | balkon | 0% prowizji Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 40,40 m w inwestycji Portowa Zabłocie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 €228 m² 5 043,86 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż luksusowy penthouse usytuowany przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja: ulica Marszałka Piłsudskiego to jeden z najbardziej prestiżowych adresów Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> english below < dostępne od 1 czerwca. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni polsko-węgierskiej w rejonie wola duchacka. Mieszkanie o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł53,63 m² 16 408,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 982 zł40,07 m² 16 246,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 40,07.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stańczyka, w inwestycji z 2023 roku. Mieszkanie posiada duży balkon o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł21,05 m² 16 389,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,05 m, zlokalizowana na parterze kameralnego budynku (10 lokali) przy ul. Wielkotyrnowskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł84 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | os. Piastów | Kraków Oferuję do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 331 zł43,57 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 znajdujące się na parterze w zadbanym bloku w centrum Krakowa. Lokalizacja: ul. Rydla Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł60 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/english below/ mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 8 piętrze. 60 m2 + balkon 12m2 z pięknym widokiem. Nieruchomość.