dowolna

Mieszkania w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

5 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 970 ogłoszeń

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 70 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł68 m² 18 132,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,24 m² 22 445,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł47,67 m² 23 914,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji blisko Ronda Grzegórzeckiego - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł50,70 m² 19 132,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 50,7 m w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Wrocławskiej 80. Lokalizacja Krowodrza znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 279 zł56,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 40m do 71m. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł46,48 m² 12 521,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Edwarda Szymańskiego w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 604,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Stare miasto - kawalerka - mieszkanie 1 pokojowe - ul. Piłsudskiego 5 minut spacerem od rynku głównego! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 533 zł38,10 m² 20 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki 3 pokojowy apartament z tarasem w Krowodrzy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, elegancki apartament na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu typu studio o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na 9 piętrze prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,98 m² 16 581,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,98 m , usytuowanego na 3 piętrze w budynku z 2007 roku, przy ul. Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 251 zł49,89 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł51 m² 17 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwa pokoje W apartamentowcu przy ulicy ślusarskiej Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,87 m2 znajdujące się na piątym piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, przestronny 3-pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Park Hill english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 334 zł48,26 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla klienta biznesowo-inwestycyjnego Inwestuj w pewny zysk Luksusowy apartament inwestycyjny gotowy produkt premium z wysokim potencjałem zwrotu Mam przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł84,50 m² 13 952,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Kraków Ruczaj ul. Miłkowskiego 84,5 m2 Nieruchomość: mieszkanie położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu z 2005 roku. Mimo upływu lat budynek jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do kupienia nowoczesny 3-piętrowy dom bliźniak w Bronowicach! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Bronowice łączą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł44,33 m² 15 452,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,33m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Spółdzielców 13 w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 419 000 zł86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 86,00m2 | Kraków, ul. Józefa Wybickiego | 2. piętro | 2025 r. Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 999 zł78,51 m² 22 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne o powierzchni użytkowej 75,70 m2 - podzielone na dwa niezależne mieszkania. Położne w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 908 zł40,44 m² 16 961,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle - odbiór W III kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Raciborskiej na Ruczaju w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 370 zł66,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,81 m² 52,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Bieńczyce 37 m2 nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,81 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku i jego metraż liczy 45 m, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 340 zł50,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Zapolskiej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane przy ul. Zapolskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokoje. Balkon, komórka i garaż! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 967 zł44,01 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 209 500 zł57,86 m² 20 903,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 58 m i wysokimi sufitami, który jest zlokalizowany w historycznej części inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł41,50 m² 17 710,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5A/75 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 567 zł62,39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie w Bronowicach to idealne.