dowolna

Mieszkania w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

5 926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 926 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 987 000 zł115,44 m² 25 874,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament 115 m | 4 pokoje | Taras - 100 m | Jacuzzi | Sauna Gotowy do zamieszkania | Nowoczesny design | Bez pośredników Cena: 2 987 000 zł + Garaż For English please call or write message.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł55,02 m² 14 249,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, w których od razu widzisz swoje życie. Poranna kawa na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie, cisza i prywatność, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł73,50 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków Nowa Huta os. Centrum C 73,5 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,5 m zlokalizowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kraków Stare Miasto ul. Starowiślna 32 m Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej! Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 725 000 zł91 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem 125m2 Wola Justowska | 4 pokoje Wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, poszukujących harmonii pomiędzy prestiżową lokalizacją, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł50 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sodowej, świeżo odmalowane. Bezpośrednio od właściciela.   . Mieszkanie jasne, z oknami na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków | ul. Białoprądnicka | 48 m | 2 pokoje | taras 30 m | klimatyzacja Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Krakowskie Rezydencje Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł62 m² 13 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z 2021. Piękne części wspólne, inwestycja z 2021 roku. Blisko dużo terenów zielonych. MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł139 m² 17 978,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament zlokalizowany na j Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej w Krakowie. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,11 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy Mariana Domagały 33h Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,32 m² 19 790,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł37,30 m² 22 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim położone w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Najważniejsze atuty: metraż: 37,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, singla lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Dzięki dwustronnej ekspozycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł44,56 m² 14 587,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na parterze cztero kondygnacyjnego bloku na os Na lotnisku w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność mieszkania do ustalenia (czerwiec / lipiec) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Przewóz, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Płaszów. Jeżeli cenisz sobie szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł255,49 m² 10 959,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kamienicę inwestycyjną położoną przy ul. Przedwiośnie 6 w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Stare Podgórze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23,82 m² 21 830,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 23,8 m , położone przy ul. Litewskiej (ul. Wrocławska). To propozycja łącząca komfort życia w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe odnowione mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowa. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne, gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 49,7.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł46 m² 10 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym ocieplonym budynku z cegły z lat 50.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł73,11 m² 25 441,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 73,11m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "apartamenty Novum" przy ulicy Rakowickiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł58,03 m² 29 122,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Rękawka 32 w Starym Podgórzu, idealne dla osób szukających komfortu, ciszy, ale jednocześnie pragnących bliskości atrakcji oferowanych przez centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39,57.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 41 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł77,18 m² 11 596,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m , położone przy ul. Czeczów w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,13 m² 14 090,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków Górka Narodowa ul. Słomczyńskiego dwupokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł44,50 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu widokowego mieszkania o powierzchni 44,5 m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie, 66 m z balkonem, ul. Górników, apartamenty Wielicka, prokocim lokalizacja Ulica Górników znajduje się niedaleko ul. Wielickiej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,10 m² 10 274,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Dożynkowej dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna udział ze wskazaniem w trzykondygnacyjnym budynku z około 1980.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestrzennego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej w Krakowie. Lokalizacja: zamek Królewski na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków Górka Narodowa ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, loggią i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,94 m² 15 403,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz piwnicą na sprzedaż w świetnej lokalizacji - os. Na Lotnisku 6, w bezpośrednim sąsiedztwie dh Wanda.