dowolna

Mieszkania w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

5 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 974 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

960 000 zł52 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

mieszkanie Kraków, podgórze, mateczne, konopnickiej, sprzedaż mieszkania Kraków, mieszkanie z potencjałem Kraków, nowa inwestycja Podgórze, mieszkanie deweloperskie Kraków, mieszkanie Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 810 zł27,61 m² 22 810,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków | 42 m | ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza | Nowe budownictwo | ogródek lokalizacja Mieszkanie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza w Krakowie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł50 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji -english below- są mieszkania, które jakoś się urządza. I są takie, które od pierwszego dnia dają komfort, spokój i poczucie, że to była dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

664 000 zł35,85 m² 18 521,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cisza, która w centrum Krakowa naprawdę kosztuje. Na Rakowickiej dostajesz ją w pakiecie. Szukasz mieszkania, które sprawdzi się jako bezpieczna inwestycja albo wygodne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,39 m² 16 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | balkon 9 m | ul. Górników Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł79,46 m² 18 852,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje Z balkonem, ul. Bohomolca - prądnik czerwony Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł68 m² 15 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji kupujesz za gotowke? otrzymasz na poczatek negocjacji komorke lokatorska O wartosci 20 tys zl! zapraszamy zdecydowanych klientow! Aktualizacja z 27.03.2026.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,83 m² 16 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł65 m² 16 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2025 roku przy ul. Sosnowieckiej w Krakowie. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,45 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,86 m z ogrodem -60 m w apartamentowcu przy ul. M. Bobrzyńskiego w Krakowie (dzielnicy Ruczaj). Blok jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Nullo, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł111 m² 23 423,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Salwator / ul. Lelewela/ 111 m2 / 4 pokoje / 2 poziomy / klimatyzacja Na sprzedaż: unikalne mieszkanie w nadbudowie kamienicy z 1905 r. Kraków, salwator To propozycja dla kogoś kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję za kontakt. Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,4 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł106,85 m² 14 225,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,82 m² 14 929,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł75,50 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na parterze | 75,5 m | ogród 105 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz nieruchomości, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,50 m² 25 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu przestronny, elegancki apartament - ul. Zamkowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się piwnica. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł36,61 m² 23 217,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Młyny Mogilska by noho | 36,61 m | Balkon | 3. piętro Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,10 m² 17 606,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świeżo wyremontowane mieszkanie z widokiem na Wawel, o powierzchni 68,1 m znajdujące się przy ul. Barskiej w Krakowie. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! - Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,18 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł130 m² 21 530,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament Z dwoma tarasami | 130 m | wielicka, kraków I Sauna | Jacuzzi | 2 garderoby | 2 miejsca w garażu | Ostatnie piętro Prezentujemy unikalny, apartament o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,58 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację mieszkania gotowego do zamieszkania lub wynajęcia. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Miejsca postojowe na osiedlu. Komórka lokatorska 16 m2. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(english version below) brak prowizji - bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Saska blu (2023), położonym w świetnej lokalizacji - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

914 500 zł59 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy Politechnice Krakowskiej i Tauron Arenie na osiedlu Wieczysta! Na sprzedaż nietuzinkowo wykończone i urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38,78 m² 14 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł67,50 m² 12 414,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis oferty ***mieszkanie 3 pokojowe z jasną kuchnią i balkonem*** piwnica 8,2 m , miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis: kraków Kurdwanów ul. Turniejowa / Wysłouchów.

Szczegóły ogłoszenia

795 285 zł57,72 m² 13 778,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, bezpośrednio od właściciela. Najważniejsze atuty: kameralne sąsiedztwo tylko 4 mieszkania w budynku, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,96 m² 11 954,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim, bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom z góry dziękuję. Najważniejsze atuty: kameralne sąsiedztwo tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,51 m² 13 655,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł44,88 m² 13 926,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,88 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

970 000 zł78,50 m² 12 356,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 78,5 m (ok. 91 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł35,04 m² 18 207,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł33,30 m² 15 885,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce może być strzałem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij